Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GHOST

2024 sonu dolar 40 lira olursa! steroid piyasası ne olur?

Önerilen İletiler

GHOST    439

Siyasi konu paylaşım yasak forum kuralları içinde yer alıyor biliyorum ama bunu siyasi amaç güderek açmıyorum sayın yönetim sadece fikir ortaklığı yapmak için. Dolar yıl sonu beklentisi 40 deniyor böyle olursa millet eskiden araba aldığı paraya kür mü yapacak şimdi?

Stok yapmak lazım galiba 😄😅

420661987_375070868447130_5020458317648326215_n.thumb.jpg.66932261100f64b624bbcda58b7e44ec.jpg

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Kredi çektim stok yapma kararı aldım geçen hafta sırf korkumdan :( Kafam rahat olur en azından.

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Bende sırf bu korkudan yılbaşı öncesi sağlam stok yaptım😅

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Enflasyon dönemlerinde (ki çöküş demek daha doğru olur) sizin en büyük kar aletiniz derin dondurucu olsun. Ucuz bulduğunda alıp doldur içine. Yoksa yarın asla aynı fiyat olmayacak.

6 yıl önce dibe doğru rallynin başlayacağını sezdiğimde ev eşyalarımı yenilemeye başladım ve bitirdim. Çünkü bir daha asla o fiyata bulamayacağımı biliyordum. Şimdi online alışveriş sitelerinin alışveriş geçmişi kısmına bakıp bakıp "vay arkadaş üçe katlanmış" diyorum :D

Aynısı bozulmayacak şeyler için de geçerli. Ya dövizde kalın ya da lazım olanı alın tutun kenarda.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • +1 2
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
rastlantisal, 21 dakika önce yazdı:

Enflasyon dönemlerinde (ki çöküş demek daha doğru olur) sizin en büyük kar aletiniz derin dondurucu olsun. Ucuz bulduğunda alıp doldur içine. Yoksa yarın asla aynı fiyat olmayacak.

6 yıl önce dibe doğru rallynin başlayacağını sezdiğimde ev eşyalarımı yenilemeye başladım ve bitirdim. Çünkü bir daha asla o fiyata bulamayacağımı biliyordum. Şimdi online alışveriş sitelerinin alışveriş geçmişi kısmına bakıp bakıp "vay arkadaş üçe katlanmış" diyorum :D

Aynısı bozulmayacak şeyler için de geçerli. Ya dövizde kalın ya da lazım olanı alın tutun kenarda.

Gerçekten öyle bende trendyol, hepsiburada eski aldığım şeylere bakıyorum uçup gitmiş.

O yüzden artık yiyecek ve ilaç stoğu yaparak gitmek çok mantıklı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103

Ben genelde stok yapıyorum min 6/12 ay gidecek kadar, bunlar yarıya gelmeden para oldukça tekrar stok çekiyorum rahat 1.5 sene yetecek kadar var,  şu an geçen kıştan aldıklarım bitmedi daha 😁

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Bu saaten sonra anca araba fiyatları ikinci elde düşer onun sebebi de zaten çıkabileceği en alakası yerlere çıktı.

Faiz desteği geldi piyasaadan para çekildi ve kimsede parada kalmadı haliyle galerici arkadaşlarım var ağlıyorlar şuan :D 

Bundan 2,3 sene önce 2500 liraya kür yapıyorduk şimdi anca tren,deca alıyoruz :D 

Buraya yazayım kalsın dolar 40 olursa tren deca bunları 4,5k dan alırız tariheeeee noooottt :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Bu saaten sonra anca araba fiyatları ikinci elde düşer onun sebebi de zaten çıkabileceği en alakası yerlere çıktı.

Faiz desteği geldi piyasaadan para çekildi ve kimsede parada kalmadı haliyle galerici arkadaşlarım var ağlıyorlar şuan :D 

Bundan 2,3 sene önce 2500 liraya kür yapıyorduk şimdi anca tren,deca alıyoruz :D 

Buraya yazayım kalsın dolar 40 olursa tren deca bunları 4,5k dan alırız tariheeeee noooottt :D 

Masraf kalemi olan yatırım, doğru yatırım değildir. Araba kapının önünde yatarken masrafa sebep oluyor. Gerçekten lazım değil ise böyle dönemlerde araba gibi kalemlerden kaçınıp tasarruf yapmak daha doğrudur. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Masraf kalemi olan yatırım, doğru yatırım değildir. Araba kapının önünde yatarken masrafa sebep oluyor. Gerçekten lazım değil ise böyle dönemlerde araba gibi kalemlerden kaçınıp tasarruf yapmak daha doğrudur. 

Hocam bende arabamı yenileyeceğim param da var ama 2026 kadar önümü görmek istiyorum yani savaş korkum var. Savaş derken savaştan korkmuyorum ama savaşın getireceği karmaşadan korkuyorum. Ortadoğu çok karışık kazasız belasız bunca sene geldik bakalım ne olacak bundan sonra. Herhangi bir savaş durumunda dolar zaten yerlerde altın ve doları tutamazlar.

4000 lira alıyordum ata altını zamanın da bugün 14.100 olmuş :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

4 yıl önce aldığım motosikletin fiyatına, şimdi dişli zincir hava filtresi yağ ve bir çift lastik alabiliyorum. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.