Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mojo_jojo

Marka önerisi - hangi markayı tercih etmeliyim?

Önerilen İletiler

oisobb123    11
Kado, 3 saat önce yazdı:

Öneririm 

İran mı noxy mi daha iyi testoda denedin mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mojo_jojo    10
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Sahtesi yok, tek satıcısı var güvenilir gayet iyi verim alacaksindir. Ben düşük doz decasıyla harikalar yarattım.

ben de deca kullanıyorum dostum,kaçıncı haftada açılmaya başlar sence?Güç artışı pump hissiyat artıyor iki kilo da ekledim ikinci hafta sonunda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106
oisobb123, 34 dakika önce yazdı:

İran mı noxy mi daha iyi testoda denedin mi

İranı denemedim daha, güncellerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Batarya, 3 saat önce yazdı:

Valla kanka araştırmalar sonucu aldım kullanıyorum gayet iyi verim aldım kullanmayaa devam ediyorum kür bitimi test sonuçlarını paylaşırım, sırt formum kür öncesi sonrası şu şekilde oldu bak ben mi yanlış düşünüyorum yoksa formum daha iyi mi oldu.

Hocam o böyle resim üzerinden konuşulacak birşey değil ki. Evet sırtın alt kısmını doldurmuşsun ama bunu resimle ilaca bağlamak saçma. İlaç almadan da belli güzel bir beslenme ile yapılabilecek şeyler bunlar. Belki duruş veya açıdan öyle gözüküyor genel olarak bakmak lazım. Kaç kg aldın yağ oranın ne kadar arttı. Kaçıncı kürün. Göğüs kol omuz bacaklar yerinde sayıp sırtın mı ileri gitti sadece. Git Bi kan tahlili yaptır kürün bitmesini neden bekliyorsun.

Ayrıca ilaçlar çalışıyor ben çalışmıyor demiyorum en azından bana gelenler çalışıyordu ama harika değil. Öyle övüldüğü gibi falan kesinlikle değil ondan bahsediyorum. İlkkez kür yapacak adam tabiki çok beğeniyor veya güzel çalışan ilaç görmeyen birisi bunları göklere çıkarabiliyor düzgün çalışan ilaca denk gelirlerse eğer farkı anlarlar.

Dragon da yüz karası bodytech de. İkisini de denemiş birisi olarak. Birbirinden farkı fiyatı 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Mojo_jojo, 2 saat önce yazdı:

ben de deca kullanıyorum dostum,kaçıncı haftada açılmaya başlar sence?Güç artışı pump hissiyat artıyor iki kilo da ekledim ikinci hafta sonunda 

4. haftadan sonra net etki verir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
metropol, 8 saat önce yazdı:

ben çok marka kullandım kendime göre sıralayacağım. :) 

1. noxy kesinlikle en başta geliyor benim için çok memnunum
  2. buddha baya güzel baya dolu hissettiriyor ama bir ödem ağrı sorunu var ki ne yağı kullandılarsa artık
  3. sp bir kere sahtesine denk geldim onun dışında parabolanı güzeldi
  4. zphc geçen sene kullanmıştım güzeldi ama üstte saydıklarım gibi asla
  5. bodytech bu yaz herkes övdüğü için flakon flakon alıp çok paralar döküp bir gram etki almadığım markadır sırf bende değil arkadaşlarımda da aynı şey oldu

Spde check ediptemi sahtesine denk geldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Brknmek10, 28 dakika önce yazdı:

Spde check ediptemi sahtesine denk geldin

evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
GHOST, 17.01.2024 - 21:35 yazdı:
  1. Optimum
  2. Watson
  3. Bodytech
  4. White tiger
  5. ufc
  6. medivia
  7. Enova
  8. Hitech

Al uçarsın(!) ;)

white thaiger satana denk gelirsen hiç düşünmeden direk engelli bas arkana bakmadan kaç 

Listeye daha eklenecek çok boş markalar vardı giderdi bu liste 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Daze    0
Mojo_jojo, 1/17/2024 - 20:05 yazdı:

Herkese iyi günler.İçinizden aşağıda yazdığım ilaçları kullanmış olan ve”şu üründen çok iyi verim aldım bu ürünü kullan”diye yorumunu yapabilecek var mıdır.Şimdiden teşekkür ederim.

Arenis,balkan zphc,sp,spectrum,canada biolab,cooper

prop , tren ace  en son ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.