Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emcoo

Only sustanon kürü için pct

Önerilen İletiler

Emcoo    0
Oluşturuldu: (düzenlendi)

Öncelikle Merhaba

Ben 2,3 gün sonra hayırlısıyla only sustanon kürüne girmeyi düşünüyorum kendimden eminim herşeyi hazırladım fakat en önemlisi hariç bu da pct şuan elimde sadece 20mg tamoksifen var 8hafta only sustanon kullanıcam fakat bununla ilgili nasıl pct yapacağımı bilmiyorum ve enjeksiyonuda nerde nasıl yaptıracağımı bilmiyorum bilen hocalarım arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler.:D @metinav hocam özellikle isminizi çok duyduğum için sizide etiketleme ihtiyacı duydum saygılar.

tarihinde Emcoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441

Enjeksiyonu bu şekilde bakarak deneyim edinebilirsin. Pct gelince ezbere yapılmaz kür başı ortası ve sonu test değerlerine göre düzenlenir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emcoo    0

Peki şuan bi pct öğrenebilme veya sizin önerme şansınız yokmu ona göre hareket etmek istiyorum cevap için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Emcoo, 2 dakika önce yazdı:

Peki şuan bi pct öğrenebilme veya sizin önerme şansınız yokmu ona göre hareket etmek istiyorum cevap için teşekkürler 

Okuduğunu anlamadın galiba ben tekrar edeyim hocam. Pct kür sonu test değerlerinize göre tertip edilir ne kaç kutu kaç mg vb gibi anladınız mı?

Üçüncü kez tekrar anlatabilirim anlamadıysanız.  :|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Emcoo, 4 saat önce yazdı:

Öncelikle Merhaba

Ben 2,3 gün sonra hayırlısıyla only sustanon kürüne girmeyi düşünüyorum kendimden eminim herşeyi hazırladım fakat en önemlisi hariç bu da pct şuan elimde sadece 20mg tamoksifen var 8hafta only sustanon kullanıcam fakat bununla ilgili nasıl pct yapacağımı bilmiyorum ve enjeksiyonuda nerde nasıl yaptıracağımı bilmiyorum bilen hocalarım arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler.:D @metinav hocam özellikle isminizi çok duyduğum için sizide etiketleme ihtiyacı duydum saygılar.

dostum sustanon vururken içine evigen(e vitamini) çekmeyi unutma ağrıdan keske vurmasaydım dersin yoksa :D 1ml için 0.5 ml çekebilirsin.
eczanede satılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Şu an 9. Haftamı tamamladım:
      testo enantate boldenon deca Olarak ilerliyorum, geçen hafta itibari ile insülin eklemeyi planlıyordum 1 hafta erteledim, sorunum şu ki; su tutamıyorum, şu ana kadar temiz 8 kg ekledim fakat su tutumu ile ilgili sorun var, gece sürekli wc'ye çıkıyorum ve gece boyunca su atıyorum, formum çok kuru, sebep ne olabilir ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.