Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shX648

Cy3 ve tiroidlere ilişkin sorum

Önerilen İletiler

shX648    16

Merhaba Abilerim umarım doğru yere konu açıyorumdur Ufak Bi minicut Dönemine Giricem halen daha giremediğim bu pazartesi cy3 almayı planlıyorum tablet başına yanlış hatırlamıyosam 

37,7 mcg clen 

25mg t3

5mg yohimbine 

düşüyo benim merak ettiğim şey 20 gün 25mg t3 kullansam tiroidlerimi elime alırmıyım yoksa herhangi bir sıkıntı olmaz mı öte yandandan bu üçleme bana iyi yağ yaktırabilirmi ve kas kaybını minimize etmem için bana ne önerirsiniz zaten günde yarım kilo tavuk yiyebiliyorum günlük proteinimi karşılıyorum inşallah gecenin bu saati konu açdık diye adımız psikopata cıkmaz şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

squafy    23

bu üçleme iyi sadece yohimbine biraz az,kas kaybı zor birşey protein ihtiyacını karşıladıktan sonra,sana tavsiyem diyet boyunca kaldırdıgın kiloları koruman her zaman aynı sertlikte antreman yapman.ayrıca tiroid hormonları kendini hızlı toparlayan hormonlar fakat yine de risk senin dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
squafy, 2 dakika önce yazdı:

bu üçleme iyi sadece yohimbine biraz az,kas kaybı zor birşey protein ihtiyacını karşıladıktan sonra,sana tavsiyem diyet boyunca kaldırdıgın kiloları koruman her zaman aynı sertlikte antreman yapman.ayrıca tiroid hormonları kendini hızlı toparlayan hormonlar fakat yine de risk senin dostum

antrenman yapmadığım günler almiycağımı  söylemeyi unutmuşum yohimine az evet burak hocayla telefonda konuştuğumda ve forumda da okuduğumda günlük 10mg kullanım önermişti fakat hem uyarıcıların ağırlığından hem de t3 dozajını 50mg a çekmemek için 2 tab a çıkmayı planlamıyorum bu süreç içinde 

dediğim gibi zaten çok kısa bir süre 20 gün kadar sonrasında yine hayvan gibi yemeye devam edicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
shX648, 4 dakika önce yazdı:

antrenman yapmadığım günler almiycağımı  söylemeyi unutmuşum yohimine az evet burak hocayla telefonda konuştuğumda ve forumda da okuduğumda günlük 10mg kullanım önermişti fakat hem uyarıcıların ağırlığından hem de t3 dozajını 50mg a çekmemek için 2 tab a çıkmayı planlamıyorum bu süreç içinde 

dediğim gibi zaten çok kısa bir süre 20 gün kadar sonrasında yine hayvan gibi yemeye devam edicem 

sabahları kardiyo oncesi kullan.en azından icindeki yohimbine ve clenbutrrolu daha etkili kullanmıs olursun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Gereksiz heyecan aramak gibi geldi bana bunun yerine her ürünü ayrı ayrı alıp kullanmak çok daha mantıkli, clen ve yohimbe dozu yetersiz bir kere, t3 için de bir şey demek yanlış olur herkeste tiroidlerlerin hemen düzeleceğinin garantisi yok o yüzden deneyip görmen gerekecek maalesef, misal ben max 3 tablete çıkacak şekilde ve max 6 hafta olacak şekilde çok kez kullandım ve her seferinde de hiçbir problem yaşamadım tiroidlerlem hızlıca toparladı, çevremde de t3 kullanıp bırakıp sorun yaşayan olmadı ama yine söylüyorum garantisi yok yani hocam bunu düşünerek dene

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
Ruthless, 2 saat önce yazdı:

Gereksiz heyecan aramak gibi geldi bana bunun yerine her ürünü ayrı ayrı alıp kullanmak çok daha mantıkli, clen ve yohimbe dozu yetersiz bir kere, t3 için de bir şey demek yanlış olur herkeste tiroidlerlerin hemen düzeleceğinin garantisi yok o yüzden deneyip görmen gerekecek maalesef, misal ben max 3 tablete çıkacak şekilde ve max 6 hafta olacak şekilde çok kez kullandım ve her seferinde de hiçbir problem yaşamadım tiroidlerlem hızlıca toparladı, çevremde de t3 kullanıp bırakıp sorun yaşayan olmadı ama yine söylüyorum garantisi yok yani hocam bunu düşünerek dene

Hakkını veriyor mu tiromel yağları yaktı mi değdi mi kullandığına kanka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Çok saçma bir şey şahsen bir işe yaradığı yok deneyimlerime göre

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Sert diyette yavaşlayan metabolizma ve gün içindeki halsizlik halleri için kullanıyorum ve ciddi işe yarıyor gençleştim resmen moduna giriyorum 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: comolokkos35
      Merhabalar,
      2022 yılında kilo vermek için tiromel kullandım ve çok büyük aptallıktı aksine iştahı çok manyak açan bir ilaç ve tüm hormon dengemi bozdu bıraktıktan sonra hala yan etkileri devam ediyor sertleşememe erken boşalma ve depresyon devam ediyor ve hiçbir sağlık problemim yoktu takii tiromel kullanana kadar üstünden 2 yıl geçti ama hala bu kötü sorunlar devam ediyor
      Allah rızası için biri yardımcı olsun tedavisi var mı?  Herhangi bir ilac tedavisi vesaire nolur biri yardımcı olsun? Yıllardır forum forum araştırıyorum ama bulamıyorum çözümünü , problemlerimin hiçbiri psikolojik değil en ufak bilgisi olan varsa yazsın çıldıracak durumdayım hiçbir çözümü olmaz mı yahu, açtığım konu başlıklarından görebilirsiniz tiromel kullanma şeklimi dozajlari vs nolur yardımcı olun. @rastlantisal @metinav
    • Yazan: quacky
      Selamlar, ben dragon pharma kullanıcısı olarak daha önce hiç yaşamadığım enjeksiyon ağrılarını yüksek fiyata aldığım dragon markası yaşamam üzerine flakonun üstünde yazan, dragon pharmanın resmi sitesine girip kendilerine mail attım.
      Mail içeriğinde Türkiyede ve Rusyada bu markanın distribütörü olup olmadığını sormayı geç, direk satıcının bilgilerini her şeyini yolladım. Bana dönen yanıt buralarda ne distribütörü, nede satışları olduğu oldu. Yani distribütörü olduğu iddia etmesine rağmen marka kendisini tanımıyor. Satıcısı kendilerinden 90 bin dolar civarında toplu ürün aldığını söylemişti, bu kadar yüklü bir alıma rağmen bu satıcıdan haberi olmamalarının imkanı yok.
      Kendisi Türkiye'de ürettirip üstüne dragon pharma etiketi basıyor olması olası, bu kadar köklü bir markada her şeyi doğru yapmama rağmen ödem sorunu da olmamalı zaten. Mailin sahte olduğunu düşünenler resmi sitesiyle iletişime geçip kendileri de doğrulayabilir.
      Herkese iyi forumlar

• Yazan: Kamataka
      Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu, kıl gibi bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce?
      Sanırım burun kılı 
      Videoyu ekliyorum 
      VID-20231111-WA0007.mp4

• Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

• Yazan: MainEK
      Türkiyede çok tanınan en fazla yarışmacı hazırlayan 2 koçtan birinin youtube da podcastini izlerken söylemişti ne kadar mümkün benim gibi tsh ı çalışmayan fakat t4 t3 sıkıntım da yok yani alt sınıra yakın yavaş çalışıyor ne yapabilirim ne kadar destekleyebilirim kullanımı nasıl olmalı ? (anti tpo gluten vb testler yapıldı hasımato felan yok bende) 
      Natty şekilde günlük yarımdan baslayıp hissiyata göre diyetle beraber 0.5 1 daha sonra 1.25 1.50 sonra tekrar 1.25 1 0.5 kullanımda fayda sağlar mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.