Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Böbrek ağrım var test sonuçlarım temiz ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

1 haftadır yaşadığım özellikle geceleri artan böbrek ağrısı bel boşluğum sağ ve sol bölümleri aşırı ağrıyor sızlıyor ve yanıyordu resmen böbreklerimi kücük kücük birisi baskılıyor gibi. Biraz önce acilden geldim kan ve idrar verdim çok şükür doktor önemli birşey yok sonucların temiz görünüyor üşütmüşsündür diyip koldan damardan ağrı kesici iğne ile ilaç verip eve gönderdi ağrı hafifledi şuan. Test sonuclarım sizce nasıl?

trenbolon enantat boldenon testo cypionat ve dianabol kürümün 5. Haftasındayım. Yaş : 28

@rastlantisal @metinav

IMG_4659.png IMG_4660.png IMG_4661.png IMG_4662.png IMG_4663.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.410

Testlerden anladığım kadarı ile su tüketimi yavaş kalıyor. Ağır kürde iken ve kış aylarında böbrekleri korumak çok elzem bir husustur. Eskiler beline kuşağı silah taşımak için takmıyordu. İç organları korumak önemli bir görevdir. Yerinde olsam su tüketimini artırıp şu soğuk günlerde illaki korse kullanıp o bölgeyi sıcak tutardım. Ki yanlışım varsa düzelt sen motorsiklet sürücüsüsün. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

egfr'ye bakılmamış. ayriyetten böbrek kolay kolay ağrıcak bir organ değil. mutlaka ultrason ile taş veya kum var mı diye baktırt.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
rambo32, 4 saat önce yazdı:

egfr'ye bakılmamış. ayriyetten böbrek kolay kolay ağrıcak bir organ değil. mutlaka ultrason ile taş veya kum var mı diye baktırt.

Taş veya kum olursa idrardaki kandan biliyor doktorlar. O temiz çıkmıştır muhtemelen. Yoksa ürolojiye yönlendirirdi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Taş veya kum olursa idrardaki kandan biliyor doktorlar. O temiz çıkmıştır muhtemelen. Yoksa ürolojiye yönlendirirdi. 

Hocam ben 3 kere taş 2 kere kum döktüm, her seferinde kan olmuyor idrarda. Bazen taş üreterde sıkışıyor, bazen ağrı başladıktan 2-3 gün sonra kan geliyor. Ne zaman mide bağırsak tarafımda ağrı olsa her seferinde ultrason isterim. Ne olacağı belli olmuyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

hiçbirşey sağlığından önemli değil , en azından danabolü kes derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 gündür farklı hastahanelerde acillerinde sürünüyorum en son bakırköy acildeki doktor ürolojiye gitmemi istedi. Çekilen ultrason raporunda akut sistik yazıyor yarın ürolojşye gidip tam olarak neyim oldugunu ve ne tedavi yapılacagını soracagım böbrek blgelerim ve belim aşırı ağrıyor @metinav

IMG_4735.png IMG_4736.png IMG_4737.png IMG_4738.png IMG_4739.png IMG_4740.png IMG_4741.png IMG_4742.png IMG_4743.png IMG_4744.png IMG_4745.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Yusufdemir1995, 1 saat önce yazdı:

4 gündür farklı hastahanelerde acillerinde sürünüyorum en son bakırköy acildeki doktor ürolojiye gitmemi istedi. Çekilen ultrason raporunda akut sistik yazıyor yarın ürolojşye gidip tam olarak neyim oldugunu ve ne tedavi yapılacagını soracagım böbrek blgelerim ve belim aşırı ağrıyor

Geçmiş olsun, idrar yolu ve idrar kesesi iltihabı demek oluyor sistit...Penis girişinden alınan kontaminasyon da sebep olabilir buna, yada kandaki bir mikrobik durum da...Genelde ulrason da herşey normal çıkmış, sadece yoğun gaz olduğu yazılmış.Sindirimle alakalı bir sorunun olabilir bunun ağrı sancı yapması mümkün.Özellikle ince bağırsağa çıkan bazı bakteriler gaz oluşumuna sebep olabiliyorlar.Yoğun karbonhidrat tüketimi bunları besliyor ve ortaya şiddetli gaz sancıları çıkıyor.Bende bir ara yaşadığım için biliyorum...

Onun dışında kas hasarını gösteren yüksek değerler var testinde...Yoğun ve sert idman yapıyorsan buna ara ver seviyesini düşür en azından...Hasarın nerede olduğunu doktor anlayabilir ama iç organlardaysa ciddi olabilir.Tablet steroid kullanıyorsan yada trenbolon bence bırak...Karaciğer değerlerin de yüksek...

İşeme sırasında yanma gibi durumlar oluyorsa, bu enfeksiyon olduğuna bariz belirtidir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun, idrar yolu ve idrar kesesi iltihabı demek oluyor sistit...Penis girişinden alınan kontaminasyon da sebep olabilir buna, yada kandaki bir mikrobik durum da...Genelde ulrason da herşey normal çıkmış, sadece yoğun gaz olduğu yazılmış.Sindirimle alakalı bir sorunun olabilir bunun ağrı sancı yapması mümkün.Özellikle ince bağırsağa çıkan bazı bakteriler gaz oluşumuna sebep olabiliyorlar.Yoğun karbonhidrat tüketimi bunları besliyor ve ortaya şiddetli gaz sancıları çıkıyor.Bende bir ara yaşadığım için biliyorum...

Onun dışında kas hasarını gösteren yüksek değerler var testinde...Yoğun ve sert idman yapıyorsan buna ara ver seviyesini düşür en azından...Hasarın nerede olduğunu doktor anlayabilir ama iç organlardaysa ciddi olabilir.Tablet steroid kullanıyorsan yada trenbolon bence bırak...Karaciğer değerlerin de yüksek...

İşeme sırasında yanma gibi durumlar oluyorsa, bu enfeksiyon olduğuna bariz belirtidir...

İşeme sırasında yanma kötü koku veya koyu renkli idrar hic olmadı hastalandigimdan beri hocam doktorlarda soruyor her seferinde sms yok. Sadece sürekli idrar geliyor ama kısa sürüyor az cıkıyor kaç gündür zorluyorum ıkınıyorum az az cıkıyor idrar. Aynı zamanda miğdemde halen aşırı gaz var ne yesem direk şşişiyor karnım ve göğüsümd vuruyor gaz şişkinliği ve sancısı.

Aynı zamanda 2 gündür büyük tuvaletimide pek yapamıyorum cıkmıyor bende anlamadım. Yarın öglen ürolojide randevum var saat 15:30 da. Bakalım son sözü o söyleyecek. Kaç gündür sadece acillerdeki doktorlara gözüktüm hepsi ağrı kesici serum verip ürolojiye randevu al git diyip eve gönderiyor 5 gündür acı cekiyorum sonunda randevu alabildim yarına.

Delik deşik oldum kab ver serum ye belki 5 kere kan alındı ama sonuc yok bulamıyo acillerdeki doktorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba durumunuz nasıl ne tanısı konuldu acaba bende testo bolde rimo kullanmaya başladım 2. Hafta yeni bitti böbrek ağrım var çok şiddetli değil ama yinede rahatsız ediyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.