Kilo vermek amacıyla tiromel t3 adlı ilacı 2 ay boyunca kullandım kullanım şeklim ; 1.hafta 25 mcg 2.hafta 50 3.hafta 75 4.hafta 100 5.hafta 100 6.hafta 100 6.cı hafta bittikten sonra 3 gün 75 mcg diğer üç gün 50 mcg diğer üç gün 25 mcg kullanıp bıraktım tiromeli kullanırken yanında Steroid vesaire kullanmadım tek başına kullandım tiromeli. Tiromeli bıraktıktan sonra aşırı halsizlik yorgunluk bitkinlik enerji yoksunluğu kaslarda güçsüzlük cinsel isteğim tamamen bitti vücudum çöktü kısacası , aradan 2-3 hafta geçti kan tahliline girdim tiroid hormonlarim gayet düzgün çıktı TSH 1,09 çıktı t3 t4 normal araliktaydi gayet iyisin dediler gönderdiler neyse aradan bir kaç hafta geçti benim sıkıntılarım halen geçmedi tekrar kan tahliline gittim dedimki hocam hormon testi istiyorum dedim kan tahliline soktu vitamin değerlerine ve TSH bakmış TSH gene normaldi demir vitamini vesaire vitamin değerleri normal çıktı dedimki doktora hormon testi neden yapılmadı o da dediki bu değerlerde sıkıntı çıkarsa ancak o zaman bakabiliriz dedi ondan sonra kan değerlerimin gayet normal olduğunu söyledi yaşadığım sıkıntıların tamamen psikolojik olduğunu söyledi neyse aradan geçti gene bir süre ama benim sıkıntılarım hala devam ediyor cinsel istek yok oldu resmen spermim ise su şeklinde çıkıyor halsizlik yorgunluk çökkünlük devam ediyor spor yapacak enerjim yok çok kötü durumdayim ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım yardimci olurmusunuz arkadaşlar.