Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Peakmehmet

Ilk kür - oral tabletlerle yapılır mı?

Önerilen İletiler

Peakmehmet    1

Selam abilerim küre girmeyi düşünüyorum ilk kürüm olacağı için enjeksiyondan biraz korkuyorum oral steroid kullanarak girmek istiyorum birileri bilgilendirebilir mi ilk kür için ne yapmalıyız nelere hazır olmalıyız ? @Rdm @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peakmehmet    1
ulquiorra_z, 5 dakika önce yazdı:

yok olmaz vurcan o iğneyi

Neden hocam Dianabole falan olmaz mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Peakmehmet, Şimdi yazdı:

Neden hocam Dianabole falan olmaz mı 

sen danabol kullanırsan anapolon kullanırsan senin sistemin kapanacak değilmi vücudun artık doğal olarak testosteron üretmicek veya üretimi inanılmaz düşecek peki nolcak sence ondan sonra tahmin edebiliyosundur sanırım :) 

ayrı dianabolle falan aldığın suyu 5 günde işeyerek atacan sonra düşük testodan çükünde kalkmaz canın bişede istemez rezillikten başka bişe olmaz. Biraz sokak ağzıyla anlattım ama kusura bakma net şekilde anlaman için. Ne kullanırsan kullan testosteronla birlikte almalısın

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
Peakmehmet, 25 dakika önce yazdı:

Selam abilerim küre girmeyi düşünüyorum ilk kürüm olacağı için enjeksiyondan biraz korkuyorum oral steroid kullanarak girmek istiyorum birileri bilgilendirebilir mi ilk kür için ne yapmalıyız nelere hazır olmalıyız ? @Rdm @rastlantisal

Tablet steroidler karaciğerini daha fazla yorar bu işe kalkışacaksan ve daha sağlıklı bir yol izlemek istiyorsan enjeksiyon daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peakmehmet    1
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

sen danabol kullanırsan anapolon kullanırsan senin sistemin kapanacak değilmi vücudun artık doğal olarak testosteron üretmicek veya üretimi inanılmaz düşecek peki nolcak sence ondan sonra tahmin edebiliyosundur sanırım :) 

ayrı dianabolle falan aldığın suyu 5 günde işeyerek atacan sonra düşük testodan çükünde kalkmaz canın bişede istemez rezillikten başka bişe olmaz. Biraz sokak ağzıyla anlattım ama kusura bakma net şekilde anlaman için. Ne kullanırsan kullan testosteronla birlikte almalısın

Anladım hocam peki ne yapmalıyız genel olarak bir özet geçer misiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Peakmehmet, Şimdi yazdı:

Anladım hocam peki ne yapmalıyız genel olarak bir özet geçer misiniz 

illaki bişey kullanacaksan enjeksiyon olarak kullanmalısın ben her zaman sadece testosteron kullanmasını tavsiye ederim ilk kürünü yapacak birinin mümkünse 250-350-500 şeklinde zamana yayarak kademeli şekilde arttırarak. Tabletleri aklından çıkar, al iğneyi çak basit iş ztn.

tabi bunları söyledim ama hormon kullanmak basit iş değil alacağın riskleri sana yol açacağı sorunları iyice araştırmanı öneririm, farkettimki birçok kişi yan etkilerini bilmeden küre giriyo paragöz hocaları kandırıyor bunları al oğlum vur bişey olmaz diye xD 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peakmehmet    1
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

illaki bişey kullanacaksan enjeksiyon olarak kullanmalısın ben her zaman sadece testosteron kullanmasını tavsiye ederim ilk kürünü yapacak birinin mümkünse 250-350-500 şeklinde zamana yayarak kademeli şekilde arttırarak. Tabletleri aklından çıkar, al iğneyi çak basit iş ztn.

tabi bunları söyledim ama hormon kullanmak basit iş değil alacağın riskleri sana yol açacağı sorunları iyice araştırmanı öneririm, farkettimki birçok kişi yan etkilerini bilmeden küre giriyo paragöz hocaları kandırıyor bunları al oğlum vur bişey olmaz diye xD 

Peki teşekkür ederim bu kürü bıraktıktan sonra vucud doğal olarak yine testo üretimini durduracak di mi hocam bu pct dediğimiz şeyi nasıl yaparız peki hastaneye gitsek falan ordan reçeteli ilaç alma şansımız var mı kür sonrası zaten kazandığım kas kütlesini kaybedeceğimi biliyorum ama minimum düzeyde olmasını isterim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Ben only oral yaptim ilk kür gencsin ve bilgi pek bilmiyordum. Faydasini hic görmedim ve tavsiye etmem. Genclik hata yaptik tabiki…. Ama Bu isler only oral olarak olmiyor malesef. Mecbur igne ve testesteron burdan lazim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peakmehmet    1
Mahmutaga, 3 dakika önce yazdı:

Ben only oral yaptim ilk kür gencsin ve bilgi pek bilmiyordum. Faydasini hic görmedim ve tavsiye etmem. Genclik hata yaptik tabiki…. Ama Bu isler only oral olarak olmiyor malesef. Mecbur igne ve testesteron burdan lazim.

Teşekkür ederim peki ilk kür enjeksiyon için ne önerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Peakmehmet, 3 dakika önce yazdı:

Peki teşekkür ederim bu kürü bıraktıktan sonra vucud doğal olarak yine testo üretimini durduracak di mi hocam bu pct dediğimiz şeyi nasıl yaparız peki hastaneye gitsek falan ordan reçeteli ilaç alma şansımız var mı kür sonrası zaten kazandığım kas kütlesini kaybedeceğimi biliyorum ama minimum düzeyde olmasını isterim 

üretim duracak ama pct den sonra toparlar ve zamanla eski değerlerine gelmeye başlar. Gerçi geleceğininde garantisi yok birsürü örneği var :D 

eczaneden reçetesiz alabiliyorsun pct ilaçlarını kürden sonra hormon testi alırsın paylaşırsın burada değerlerine göre pct bi protokolü izlenir fakat sen bunu değil şuan o iğneyi çakınca alacağın risklere değermi senin için onu düşün? Gerçekten bu kısmı iyice araştır hergün şu foruma birisi ereksiyon sorunuyla, libido sorunuyla ilgili başlık açıyor.

hormonlarınız oyuncak değildir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Peakmehmet, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim peki ilk kür enjeksiyon için ne önerirsiniz 

Herkesin vucut ve genetik ayri. Ama benim ilk dogru igne kür Test e 250 mg basladim. Baya Fark anladim ve saglam kas yaptim. Ilk 250 mg basliyabilirsin sonra 500 mg cikabilirsin nasil vucut tepki veriyorsa. Istersen Anavar ekliyebilirsin yanina 250mg test e ve 40-50 mg anavar. Baslangic guzel kür ve saglam kas yaparsin. Anavar guzel kick start ve baslangic icin Iyi bir tavsiye. Baya anavar yaptim ve guzel pump ve kas sertlik veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peakmehmet    1
Mahmutaga, 3 dakika önce yazdı:

Herkesin vucut ve genetik ayri. Ama benim ilk dogru igne kür Test e 250 mg basladim. Baya Fark anladim ve saglam kas yaptim. Ilk 250 mg basliyabilirsin sonra 500 mg cikabilirsin nasil vucut tepki veriyorsa. Istersen Anavar ekliyebilirsin yanina 250mg test e ve 40-50 mg anavar. Baslangic guzel kür ve saglam kas yaparsin. Anavar guzel kick start ve baslangic icin Iyi bir tavsiye. Baya anavar yaptim ve guzel pump ve kas sertlik veriyor.

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

@ulquiorra_z ve diğer arkadaşlar yazmışlar zaten, testosteron kullanmadan oral tablet kullanımı kendi testosteron ve diğer hormonların üretimine de zarar vereceği için kullanılmaz. Tabletler de zaten mucize yaratmazlar, kar/zarar oranında zarar oranı çok daha yüksektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
Peakmehmet, 15 saat önce yazdı:

Yapılmaz otur sıfır. İğne ile olmayan tablet ile mi olacak? Saçma sapan sitelerde tablet kürler diye seçenekler var onlar para avcısı yerler öyle kür yok.

Git sarms yap rad 140 yanına mk677 veya lgd4033 ekle misss gibi yeter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chevo    0
GHOST, 27.12.2023 - 13:45 yazdı:

Yapılmaz otur sıfır. İğne ile olmayan tablet ile mi olacak? Saçma sapan sitelerde tablet kürler diye seçenekler var onlar para avcısı yerler öyle kür yok.

Git sarms yap rad 140 yanına mk677 veya lgd4033 ekle misss gibi yeter.

rad140 lgd turinabol nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.