Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mahmutaga

En sağlam yağ yakıcı kürü?

Önerilen İletiler

Mahmutaga    35

Merhaba Herkes!

Yaza artik Az kaliyor ve plaj foruma girmek istiyenler cok.

Tabiki diet ve spor yerinde olucak kilo kaybi icin.

Ama simdi tavsiye ne olur en Iyi plaj ve definasyon kürü?

Bomba yag yakici kürü ne tavsiye edilir?

tabiki bazi kisiler tren girmek istemez. Tren kullanmadan hangi kür saglam?

Siz olsaniz hangi kürü yapardiniz?

bütce ve para sorun degil…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    452

Yapay zekaya sorsaydın söylerdi sana konu açacağına :D @Rdm sadaskjbhhdaskjdha.

DNP hocam

• EN BOMBA
  • EN BABA
  • EN OLAY
  • EN EN EN

Tek sıkıntı var ölüm garantili :D 

• Beğen 1
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
GHOST, 3 dakika önce yazdı:

Yapay zekaya sorsaydın söylerdi sana konu açacağına :D @Rdm sadaskjbhhdaskjdha.

DNP hocam

• EN BOMBA
  • EN BABA
  • EN OLAY
  • EN EN EN

Tek sıkıntı var ölüm garantili :D 

Haha Yok yaa….

dnp kral ilac Ama zehir biraz riskli isler😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Yaza kadar şimdi diyete girip biraz takviye kullansan küre gerek kalmadan forma girersin bir de protein yükleme sistemini uygula patlarsın zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78

benim 2haftadır kullandığım tiromel var 3gündür 3tablete çıktım inanılmaz bi şekilde yakıyor herşeyini vücutta buna kas da dahil ama ben kasları kürde olduğum için koruyorum testo tren ve yüksek proteinli beslenme ile aynaya baktım o kadar kuru gördüm ki kendimi cheat yapasım geldi 2gün üst üste yaptım doymuyorum acıkıyorum ertesi güne ne sulanmışım ne yağlanmışım fena bişey ama kesinlikle bilinçsiz kullanılmaması lazım bu steroidlere peptidlere benzemez 

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
metropol, Bir saat önce yazdı:

benim 2haftadır kullandığım tiromel var 3gündür 3tablete çıktım inanılmaz bi şekilde yakıyor herşeyini vücutta buna kas da dahil ama ben kasları kürde olduğum için koruyorum testo tren ve yüksek proteinli beslenme ile aynaya baktım o kadar kuru gördüm ki kendimi cheat yapasım geldi 2gün üst üste yaptım doymuyorum acıkıyorum ertesi güne ne sulanmışım ne yağlanmışım fena bişey ama kesinlikle bilinçsiz kullanılmaması lazım bu steroidlere peptidlere benzemez 

Test tren ve t3 kullaniyon? T3 fosse nekadar aliyon ve test dosaj?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
Mahmutaga, 19 dakika önce yazdı:

Test tren ve t3 kullaniyon? T3 fosse nekadar aliyon ve test dosaj?

ikisi 300mg t3 75

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
Mahmutaga, 11 dakika önce yazdı:

Kac hafta kullanmayi dusunuyon t3?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
metropol, 6 saat önce yazdı:

75 mcg kürde olmayanlar için çok zaten bence 50mcg yeterli

Yabancı forumlarda tiroidin geri döndüğünü söylüyolar bizdekiler de aman bulaşmayın kafasında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
aiserino, 9 dakika önce yazdı:

Yabancı forumlarda tiroidin geri döndüğünü söylüyolar bizdekiler de aman bulaşmayın kafasında 

Dönüyor da dönmüyor da o biraz şans bu arada. T3’ü leblebi yer gibi atıp durmak biraz kumar işi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
metropol, 27.12.2023 - 17:50 yazdı:

3 tablet riskli bence şu an durum ne hala devam ediyor musun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
aiserino, Bir saat önce yazdı:

Ben 3 tablet ciktim Ama gereksiz bence… 2 tablet 50 mg bana gayet guzel kilo kaybi Verdi. Daha fazlasi riskli olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
aiserino, Bir saat önce yazdı:

4e çıktım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
metropol, 46 dakika önce yazdı:

4e çıktım 

Ne kadar süre Kullanıyon troid geri döncek mi

Arenn, 27.12.2023 - 23:48 yazdı:

Dönüyor da dönmüyor da o biraz şans bu arada. T3’ü leblebi yer gibi atıp durmak biraz kumar işi.

1 tabletteyim 3 gündür bi değişim yok haftaya 2 tablet sonra 1 sonra yarım

Arenn, 27.12.2023 - 23:48 yazdı:

bu arkadaşınki bile dönmüş aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    1
metropol, 27.12.2023 - 18:50 yazdı:

hocam bendede t3-triyodrionine var. aşırı hızlı yağ yakımı için nasıl kullanımı önerirsin? aynı zamanda kürümde masteron-prop-turinabol-letrozole-gh var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.