Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Batarya

Dragon pharma V noxy

Önerilen İletiler

Batarya    6

Merhaba arkadaşlar Dragon Enentath ve Bodytech Boldenone küründeyim 5 hafta oldu. Lalan 5 hafta için noxy temin ettim haftaya başlayacağım 5 haftalık bu kürde bugün bi test yaptırdım en son enjekteyi dün gece yaptım bugün sabahta test verdim kalan 5 haftada Noxy kullanıp onunda testlerini burdan paylaşıp karşılaştırırız teşekkürler iyi formlar.( Testleri Antreman sonrası yapmak zorunda kaldım zamanın olmadığından).

77fefebd-64b0-4d77-9081-2f9c51bd82b0.jpeg 576a1333-472f-4cee-be9e-4f69ca71cbd2.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
Batarya, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar Dragon Enentath ve Bodytech Boldenone küründeyim 5 hafta oldu. Lalan 5 hafta için noxy temin ettim haftaya başlayacağım 5 haftalık bu kürde bugün bi test yaptırdım en son enjekteyi dün gece yaptım bugün sabahta test verdim kalan 5 haftada Noxy kullanıp onunda testlerini burdan paylaşıp karşılaştırırız teşekkürler iyi formlar.( Testleri Antreman sonrası yapmak zorunda kaldım zamanın olmadığından).

Anlamadım tam olarak totalde 10hafta testo e. bolde kürü mü yapıyorsun sen?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
gönderildi (düzenlendi)

Keşke hemogram ve b12 yapsaydın da boldenonu görseydik

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
egerdnc, 7 dakika önce yazdı:

Yapmak istedim fakat sabah ufak birşeyler yediğim için sonuç farklı çıkabilir diye yaptırmadı hemşire

Greblan, 8 dakika önce yazdı:

Anlamadım tam olarak totalde 10hafta testo e. bolde kürü mü yapıyorsun sen?

Evet 10 hafta testo bolde ve dhb boldenone 5 hafta bitti kalan 5 hafta testosteron ve boldenon konusunda noxy cyp + bolde ile devam edeceğim.

Kaç hafta yapmam lazım fazla mı yapıyorum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
egerdnc, 54 dakika önce yazdı:

Anlayamaz bu değerler beslenmeyle de değişen değerler zaten klasik deca kullandık prolaktin teto kullandık e2 kafalarından çıkmak lazım arkadaşlar  test olarak testo dışında hiç bir şeyi %100 anlayamazsınız. Diğerlerini anlamak için çok pro kitler var onlarla ancak. O kitlerin bile dandikleri var onlar bile sonuç vermiyor doğru sonuç yani. O yüzden bu a olmuş b olmuş hangi marka olursa olsun şişe üstünde etikette yazana inanmak dışında bir şansınız yok ;) o yüzden referans ve güçlü marka diye millet kendini yırtıyor. :) 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
GHOST, 54 dakika önce yazdı:

Anlayamaz bu değerler beslenmeyle de değişen değerler zaten klasik deca kullandık prolaktin teto kullandık e2 kafalarından çıkmak lazım arkadaşlar  test olarak testo dışında hiç bir şeyi %100 anlayamazsınız. Diğerlerini anlamak için çok pro kitler var onlarla ancak. O kitlerin bile dandikleri var onlar bile sonuç vermiyor doğru sonuç yani. O yüzden bu a olmuş b olmuş hangi marka olursa olsun şişe üstünde etikette yazana inanmak dışında bir şansınız yok ;) o yüzden referans ve güçlü marka diye millet kendini yırtıyor. :) 

Bahsettiğin kiti aldım isviçreden (roidtest) ve maalesef ki onlar da yeterince gelişmiş değil, sadece testo’nun gerçek mg değerini gösteriyor.

Diğer ilaçlar için sadece içinde olup olmadığını belli ediyor, kısacası o kitlerin daha çok yolu var 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
egerdnc, 5 dakika önce yazdı:

Bahsettiğin kiti aldım isviçreden (roidtest) ve maalesef ki onlar da yeterince gelişmiş değil, sadece testo’nun gerçek mg değerini gösteriyor.

Diğer ilaçlar için sadece içinde olup olmadığını belli ediyor, kısacası o kitlerin daha çok yolu var 😁

Kesinlikle güzel tespit yerinde olmuş bak haklı çıktım B| Haklı çıkmaktan ziyade Türkiye'de çok kronikleşmiş doğru sanılan yanlışlar var.

Ve foruma yıllarca üye olarak göz attım hep üye olursam bu yanlışları düzelteceğimi o arada sürtüşmeler yaşayacağımı biliyordum diğer üyelerle öyle de oldu burada doğru olanı yazıyoruz bozuluyorlar ama adamların bb tecrübeleri okuduklarından veya salonda gördüğü 3,4 kombinasyondan ibaret :) Neyse doğruyu söylemeye yazmaya devam.

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Teşekkürler kral bilgilerini paylaştığın için, ama paylaşma ve karşılaştırma isteği duydum o yüzden böyle bi konu açtım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Batarya, 26.01.2024 - 18:12 yazdı:

Teşekkürler kral bilgilerini paylaştığın için, ama paylaşma ve karşılaştırma isteği duydum o yüzden böyle bi konu açtım

kankam başladın mı noxy boldenone a 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
TheExecutioner, 4.02.2024 - 23:41 yazdı:

kankam başladın mı noxy boldenone a 

Kankam bugün itibariyle başladım sabah ilk iğneyi yaptım ödem falan hiç bişi yapmadı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
Batarya, 06.02.2024 - 06:40 yazdı:

Kankam bugün itibariyle başladım sabah ilk iğneyi yaptım ödem falan hiç bişi yapmadı

konu sonunda iki markada da ödem sivilce yan etki/etki sterilizasyon vs.. bunları da elinden geldiğince kıyaslarsan çok iyi bir kıyaslama konusu olur 

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
shX648, 8.02.2024 - 06:32 yazdı:

konu sonunda iki markada da ödem sivilce yan etki/etki sterilizasyon vs.. bunları da elinden geldiğince kıyaslarsan çok iyi bir kıyaslama konusu olur 

Dragonda ödem yaptı her enjektede ödem yapmıştı anlamadım bi önceki kürde de yapmıştı fakat bu kadar değildi marka değişimi istememdeki asıl etkun buydu açıkçası noxy’e başlayalı 1 hafta oldu 2. İğnemi yaptım perşembe günü hiç ödem vs bişi olmadı

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Batarya, 1 saat önce yazdı:

Dragonda ödem yaptı her enjektede ödem yapmıştı anlamadım bi önceki kürde de yapmıştı fakat bu kadar değildi marka değişimi istememdeki asıl etkun buydu açıkçası noxy’e başlayalı 1 hafta oldu 2. İğnemi yaptım perşembe günü hiç ödem vs bişi olmadı

Bende bugün noxy boldenone 2. Enjeksiyonu yaptım ödem yaşamıyorum 

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
TheExecutioner, 23 saat önce yazdı:

Bende bugün noxy boldenone 2. Enjeksiyonu yaptım ödem yaşamıyorum 

Aynen bende yaşamıyorum çok temiz ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bünyaminx    0
Batarya, 26.01.2024 - 16:01 yazdı:

noxy nereden temin ediyosun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Bünyaminx, 15 dakika önce yazdı:

Sol alttaki wp butonunu çalışma saatleri içerisinde arayarak ulaşabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Bünyaminx, 23.02.2024 - 00:51 yazdı:

Sol altta wp butonundan Burak Hoca’dan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
Batarya, 2 saat önce yazdı:

Sol altta wp butonundan Burak Hoca’dan

Noxy bolde vaziyet nedir hocam evet bolde geç açılıyor ama bu meşhur iştah veya diğer belirli etkileri var mı şu evrede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
fanzea34, 3 saat önce yazdı:

Noxy bolde vaziyet nedir hocam evet bolde geç açılıyor ama bu meşhur iştah veya diğer belirli etkileri var mı şu evrede 

Boldenon herkeste iştah açmıyor. Bazılarımızda iştah da kesebiliyor.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
fanzea34, 5 saat önce yazdı:

Şuan 4. Hafta içerisindeyim düşük kalori gittiğim için iştahım hep açık oluyor o yüzden çok anlayamıyorum ama görüntüde bariz farklılıklar olmaya başladı

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
fanzea34, 7 saat önce yazdı:

Vallahi iştahım iyi güzel yiyorum işim gereği uyku düzenim olmadığından bazı günler değişiklik gösterebiliyor ama sabah erken saatlarde uyandıgımda ve uykumu aldığımda gün içinde 5-6 hatta 7 öğüne kadar bile gidebiliyorum

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Boldenon herkeste iştah açmıyor. Bazılarımızda iştah da kesebiliyor.

Abi eski yorum ve konularında sağlam boldenonun 200 250  gibi rakamlarda bile çok iş gorucegini söylemiştin bir bolde flakonu 200 bolde gitsek tecrübelerinden kaç hafta yeterli olur.

(Ortalama 18 20 hafta için kaç flokon almamız gerekir) Ayrıca testo icin İran testoyu çok övücü yorumlarını okudum tüm konularında ama noxy testo o nostaljik aşkının bir tık üstüne çıkmış gibi sence İran mi noxy mi yoksa SP mi tesekkurler ümit abi (bir ara Gebze eczanelere gelmişsin umarım buralardasindir elbet bir günde tanışmak yakından ders  tecrüberinden almak  isterdim  😀 )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
fanzea34, 5 saat önce yazdı:

Abi eski yorum ve konularında sağlam boldenonun 200 250  gibi rakamlarda bile çok iş gorucegini söylemiştin bir bolde flakonu 200 bolde gitsek tecrübelerinden kaç hafta yeterli olur.

(Ortalama 18 20 hafta için kaç flokon almamız gerekir) Ayrıca testo icin İran testoyu çok övücü yorumlarını okudum tüm konularında ama noxy testo o nostaljik aşkının bir tık üstüne çıkmış gibi sence İran mi noxy mi yoksa SP mi tesekkurler ümit abi (bir ara Gebze eczanelere gelmişsin umarım buralardasindir elbet bir günde tanışmak yakından ders  tecrüberinden almak  isterdim  😀 )

Genelde düşük doz yada sahte ilaçlar boldenona girip randıman aldıklarını sanıyorlar. Onun yerine seceresi belli lab. ürünlerinden 250 mg çok daha iyi olur demişimdir. Yoksa boldenonun kendisini sevmiyorum. Götürüsü getirisinden çok. NOXY testo hiç kullanmadım. İran hala benim gözbebeğim çiçeğim. Ödemsiz, ağrısız, sızısız. 

Genel olarak randıman aldığım ve stabil olan ürünü değiştirmiyorum.

Yakın zamanda İran hariç başka marka testosteron deneme planım yok.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.