Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

byreal22    50
Druckenn, 47 dakika önce yazdı:

Eylülden beri Geçmek bilmeyen bir omuz sakatlığım var glucosamine alsam iyi gelir mi

Glucosamine eklemler için omuz sakatlığın muhtemelen omuzdaki lifler ile alakalı, doktor'a gitmen gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerimk    0

Bende uzun süredir omuz sakatlığı ile cebelleşiyorum. 2-3 paket kullandım glucosamine bir işe yaramadı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Druckenn    0
byreal22, 4 saat önce yazdı:

Glucosamine eklemler için omuz sakatlığın muhtemelen omuzdaki lifler ile alakalı, doktor'a gitmen gerek 

Anladım teşekkürler 

kerimk, Bir saat önce yazdı:

Bende uzun süredir omuz sakatlığı ile cebelleşiyorum. 2-3 paket kullandım glucosamine bir işe yaramadı. 

Hocam yok mudur bunun bir çözümü iyileşiyor 2-3 hafta sonra yine geliyor özellikle press yaparken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106
Druckenn, 6 saat önce yazdı:

Eylülden beri Geçmek bilmeyen bir omuz sakatlığım var glucosamine alsam iyi gelir mi

Sakatlığı bilmem de şiddetli antrenman sonrası kas eklem  ağrısını alıyor bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerimk    0
gönderildi (düzenlendi)
Druckenn, 3 saat önce yazdı:

Anladım teşekkürler 

Hocam yok mudur bunun bir çözümü iyileşiyor 2-3 hafta sonra yine geliyor özellikle press yaparken

Hocam ocaktan nisana kadar o şekil devam ettim çalıştım ağrı yaptı 2/3 hafta off sonra tekrar aynı döngüyü nisana kadar yaptım daha sonra dayanılmaz ağrı yapmaya başladı baya doktora göründün prp kortizon fizik tedavi felan aldım ama çözemedim. Ara verdim bayadır çalışmıyorum evde fizik tedavi hareketlerini yapıyorum tb 500 peptid kullanmaya başlayacağım 1/2 haftaya onun işe yarayacağını düşünüyorum başka da çözüm bulamadım henüz

Daha ilerletmeden fizik tedaviye giderseniz çözebilirsiniz diye düşünüyorum 

tarihinde kerimk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Druckenn, 10 saat önce yazdı:

Anladım teşekkürler 

Eğer kürdeysen düşük doz npp eklemen işe yarayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Druckenn    0
kerimk, 12 saat önce yazdı:

Hocam ocaktan nisana kadar o şekil devam ettim çalıştım ağrı yaptı 2/3 hafta off sonra tekrar aynı döngüyü nisana kadar yaptım daha sonra dayanılmaz ağrı yapmaya başladı baya doktora göründün prp kortizon fizik tedavi felan aldım ama çözemedim. Ara verdim bayadır çalışmıyorum evde fizik tedavi hareketlerini yapıyorum tb 500 peptid kullanmaya başlayacağım 1/2 haftaya onun işe yarayacağını düşünüyorum başka da çözüm bulamadım henüz

Daha ilerletmeden fizik tedaviye giderseniz çözebilirsiniz diye düşünüyorum 

Teşekkürler 

Diver, 4 saat önce yazdı:

Eğer kürdeysen düşük doz npp eklemen işe yarayabilir.

3 haftadır 150mg alıyorum Şuan sakatlık konusunda pek bir etkisi olmadı maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Druckenn, 10 dakika önce yazdı:

3 haftadır 150mg alıyorum Şuan sakatlık konusunda pek bir etkisi olmadı maalesef

Öncelikle biraz daha zaman vermelisin.Hangi marka kullanıyorsun? Sakatlığından bahseder misin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Druckenn    0
Diver, 37 dakika önce yazdı:

Öncelikle biraz daha zaman vermelisin.Hangi marka kullanıyorsun? Sakatlığından bahseder misin 

Neopro Pharm diye bir marka satıcıma güvendiğim için aldım pek bir bilgi bulamadım sakatlık ise eylülde ohp yaparken girdi sol omuzuma geçer gibi oldu sonra sağ omzuma girdi bu böyle kendini tekrarladı iki kere şimdi yine sol omzuma girdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
gönderildi (düzenlendi)
Druckenn, 10 dakika önce yazdı:

Neopro Pharm diye bir marka satıcıma güvendiğim için aldım pek bir bilgi bulamadım sakatlık ise eylülde ohp yaparken girdi sol omuzuma geçer gibi oldu sonra sağ omzuma girdi bu böyle kendini tekrarladı iki kere şimdi yine sol omzuma girdi 

Spor salonunda çalışıyorsan göğüs ve omuz hareketlerini makinede yapmalısın en azından düzelene kadar Eğer ağrın çok şiddetli değilse ben şöyle yaptım.İyice ısınıp hafif kilo ile çalışıp ağrıdığı yerde başka harekete geçtim. Antrenman esnasında ve sonrasında bol bol esnettim.10 hafta deca kullandım. Şuanda sıkıntı yok çok zorlarsam ben burdayım diyor bende zorlamıyorum. Arimidex vs kulanıyor musun? 

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Druckenn    0
Diver, 19 dakika önce yazdı:

Spor salonunda çalışıyorsan göğüs ve omuz hareketlerini makinede yapmalısın en azından düzelene kadar Eğer ağrın çok şiddetli değilse ben şöyle yaptım.İyice ısınıp hafif kilo ile çalışıp ağrıdığı yerde başka harekete geçtim. Antrenman esnasında ve sonrasında bol bol esnettim.10 hafta deca kullandım. Şuanda sıkıntı yok çok zorlarsam ben burdayım diyor bende zorlamıyorum. Arimidex vs kulanıyor musun? 

Anladım herhalde ağır kilolarla çalışmaktan oluyor kas izin veriyor o ağırlığı kaldırmama eklemler dayanamıyor ben böyle düşünüyorum 

herhangi bir baskılayıcı kullanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Druckenn, 4 dakika önce yazdı:

Anladım herhalde ağır kilolarla çalışmaktan oluyor kas izin veriyor o ağırlığı kaldırmama eklemler dayanamıyor ben böyle düşünüyorum 

herhangi bir baskılayıcı kullanmıyorum

Antrenman geçmişin ne kadar bilmiyorum. Hareketi oturtana kadar hafif kilo ve makineyle çalışman doğru olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Npp ile olmaz nandrolone deca veya primobolan bunun ilacı

Tabi ki öncesinde bir ortopedi doktoruna görünmek gerek belki de terapi ile geçecek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8

Benim de önceden olmuştu, omuzlarım da Kis oluşmuş bundan kaynaklıymış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerimk    0
gönderildi (düzenlendi)
Aksiyonist, Bir saat önce yazdı:

Benim de önceden olmuştu, omuzlarım da Kis oluşmuş bundan kaynaklıymış.

Bana da kis oluştuğunu söylemişlerdi ne yaptınız geçirmek için?

tarihinde kerimk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8
kerimk, 5 saat önce yazdı:

Bana da kis oluştuğunu söylemişlerdi ne yaptınız geçirmek için?

Herhangi birşey yapmamıştım, fizik tedavi uygulanacaktı, iyi huylu kisti antreman yapamayacak seviyeye gelmiştim sonrasında sporu bırakmıştım zaten, şu an herhangi bir sıkıntı yok, bu durum 2015 yıllarında olmuştu. Omuz antrenmanı yapmayın, çok iyi ısının özellikle omzunuzu ısıtın..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.