Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

SERKO    318

Arkadaşlar merhaba sizlerle kendimde kullandığım kullandırttığım ve maksimum etki aldığım bitkisel kürlerden ilkini paylaşıyorum.

bu kürde ki amaç aas lerden sonra ki ereksiyon kabiliyetini daha çok arttırmak libidoyu düzenlemek ve sperm sayısını arttırmak

tarifimiz şu şekilde :

• 1 kavanoz keçiboynuzu özü (soğuk sıkım olacak marka olarak hünnap yada nivalis olabilir ben genel de nivalis kullanıyorum )
  • 50 gr çakşır otu toz haline gelecek
  • 50 gr çoban çökerten toz haline gelecek
  • 50 gr kuş üzümü çekirdeği tozu
  • 30 gr ginseng
  • 50 gr fındık tozu 
  • 50 gr zencefil tozu
  • 20 gr arı sütü polen
  • 30 gr propolis

arkadaşlar tüm malzemeler iyice karıştırılacak eğer ki yapamazsanız aktar sizin için yapabilir. Kavanoz güneş ışığından ayrı serin bir yerde muhafaza edilecek her akşam yatmadan önce bir tatlı kaşığı yenilecek bu döngü 3 ay devam edecek sonra en az 1,5 ay ara verilip sizin durumunuza göre tekrar devam edilebilir. Şimdiden afiyet olsun bol şans. :) 

• Beğen 12
  • Alkış 1
  • Teşekkürler 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KlasikFizik    234

50 gr fazla gelmiyor mu? Genelde bu tarz kürlerde bi tutam öneriyolarda bu şekilde maliyetide çok yükselir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

o bir tutam günlük kullanım,benim yazdığım kür 1,5 ay rahat gider  :)

ama takibi bütçeyi aşıyorsa 10 15 şer gram düşürebilirsin arı sütü ve propolis sabit kalmalı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
SERKO, 17 dakika önce yazdı:

o bir tutam günlük kullanım,benim yazdığım kür 1,5 ay rahat gider  :) ama takibi bütçeyi aşıyorsa 10 15 şer gram düşürebilirsin arı sütü ve propolis sabit kalmalı

Günlük kullanım sandım şaşırdım bi an otlara aylık 4 haneli rakam bayılıcaz diye :D. Ben de pct öncesi için libido destekleyici her şeyi topluyorum, teşekkürler bizimle paylaştığınız için :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

Böyle bir başlığın açılmasını en çok isteyen insanlardan biriyim. Eline ağzına sağlık. 

Çok fazla arkadaşımız cinsel problemler yaşıyor. Bir çoğunun tüm değerler normal olduğu halde yaşıyor. Şifa olacağı düşüncesindeyim. Bu uzun kürümü bir gün bitirirsem muhakkak deneyeceğim. Kür içi düşük libidodan değil yüksek libidodan dertliyim zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
rastlantisal, 21 dakika önce yazdı:

Böyle bir başlığın açılmasını en çok isteyen insanlardan biriyim. Eline ağzına sağlık. 

Çok fazla arkadaşımız cinsel problemler yaşıyor. Bir çoğunun tüm değerler normal olduğu halde yaşıyor. Şifa olacağı düşüncesindeyim. Bu uzun kürümü bir gün bitirirsem muhakkak deneyeceğim. Kür içi düşük libidodan değil yüksek libidodan dertliyim zaten.

Hocam rica ederim ben ne yazdıysam yada yazacaksam hepsini son 3 4 yıl içinde kendim de denedim denettirdim çok etkili geri dönüşler aldım cidden şaşırılacak derece de etkili bu bitkiler.. Hiç sormayın o kür içi fazla libido bana da dert oluyor aman Allah bozmasın diyelim :D

KlasikFizik, 22 dakika önce yazdı:

Günlük kullanım sandım şaşırdım bi an otlara aylık 4 haneli rakam bayılıcaz diye :D. Ben de pct öncesi için libido destekleyici her şeyi topluyorum, teşekkürler bizimle paylaştığınız için :) 

evet ona bütçe yetmez bu kür gayet etkili deneyebilirsin

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    31
SERKO, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba sizlerle kendimde kullandığım kullandırttığım ve maksimum etki aldığım bitkisel kürlerden ilkini paylaşıyorum.

bu kürde ki amaç aas lerden sonra ki ereksiyon kabiliyetini daha çok arttırmak libidoyu düzenlemek ve sperm sayısını arttırmak

tarifimiz şu şekilde :

• 1 kavanoz keçiboynuzu özü (soğuk sıkım olacak marka olarak hünnap yada nivalis olabilir ben genel de nivalis kullanıyorum )
  • 50 gr çakşır otu toz haline gelecek
  • 50 gr çoban çökerten toz haline gelecek
  • 50 gr kuş üzümü çekirdeği tozu
  • 30 gr ginseng
  • 50 gr fındık tozu 
  • 50 gr zencefil tozu
  • 20 gr arı sütü polen
  • 30 gr propolis

arkadaşlar tüm malzemeler iyice karıştırılacak eğer ki yapamazsanız aktar sizin için yapabilir. Kavanoz güneş ışığından ayrı serin bir yerde muhafaza edilecek her akşam yatmadan önce bir tatlı kaşığı yenilecek bu döngü 3 ay devam edecek sonra en az 1,5 ay ara verilip sizin durumunuza göre tekrar devam edilebilir. Şimdiden afiyet olsun bol şans. :) 

Hocam bunu senmi yapıyorsun aktaramı yaptırıyorsun ? 

aktara yaptırsak fiyat yaklaşık nekadar tutar  ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

aktardan alıp ben kendim yapıyorum en fazla 550 600 tl  arası birşey tutar.Bazı otları öğütmek zor olabilir aktarda öğütsünler sen evde kendin karıştırırsın kavanozda ama dediğim gibi ışık görmeyecek çünkü polen ve propolis işlevini yitiriyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

Sorun yaşayan gençler ve benim akranlarıma senin bu tarifin linkini atıyorum. Bir çok insan denemeye başladı bile. 3-4 aya elimizde baya bir data olacak @SERKO

Eğer deneyenlerde de sendeki gibi iş yaparsa çok sevap kazanacaksın haberin olsun. :) 

Özellikle akranlarıma denettiriyorum. Sporla alakası olmayan, 40 yaşını geçmiş akranlarımda cinsellik genelde ayda 2-4 arası oluyor. Senin bu tarifine ilaveten günde 1 kuru soğan da yedirtiyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
rastlantisal, 27.01.2024 - 08:34 yazdı:

Sorun yaşayan gençler ve benim akranlarıma senin bu tarifin linkini atıyorum. Bir çok insan denemeye başladı bile. 3-4 aya elimizde baya bir data olacak @SERKO

Eğer deneyenlerde de sendeki gibi iş yaparsa çok sevap kazanacaksın haberin olsun. :) 

Özellikle akranlarıma denettiriyorum. Sporla alakası olmayan, 40 yaşını geçmiş akranlarımda cinsellik genelde ayda 2-4 arası oluyor. Senin bu tarifine ilaveten günde 1 kuru soğan da yedirtiyorum. 

Hocam ben bende ki sıfırıda tükettim sardım bitkilere şaka gibi etkiler aldım kesinlikle çok iyi geri dönüşler alacaksınız bende sizden haber bekliyorum öyleyse . hocam bir de kür öncesi ve kür sonrası sperm testlerine de odaklanmalıyız diye düşünüyorum özellikle kür yapan evli ve çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlara ciddi tavsiyelerim olacak özellikle azosperm sorunu olanlara.

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
SERKO, 13 dakika önce yazdı:

hocam bir de kür öncesi ve kür sonrası sperm testlerine de odaklanmalıyız diye düşünüyorum özellikle kür yapan evli ve çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlara ciddi tavsiyelerim olacak özellikle azosperm sorunu olanlara.

Ondan ziyade orta yaşa varıp cinsel isteği azalanlarla yani kankalarımla deniyorum.

Biri test yaptıracak ama diğerlerinde sadece kullanıcı beyanını referans alacağız :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Ondan ziyade orta yaşa varıp cinsel isteği azalanlarla yani kankalarımla deniyorum.

Biri test yaptıracak ama diğerlerinde sadece kullanıcı beyanını referans alacağız :)

Güzel dönüşler alacağız hocam merakla bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
SERKO, 10.01.2024 - 12:46 yazdı:

Serko hocam bu alttaki malzemeleri keçiboynuzu özüne katıp karıştırıyoruz değil mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
KlasikFizik, 14 saat önce yazdı:

Serko hocam bu alttaki malzemeleri keçiboynuzu özüne katıp karıştırıyoruz değil mi?

evet tarifin aynısını uyguluyoruz biraz acımtırak olacak tadı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
SERKO, 10.02.2024 - 11:14 yazdı:

evet tarifin aynısını uyguluyoruz biraz acımtırak olacak tadı

Hocam kür içindede tüketilir mi bu ürünler verimi arttırır mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

Tabiki tüketilir doğal bir takviye olarak düşün pct de 3 ay kesmeden kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

hocam bu akşam bir kavanoz yaptım. aktar " 20 gr arı sütü polen " ifadesini görünce polen mi arı sütü mü dedi bende bilmediğim için ikisi farklı seyler mi bu maddede diyince evet polen ve süt ayrı ayrı seyler dedi o zaman ikiside vardır dedim. arı sütünü 15gr lık bana 400tl den iteledi internet fiyatına baktım 170tl güzel esnafımız :) burdaki fiyatlandırmaları gorunce okuyunca  anladım. sanırıım sız orda sadece poleni kastettiniz arı sütü yoktu değil mi ? genel fiyatlandırma ise herşey 193tl fakat fındık almadım fındık  hariç tuttu + 400tl arı sütü xD 120tl keçiboynuzu neyse tecrübe oldu güzel bir esnaf tecrübesi :D bu akşam itibaren kullanmaya baslıcam umarım şifa olur bastığımız kas olur :D 

edit: hocam bunu yatmadan önce demişsiniz sabah aç içsek ya da idman öncesi içsek nasıl olur ? farklı zaman dilimlerinde denediyseniz tecrübelerinizi aktarır mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
kakule, 11 saat önce yazdı:

hocam bu akşam bir kavanoz yaptım. aktar " 20 gr arı sütü polen " ifadesini görünce polen mi arı sütü mü dedi bende bilmediğim için ikisi farklı seyler mi bu maddede diyince evet polen ve süt ayrı ayrı seyler dedi o zaman ikiside vardır dedim. arı sütünü 15gr lık bana 400tl den iteledi internet fiyatına baktım 170tl güzel esnafımız :) burdaki fiyatlandırmaları gorunce okuyunca  anladım. sanırıım sız orda sadece poleni kastettiniz arı sütü yoktu değil mi ? genel fiyatlandırma ise herşey 193tl fakat fındık almadım fındık  hariç tuttu + 400tl arı sütü xD 120tl keçiboynuzu neyse tecrübe oldu güzel bir esnaf tecrübesi :D bu akşam itibaren kullanmaya baslıcam umarım şifa olur bastığımız kas olur :D 

edit: hocam bunu yatmadan önce demişsiniz sabah aç içsek ya da idman öncesi içsek nasıl olur ? farklı zaman dilimlerinde denediyseniz tecrübelerinizi aktarır mısınız?

sabah erken saatlerde de olabilir evet arı sütü ve polen ayrı şeyler ben yanlış yazmış olabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
gönderildi (düzenlendi)
kakule, 12 saat önce yazdı:

Ben 20 gr arı sütü 30gr polem koydum 20grlık vardı aktarda, bazı malzemeler yazandan fazla, kavanozuyla birlikte her şey içinde 375 tutmuştu. Harbiden bazı esnaflar…

tarihinde ulas00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
ulas00, 37 dakika önce yazdı:

Ben 20 gr arı sütü 30gr polem koydum 20grlık vardı aktarda, bazı malzemeler yazandan fazla, kavanozuyla birlikte her şey içinde 375 tutmuştu. Harbiden bazı esnaflar…

400tl arı sütü cıkacagı varmış bu paranın öyle diyorum :D arı sütünü dolaptan cıkarıp verdi. içine arı sütü attıgınız için dolapta mı saklıyorsunuz yoksa kapalı serin yerde mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10

kuş üzümü çekirdeği tozu bulamadım ben. Normal üzüm çekirdegi tozu aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

Kuş üzümü hariç hallettim karışımı. Keçiboynuzu özü hariç 700 tl verdim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
Mustafa.clk1911, 1 saat önce yazdı:

Hocam merhabalar diğer çayınız tarifini de yazar mısınız?

Merhabalar hangisini ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.