Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Beslenmede disiplin ve mentalite ( off sezon için )

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Selamlar dostlar kış sezonu çoğumuz off sezonda ilerliyoruz bu konuyu açma sebebim kendi yaşadığım temel sorun ve kendimce nasıl hallettiğim belki birilerine yardımım dokunur ve teşvik etmiş olurum gelelim konuya  eski konularımı okuyanlar bilir günlük 800 1000 çiğ gramaj pirinç tüketen biriyim dünden beri aşırı bi halsizlik ve iştah kapanması yaşadım dün hiç birşey yemedim bu gün sabah 1 öğün alıp antrenmana gittim ve ilk harekette bırakıp çıktım ağırlıklarım rezalet şekilde düşüktü verim alamayacağımı anladım tam ( böyle durum yaşadığınızda yapmayın o idmanı bırakın ve çıkın )

Eve geri geldim mantalitem yerlerde oturup kendime şunu dedim sen bunu ne kadar istiyorsun senin potansiyelin bu kadar mı nasıl hissettiğim umrumda bile değil sadece kazanmalıyım ve bu mentaliteden kurtulmalıyım  1 lokma bile yicek iştahım yokken az önce 400 gr çiğ gramaj pirinç 300 tavuk yaptım yanına 1 litre su ve oturup öğüre öğüre yedim bitirdim vücuduma bu kadar ilaç sokuyorken o aynada üstümü çıkarttığım zaman hakkını vermem gerekiyor VERMEMİZ GEREKİYOR.

Nefes almayı istediğin kadar bunu da istemelisin birazdan bir sonraki öğünümü hazırlayacağım 2 saat sonra onu gömecem ve sabah atamadığım idmanı akşama erteledim gidip o salona ağırlıkların içinden geçicem beyler yiyin bunun başka bir yolu yok ağlanarak sızlanarak bir yere varılmaz yok bu gün iştahım yok yiyemiyorum cart curt bunlar geçici bahanelermiş onu daha iyi anlamış oldum bu gün siz istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok insan potansiyelinin bir sınırı yok sadece kendiniz ve bu vücudu ne kadar istediğiniz kimine saçma gelebilir konu ama yine de yazmak istedim 

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Gayet güzel zaten kürde motivasyon falan diye bir şey yok yapmaz zorundasın olan tamamen buuu :) 

İnsanlara motive olmaya çalışıyor antrenman için beslenme için hayır arkadaşım bu senin rutinin bunu fark edenler pro oluyor zaten :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37

önemli olan motivasyon değil disiplindir benim için de. bu istikrarı koruduğun için kendini tebrik etmen gerek.  başarılar 

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
crosfredy, 58 dakika önce yazdı:

Selamlar dostlar kış sezonu çoğumuz off sezonda ilerliyoruz bu konuyu açma sebebim kendi yaşadığım temel sorun ve kendimce nasıl hallettiğim belki birilerine yardımım dokunur ve teşvik etmiş olurum gelelim konuya  eski konularımı okuyanlar bilir günlük 800 1000 çiğ gramaj pirinç tüketen biriyim dünden beri aşırı bi halsizlik ve iştah kapanması yaşadım dün hiç birşey yemedim bu gün sabah 1 öğün alıp antrenmana gittim ve ilk harekette bırakıp çıktım ağırlıklarım rezalet şekilde düşüktü verim alamayacağımı anladım tam ( böyle durum yaşadığınızda yapmayın o idmanı bırakın ve çıkın )

Eve geri geldim mantalitem yerlerde oturup kendime şunu dedim sen bunu ne kadar istiyorsun senin potansiyelin bu kadar mı nasıl hissettiğim umrumda bile değil sadece kazanmalıyım ve bu mentaliteden kurtulmalıyım  1 lokma bile yicek iştahım yokken az önce 400 gr çiğ gramaj pirinç 300 tavuk yaptım yanına 1 litre su ve oturup öğüre öğüre yedim bitirdim vücuduma bu kadar ilaç sokuyorken o aynada üstümü çıkarttığım zaman hakkını vermem gerekiyor VERMEMİZ GEREKİYOR.

Nefes almayı istediğin kadar bunu da istemelisin birazdan bir sonraki öğünümü hazırlayacağım 2 saat sonra onu gömecem ve sabah atamadığım idmanı akşama erteledim gidip o salona ağırlıkların içinden geçicem beyler yiyin bunun başka bir yolu yok ağlanarak sızlanarak bir yere varılmaz yok bu gün iştahım yok yiyemiyorum cart curt bunlar geçici bahanelermiş onu daha iyi anlamış oldum bu gün siz istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok insan potansiyelinin bir sınırı yok sadece kendiniz ve bu vücudu ne kadar istediğiniz kimine saçma gelebilir konu ama yine de yazmak istedim 

Kankam sürekli ağırlıklar artarak antrenmanlar güzel geçerek yapamayız bu sporu tam bu anda deload dediğimiz olayı uyguluyoruz haftada 6 gün gidiyosan 1 hafta boyunca 3 e düşür 4 gün kesin off ver beslenmeni de 800 g pirinçten 600 e çek vücut bi rahatlasın. Spora gittiğin 3 gün ise ağırlıklarını max düzeyde yapma RIR 3-4 civarında yap 

• Beğen 4
  • Minnettarım 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
    • Yazan: Terzi
      Selamlar değerli dostlarım,
      Sizlere bir sorum olacak. Bir kaç yıldır düzenli spor yapıyorum keza beslenmemde sporla aynı düzlemde doğru şekilde ilerliyor. Fakat kolumu sakatladığım için spora ara vermek zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar başladım hiç bir sorunum kalmadı. Ancak bu aara verdiğim dönemde düzenli olan beslenmem de tamamen düzensiz bir hal almıştı haliyle.
      Şuan 1 yumurta yetken bile zorlanıyorum, yiyemiyorum. Yumurta yerine alternatif bana ne önerebilirsiniz?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.