Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GHOST

2024 yeni yıl ile birlikte eczane ilaçlarına %25 zam

Önerilen İletiler

GHOST    441

Cuma günü eczaneye gittiğimde bir kaç şey almak istedim ve tüm rakamların %20 %25 zamlandığı söylendi.

Var mı değişikliği fark eden sustanon, anapolon, prima, gh ne oldu veya olacak bilen var mı?

2024 yılında ilaca ulaşmak lüks olacak sanki biraz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261
GHOST, 18 dakika önce yazdı:

Cuma günü eczaneye gittiğimde bir kaç şey almak istedim ve tüm rakamların %20 %25 zamlandığı söylendi.

Var mı değişikliği fark eden sustanon, anapolon, prima, gh ne oldu veya olacak bilen var mı?

Kanka İran gh devam gibi eczane çok aşar adamı ya 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
GHOST, 21 dakika önce yazdı:

Cuma gunu 10 rimo almistim 1600 kusur tutmustu pazartesi aldim 2000 tuttu bayildim eczanede

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
crosfredy, 6 dakika önce yazdı:

Yani bu duruma en çok yerli üretimciler sevinecek steroidlerde orijinal ilaca ulaşmak zorlaştıkça ve pahalılaştıkça üçe üretim 100 satanlar bayram edecek :D 

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

zam 25 aralıkta geldi brom. Fark ettim ki çoğunuzun haberi yok bundan böyle zamlar geleceği zaman buraya konu açıp sizi bilgilendireceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
trznd, 3 dakika önce yazdı:

zam 25 aralıkta geldi brom. Fark ettim ki çoğunuzun haberi yok bundan böyle zamlar geleceği zaman buraya konu açıp sizi bilgilendireceğim. 

Bilsem bende alırdım cuma aldım zamlı fiyattan aynen her sene haberdar et bizi kanka sevabını alırsın 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
trznd, 8 saat önce yazdı:

Bence pek bir anlamı yok. Aralık başından beri ilaç arıyordum zam gelecek diye kimse ilaç satmadı. 25'inden sonra sorun yok istediğin ilacı zamlı bulabiliyorsun 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Diver, 1 saat önce yazdı:

Bence pek bir anlamı yok. Aralık başından beri ilaç arıyordum zam gelecek diye kimse ilaç satmadı. 25'inden sonra sorun yok istediğin ilacı zamlı bulabiliyorsun 😅

Biz verdik valla sonra elimizde ilaç kalmadı. Depoyu arayıp örneğin 10 tanr parol istediğimde 1 tane verebiliyorum dendi. Her ilaç için neredeys ve çoğuna da yok çektiler. O yüzden elde avuçta bir şey kalmadı. ama şöyle ki gidip 20 tane sustanon almak istesen yok demezler çünkü sustanon satılan hir şey değil diğer ilaçlara göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
crosfredy, 11 saat önce yazdı:

Şahsi düşüncem gh ye para vereceksem eczane alırım yoksa almam. Soğuk zincir bir ürün eczane dışı çok risk 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
crosfredy, 13 saat önce yazdı:

İran gh çalışıyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
Emirkaan2955, 34 dakika önce yazdı:

İran gh çalışıyor mu

Çalışıyor ama sağlam birinden alman lazım sonuç olarak bunlar soğuk zincir gelene ilaç çorba oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Emirkaan2955, Bir saat önce yazdı:

İran gh çalışıyor mu

Eğer iran gh alırsan çalışıyor fakat iran gh görünümlü lantus alma riski çok yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Emirkaan2955, 2 saat önce yazdı:

İran gh çalışıyor mu

evet çalışıyor hatta birkaç kişiden kullanan yorumlayan tr deki eczane ürününden daha kaliteli olduğunu duymuştum iran gh nin fakat @Askabar dediği gibi tamamen kumar soğuk zincir ilacı gelene kadar hangi koşullarda muhafaza edildiğini bilemezsin alıp da paranın yanma olasılığı yüksek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
crosfredy, 3 saat önce yazdı:

evet çalışıyor hatta birkaç kişiden kullanan yorumlayan tr deki eczane ürününden daha kaliteli olduğunu duymuştum iran gh nin fakat @Askabar dediği gibi tamamen kumar soğuk zincir ilacı gelene kadar hangi koşullarda muhafaza edildiğini bilemezsin alıp da paranın yanma olasılığı yüksek 

Ben kendim de kullandım. Benim kullandığımda test verdim çalıştı fakat bu herkesin çalışacak anlamına gelmiyor. İran gh 600 tl olanı da var 1400 olanıda önemli olan soğuk zinciri bozuldu mu bozulmadı mı ? İlla ucuz gh alacaksanız sulanmamış toz halde satılanlar var onları daha çok öneririm. En azından soğuk zincir olayı yok 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Anapolon 574 tl, proviron 123 tl, rimobolan 158 den alıyordum 190 lara çıkacak herhalde oda. 

anapollll.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proviron35    0
Bumin, 2 saat önce yazdı:

Anapolon 574 tl, proviron 123 tl, rimobolan 158 den alıyordum 190 lara çıkacak herhalde oda. 

hocm iran andozixi nerden buldun bende arıyorum bulamıyorum ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
proviron35, 41 dakika önce yazdı:

hocm iran andozixi nerden buldun bende arıyorum bulamıyorum ya

Özellikle aramadım aslında, tedarik ettiğimiz arkadaş da aburaihan mavi kutu kalmamıştı bu üründen verdi. Satıcı paylaşım yasak biliyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Bumin, 3 saat önce yazdı:

Anapolon eczaneler veriyor mu ya bir sansimi deneyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ben ne ilaç olursa olsun genotropin harici tanıdıgım genel cerrahlara yazdırıp cok cok uyguna alıyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin, 4 saat önce yazdı:

anapollll.jpg

Abi eczaneden nasıl alabiliyorsun? Garanti olsun diye provironu eczaneden almak istiyorum ama reçeteli olduğu için annem alamayız dedi. Her doktorun reçete yama hakkı yokmuş beyaz reçeteli ilaçlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Legalize Steroids, 36 dakika önce yazdı:

Abi eczaneden nasıl alabiliyorsun? Garanti olsun diye provironu eczaneden almak istiyorum ama reçeteli olduğu için annem alamayız dedi. Her doktorun reçete yama hakkı yokmuş beyaz reçeteli ilaçlara.

Provirona reçete istemiyorlar ben kendi eczacımda olmadığında farklı eczanelerden direkt isteyip alıyorum daha veremem diyen olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless, 1 dakika önce yazdı:

Provirona reçete istemiyorlar ben kendi eczacımda olmadığında farklı eczanelerden direkt isteyip alıyorum daha veremem diyen olmadı

Testo falan alıyor musun eczaneden?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Sustanon alıyorum, genelde kimsede toplu olmuyor 3 bi yerden 5 bi yerden şeklinde topluyorum, antibiyotik, kırmızı reçeteli ilaçlar vs harici hiçbir ilaca sorun çıkaran olmadı bugüne kadar hatta ilçedeki çoğu eczaneden de alışveriş yaptım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon alıyorum, genelde kimsede toplu olmuyor 3 bi yerden 5 bi yerden şeklinde topluyorum, antibiyotik, kırmızı reçeteli ilaçlar vs harici hiçbir ilaca sorun çıkaran olmadı bugüne kadar hatta ilçedeki çoğu eczaneden de alışveriş yaptım 😂

Çok iyiymiş, testo p eczanede olsa direkt alırdım ama maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.