Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mchgn

Andro medicals güncel

Önerilen İletiler

mchgn    1

Merhaba yakın dönemde andro medicals kullananlar görüşlerini söyeyebilir mi?

Ayrıca pro kişinin sattığı canada biolabs ürünü hakkında da son dönemlerde kullananlarım görüşlerini merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Drei Lilien    19

testo ve decanın iyi olduğunu biliyorum  fiyatlar nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8
  1. Andro Testo P 
  2. Andro Testo E 
  3. Andro Testo C 
Drei Lilien, 14 saat önce yazdı:

testo ve decanın iyi olduğunu biliyorum  fiyatlar nasıl?

• Andro Boldenon 1450
  • Andro Masteron 1450
  • Andro Deca 1500
  • Andro Tren A 1550
  • Andro Tren E 1600
  • Andro Trenhex 1650
  • Balkan Clenbuterol 1800
  • Balkan Winstrol 1800
  • Balkan Anapolon 2500
  • Sp Boldenon 2300

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
Aksiyonist, Bir saat önce yazdı:
  • Balkan Clenbuterol 1800
  • Balkan Winstrol 1800
  • Balkan Anapolon 2500
  • clen 1500 sp
  • wins 1500 sp
  • anapolon 1250 İran ezane

Son zamlar öncesi böyle almıştım  rakamlar iyice uçmuş :D 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8
gönderildi (düzenlendi)
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

clen 1500 sp

wins 1500 sp

anapolon 1250 İran ezane

Son zamlar öncesi böyle almıştım rakamlar iyice uçmuş :D 

Rakamlar uçtu evet ama güvenilebilir bir marka yok piyasada malesef, satıcılara ulaşmak çok zor, büyük bir pazar açığı var şu anda aslında..

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Aksiyonist, 7 dakika önce yazdı:

Rakamlar uçtu evet ama güvenilebilir bir marka yok piyasada malesef, satıcılara ulaşmak çok zor, büyük bir pazar açığı var şu anda aslında..

Kaliteli ilaçta pazar açığı var hocam yoksa merdiven altı 5 lira 10 liracılardan milyon tane var piyasa da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mchgn    1

Şu anda güncel olarak kürünü andro ürünleri ile yapan var mı yorumlarını merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mchgn, 22 saat önce yazdı:

Şu anda güncel olarak kürünü andro ürünleri ile yapan var mı yorumlarını merak ediyorum

Karma oldu biraz andronun boldesi de var kürün içinde, aldım ama daha başlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Andromedical ben kullanmıştım fena değildi yalnız aldıgımız kaynaklar aynı olmayabilir ...

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mchgn    1
Testocu, 3 saat önce yazdı:

Andromedical ben kullanmıştım fena değildi yalnız aldıgımız kaynaklar aynı olmayabilir ...

Tek bir kişi satıyor diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Kullanalı bir seneyi geçti dek marka ile karışık bir kür yapmıştım :) iyi verim almıştım 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Bende merak ediyorum instada Bi suplement satan sayfada satıyor da ne kadar dolu bilemedim. Bide ne malı türkiyede mi çıkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Testocu, 5 saat önce yazdı:

Kullanalı bir seneyi geçti dek marka ile karışık bir kür yapmıştım :) iyi verim almıştım 

Dek’in tablet efedrin’i deli ediyordu adamı keşke bir daha elime geçse

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
turhanoğlu, 9 saat önce yazdı:

Bende merak ediyorum instada Bi suplement satan sayfada satıyor da ne kadar dolu bilemedim. Bide ne malı türkiyede mi çıkıyor 

Rusyadan geliyor diye biliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

dek in oxandrolone 'unu kullanmıştım acayip güç veriyordu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ulquiorra_z
      Selam Andro Medicalsın Trenini ve testosunu kullanıyorum 3.haftaya girdim şimdilik bi his yok normalde gelir bana kafası uzun esterde 3.hafta adanalı hemşerim olan satıcıdan aldım
      Kullanan tecrübe eden varmı ürünler dolu mu bilgisi olan varmı?
      Daha önce 200mg noxy almıştım ondada yan etki almamıştım muhtemelen yine yan etki almam ama 3.haftada absürt bi güç gelmişti o zaman şuan hissedemedim onu 400 vurmama rağmen.
      Vurmaya başlayalı tam 16 gün oldu 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.