Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

janbertozen

Tb-500 hakkında

Önerilen İletiler

janbertozen    338

Ürünü kullanan bilen varmı sakatlık ve ağrılara iyi çözüm mü? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.237
janbertozen, 14 saat önce yazdı:

Ağır kırık, ameliyat, doku dezenformasyonu, fıtık sonrası gibi durumlarda biçilmiş kaftandır tb500 ve bpc157

Durumun vahametine göre 60-120 gün kullanılmalıdır. İlaçlar gerçek ilaçlarsa sonuçlarına doktorunuz bile şaşırır :)

• Beğen 2
  • 100 Puan 1
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
janbertozen, 14 saat önce yazdı:

İsim vermek yasak olduğu için söyleyemiyorum instada 2 kişi ikisi de iyi ve tanınan sporcu bununla ilgili ikisinde kırık iyileştirme süreçlerini paylaşmışlardı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Ironmann, 17 dakika önce yazdı:

İsim vermek yasak olduğu için söyleyemiyorum instada 2 kişi ikisi de iyi ve tanınan sporcu bununla ilgili ikisinde kırık iyileştirme süreçlerini paylaşmışlardı 

Yaşadıkları sürece dair aklında kalanlar nedir hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
GHOST, 12 saat önce yazdı:

Yaşadıkları sürece dair aklında kalanlar nedir hocam?

Yani çok hatırlamıyorum ama doktorların verdiği süreden hızlı iyileşip paylaşmıştı biri röntgeni paylaşıyordu hikayesinde filan sonra antrenman videoları atıyordu en son geçen karşıma çıktı instada bir sayfada potansiyel vücutçu diye filan paylaşmış bir magazin sayfası profiline baktım baya iyiydi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5

Selamlar. Benim tamamen sağlık amaçlı TB500 ve BPC157 ye ihtiyacım var. Bunları Türkiye'de bulabiliyorsanız nerden buluyorsunuz acaba, veya nereden getirtiyorsunuz. Tendon sorunlarım çok ciddi seviyede ve çok farklı bir rahatsızlığım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
frkn7, 7 dakika önce yazdı:

Selamlar. Benim tamamen sağlık amaçlı TB500 ve BPC157 ye ihtiyacım var. Bunları Türkiye'de bulabiliyorsanız nerden buluyorsunuz acaba, veya nereden getirtiyorsunuz. Tendon sorunlarım çok ciddi seviyede ve çok farklı bir rahatsızlığım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

WhatsApp ikonuna tıklayıp Burak hocayı arayabilirsiniz. 

• 100 Puan 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
Bay-T, 1/13/2024 - 00:10 yazdı:

Ağır kırık, ameliyat, doku dezenformasyonu, fıtık sonrası gibi durumlarda biçilmiş kaftandır tb500 ve bpc157

Durumun vahametine göre 60-120 gün kullanılmalıdır. İlaçlar gerçek ilaçlarsa sonuçlarına doktorunuz bile şaşırır :)

Tb500 ve Bpc157 farkı varmıdır hocam peki bilgin varmı bu konuda ? Kombine mi edilmeli yurt dışında kombine görüyorum hep? Deneyimleyen var mı forumda? Peptid Dedin mi zaten Burak hoca  Türkiyeye tanıttı nerdeyse endokronologlar ondan öğrensin  @Loving :))) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5
SantoR, 3 dakika önce yazdı:

Tb500 ve Bpc157 farkı varmıdır hocam peki bilgin varmı bu konuda ? Kombine mi edilmeli yurt dışında kombine görüyorum hep? Deneyimleyen var mı forumda? Peptid Dedin mi zaten Burak hoca  Türkiyeye tanıttı nerdeyse endokronologlar ondan öğrensin  @Loving :))) 

Hocam ben kombinde çok fazla bulamadım yurt dışı olmasına rağmen. Amerika'dan glecek arkadaşım var ona getirteyim diyorum, amazonda falan düzgün bir şey bulamadım siz nerden buluyorsunuz? Veya Türkiye'de hangi satıcılar satıyor? Baya önemli bir husus da benim için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
frkn7, 2 saat önce yazdı:

Kesinlikle yarar hocam youtubetan arattır ve aşağıdaki whatsapp tan burak hocadan al @Loving ben BPC157 sipariş ettim Burak hocadan omuz sakatlığı için gelmesini bekliyorum başlayacam inşallah çarşamba veya perşembe geldiği an!

Amerikada doktorlar öneriyor malesef bu forum olmazsa duymayacaktık ! İşte bu formun amacı bu! Sadece kas yapmak değil , işte sakatlık sağlık sorunlarımıza da çözüm arıyoruz! Herkeze teşekkürler! 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
SantoR, 10 dakika önce yazdı:

Bpc-157, tb500'ün güncel versiyonu olduğunu söylemişti Burak hoca bana Bpc-157 önerdi. Kasık fıtığı ameliyatı olan kardeşim için aldım çok hızlı iyileşti.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
Diver, Şimdi yazdı:

Bpc-157, tb500'ün güncel versiyonu olduğunu söylemişti Burak hoca bana Bpc-157 önerdi. Kasık fıtığı ameliyatı olan kardeşim için aldım çok hızlı iyileşti.

Aynen hocam, yurt dışı kullanımı ikisinin kombine edilmesi  şeklinde ama bana çok mantıklı gelmedi karıştırılması..Bpc 157 başlayıp görmek lazım olmazsa bişeyler düşünülür.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
SantoR, Şimdi yazdı:

Aynen hocam, yurt dışı kullanımı ikisinin kombine edilmesi  şeklinde ama bana çok mantıklı gelmedi karıştırılması..Bpc 157 başlayıp görmek lazım olmazsa bişeyler düşünülür.. 

Burak hocaya danışırsan daha net bilgiye ulaşır nokta atışı ürün kullanmış olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Burak hocaya danışırsan daha net bilgiye ulaşır nokta atışı ürün kullanmış olursun.

Burak hocanın whatsapp tan beynini yedim zaten 3 gündür sabırla cevap veriyor dostum sağ olsun  :)) antremanda yapamıyoruz 60 gün olcak eve tıkıldık psikoloji bozuk bende foruma sarayım dedim bir Eczacı olarak ne biliyorsak paylaşalım dedikte Türkiyede Eczacılar da Endokrinologlarda Ortopedistlerde ne Hormanlara hakim ne de  Pepditlerin ne olduğunu bilmiyor çok gerideyiz malesef o yüzden bu formun ve katkıda bulunanların kıymetini bilmek lazım, herkezin emeklerine sağlık! 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5

Saat geç oldu sanırım whatsapptan yazılmasını istemiyor Burak Hoca. Ben yarın whatsapptan arayayım. Benim tedavisi olmayan bir sağlık sorunum var. Florokinolon grubu antibiyotiklerin kalıcı yan etkilerini aldım. 3 seneyi geçti. Her geçen gün kendi işimi kendim görür halden uzaklaşıyorum. Tendonları için bunu deneyip sonuç alan bazı hastalar var benim durumumda olup, Burak Hoca ile bi konuşayım bakayım. Teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
gönderildi (düzenlendi)
frkn7, 10 dakika önce yazdı:

Saat geç oldu sanırım whatsapptan yazılmasını istemiyor Burak Hoca. Ben yarın whatsapptan arayayım. Benim tedavisi olmayan bir sağlık sorunum var. Florokinolon grubu antibiyotiklerin kalıcı yan etkilerini aldım. 3 seneyi geçti. Her geçen gün kendi işimi kendim görür halden uzaklaşıyorum. Tendonları için bunu deneyip sonuç alan bazı hastalar var benim durumumda olup, Burak Hoca ile bi konuşayım bakayım. Teşekkür ederim. 

Ooo kardeşim kinolon gurubu antibiyotikler direk DNA ya geçiyor aynı sorunu yaşıyorum bende malesef önce boyun fıtığı sonra bu eminim etkisi vardır bu sakatlıklara tam konusuna denk geldin ülkede örneğin  ciprofloksasin gurubu antibiyotik önüne geçene yazılıyor resmen insanları sakat bırakıyorlar amerikada yasaklı ! Sendeki sorunlardan büyük bölümü fibromiyalji! Nörolojik sorunlarda yaşıyorsundur  benim merkezi sinir sistemi çökük şu an büyük ihtimalle seninde öyledir üsküdarda bioenerjici bir adam bayağı yardımcı olmuştu bana ama arada işte özellikle merkezi sinir sistemini etkileyici ilaçlar aldıkça yine başlıyor ( steroid) ..

İnanmazsın Bpc 157 yi bu yüzden arıyordum bu umutla arıyordum çünkü aktif inflamasyonu bitirir diye hesap ettim  içimi okudun! 

Kulaklarda yoğun çınlama ve her yerde ağrın var mı? 

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5

Hocam ekstrem derecede bilgi sahibiyim ve 50 ye yakın semptom vardır. Bunları açıklamak gerçekten çok yorar ancak sizin de biraz bilgi sahibi olmanıza çok memnun oldum. Öncelikle Amerika'da asla yasaklı değil bu ilaçlar onu düzelteyim. Ve bu yaşananların fibromiyaljiyle de çok ilgisi yok ama evet fibromiyalji ile ilgili birçok semptom barındırıyor içinde. Tabii ki nörolojik, santral ve otonom sinir sistemi kökenli de birçok sıkıntım var. Çınlamalar, gözlerin önünde uçuşan cisimler vsvs. BPC157 TB500 konusunda dediğim gibi denemek isterim ama sanırım ekstrem pahalı şeyler. Ben 4 senedir çalışamıyorum bu illet yüzünden genç yaşımda. Her neyse, Burak Hoca'yı yarın whatsapptan arayacağım inşallah.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
gönderildi (düzenlendi)
frkn7, 7 dakika önce yazdı:

Hocam ekstrem derecede bilgi sahibiyim ve 50 ye yakın semptom vardır. Bunları açıklamak gerçekten çok yorar ancak sizin de biraz bilgi sahibi olmanıza çok memnun oldum. Öncelikle Amerika'da asla yasaklı değil bu ilaçlar onu düzelteyim. Ve bu yaşananların fibromiyaljiyle de çok ilgisi yok ama evet fibromiyalji ile ilgili birçok semptom barındırıyor içinde. Tabii ki nörolojik, santral ve otonom sinir sistemi kökenli de birçok sıkıntım var. Çınlamalar, gözlerin önünde uçuşan cisimler vsvs. BPC157 TB500 konusunda dediğim gibi denemek isterim ama sanırım ekstrem pahalı şeyler. Ben 4 senedir çalışamıyorum bu illet yüzünden genç yaşımda. Her neyse, Burak Hoca'yı yarın whatsapptan arayacağım inşallah.

Yok hocam pahallı değil ( Steroid fiyatları bandında) tabiki bütçenizi bilemiyorum ama denemeye değer bence.. Size tavsiyem bu peptidlerle birlikte ayağı kalkıp hareket etmeye başlayın pes etmeyin bu hastalığı sandığınızdan çok daha iyi tanıyorum herkezde farklı semptomlar verir çünkü herkezin DNA'sı farklıdır!  siz sadece psikolojik olarak teslim olmuşsunuz kendizi motive edip ayağı kalkmalısınız bunu da sadece sporla düzgün yaşam şartlarıyla , iyi psikoloji ve bunun gibi yardımcı ilaçlar yapabilirsiniz insan oğlunun yenemiyeceği bir hastalık yoktur! Geçmiş Olsun tekrar..

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5
SantoR, 31 dakika önce yazdı:

Yok hocam pahallı değil ( Steroid fiyatları bandında) tabiki bütçenizi bilemiyorum ama denemeye değer bence.. Size tavsiyem bu peptidlerle birlikte ayağı kalkıp hareket etmeye başlayın pes etmeyin bu hastalığı sandığınızdan çok daha iyi tanıyorum herkezde farklı semptomlar verir çünkü herkezin DNA'sı farklıdır!  siz sadece psikolojik olarak teslim olmuşsunuz kendizi motive edip ayağı kalkmalısınız bunu da sadece sporla düzgün yaşam şartlarıyla , iyi psikoloji ve bunun gibi yardımcı ilaçlar yapabilirsiniz insan oğlunun yenemiyeceği bir hastalık yoktur! Geçmiş Olsun tekrar..

Hocam öncelikle desteğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Benim zaten 2009 yılında oldugum domuz gribi aşısından sonra romatizmal bir rahatsızlığım başlamıştı. 2021 de de başıma bu gelince, 12 yıldır kullandığım NSAID ilaçları bırakmak zorunda kaldım. Bırakınca artık tendonlar çok kötüye gitmeye başladı. Sizin de dedğiniz gibi her şey hasarları geri getiriyor. Siz steroid örneği vermişsiniz, onun gibi ben de hiçbir şey kullanamıyorum ilaç namına. 4 senedir çalışamıyorum 29 yaşındayım, ODTÜ İşletme mezunuyum, kariyerime çok güzel başladım hemen sonra bu hale geldi hayatım. Yapacak bir şey yok. 4 senedir bir geliri olmayan biri için de fiyat ne olursa olsun pahalı gelir diye düşünüyorum :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
frkn7, 27 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle desteğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Benim zaten 2009 yılında oldugum domuz gribi aşısından sonra romatizmal bir rahatsızlığım başlamıştı. 2021 de de başıma bu gelince, 12 yıldır kullandığım NSAID ilaçları bırakmak zorunda kaldım. Bırakınca artık tendonlar çok kötüye gitmeye başladı. Sizin de dedğiniz gibi her şey hasarları geri getiriyor. Siz steroid örneği vermişsiniz, onun gibi ben de hiçbir şey kullanamıyorum ilaç namına. 4 senedir çalışamıyorum 29 yaşındayım, ODTÜ İşletme mezunuyum, kariyerime çok güzel başladım hemen sonra bu hale geldi hayatım. Yapacak bir şey yok. 4 senedir bir geliri olmayan biri için de fiyat ne olursa olsun pahalı gelir diye düşünüyorum :D

Para sıkıntı değil hocam gerekirse senin için gerekli olan ilacın parasını bir kısmını öderiz sorun yok  forumda da duyarlı arkadaşlar çıkar sen Burak Hocayla konuş emin ol bana dön Burak Hocada bilsin  emin olun sonuçta sağlık bu kardeşim dert etme bana ulaş..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5

Teşekkür ederim hocam. Çok sağ olun her türlü desteğiniz için. Bu işin Amerika'da doktoru var kinolon konusunun, Mark Ghalili diye. Dünyada en bilinen doktor bu. O diyor şimdi gördüm, peptidler aritmiye sebep olabilir dikkatli olun diye. Benim zaten antibiyotik hasarından sonra ritm bozukluğum da var hafif seviyede. Açıkçası bunu tetiklemesinden hafif bir korktum. Burak Hoca'ya baya bir soru birikti. Sanırım sizin gibi ben de kendisini yoracağım :D

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben yaklaşık 40-50 gün önce Mr sonucunda menisküsde yırtık ve ödem bel fıtığı başlangıcı ve sağ göğüs ve omuz bağlantısı noktasında ufak bir yırtık ile karşılaştım Amerika’da doktor arkadaşım var Tb 500 gönderdi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum elimde çok az kaldı galiba tam dozaj olarak doğru kullanımını bilemesemde doktor arkadaş baya yardımcı oldu tamamını bitirip tekrar mr alacağım sonuçları paylaşırım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
BilgiMerakı, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ben yaklaşık 40-50 gün önce Mr sonucunda menisküsde yırtık ve ödem bel fıtığı başlangıcı ve sağ göğüs ve omuz bağlantısı noktasında ufak bir yırtık ile karşılaştım Amerika’da doktor arkadaşım var Tb 500 gönderdi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum elimde çok az kaldı galiba tam dozaj olarak doğru kullanımını bilemesemde doktor arkadaş baya yardımcı oldu tamamını bitirip tekrar mr alacağım sonuçları paylaşırım 

Geçmiş olsun hocam Mr'ı boşver sen  önemli olan sen nasıl hissediyorsun?  çok değişiklik var mı? 10 üzerinden kaç puan verirsin mesela? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn7    5
SantoR, 19 saat önce yazdı:

Para sıkıntı değil hocam gerekirse senin için gerekli olan ilacın parasını bir kısmını öderiz sorun yok  forumda da duyarlı arkadaşlar çıkar sen Burak Hocayla konuş emin ol bana dön Burak Hocada bilsin  emin olun sonuçta sağlık bu kardeşim dert etme bana ulaş..

Hocam merhabalar. Burak Hoca ile görüştüm. Ancak forum üzerinden herhangi bir iletişim ismi, bilgisi, tlefon vsvs vermek yasak olduğu için, bu sebeple de, şimdilik sipariş veremeyeceğim maalesef.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.