Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren34

Sustanon + primabolon kür

Önerilen İletiler

Tren34    1

Arkadaşlar merhaba 1.80 boyunda 73 kiloyum sustanon + primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum ama aklımda çok soru var öncelikle ben yeni jinekomasti ameliyatından çıktım bu yüzden kür esnasında veya kür sonrasında jinekomasti olma riskim var mı? varsa engellemek için tamoksifen içmem yeterli mi? ve bu kürü ne kadar süre ile yapmam gerek pct için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

Jinekomasti ameliyatin sirasinda gogus ucu altinda olan doku alindiysa komple % 99.99 ihtimalle bir daha olmazsin ama bu su demek degildir artik ariminex veya tamoksofen kullanmak zorunda degilsin. O yuzden buna yaptiracagin kan testinin sonuclarina gore karar vermek gerekir. Sustanon yerine testo enanthe primo gir derim benim de cok sevdigim bi kurdur. Kur suresi ise senin formuna ve hedefine gore degisir ama ortalama 10-12 hafta yapmak lazim ki bir etkisini gorelim. Pct konusunu ise kur bitince yapacagin test sonucuna gore buradaki hocalarimiz ve arkadaslarimiz sana yardimci olacaktir.

not yazim hatalari icin kusura bakmayin

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
Valhallaxd, 12 dakika önce yazdı:

Jinekomasti ameliyatin sirasinda gogus ucu altinda olan doku alindiysa komple % 99.99 ihtimalle bir daha olmazsin ama bu su demek degildir artik ariminex veya tamoksofen kullanmak zorunda degilsin. O yuzden buna yaptiracagin kan testinin sonuclarina gore karar vermek gerekir. Sustanon yerine testo enanthe primo gir derim benim de cok sevdigim bi kurdur. Kur suresi ise senin formuna ve hedefine gore degisir ama ortalama 10-12 hafta yapmak lazim ki bir etkisini gorelim. Pct konusunu ise kur bitince yapacagin test sonucuna gore buradaki hocalarimiz ve arkadaslarimiz sana yardimci olacaktir.

not yazim hatalari icin kusura bakmayin

Hocam doktorum bana dediki biz ameliyat yaparken meme dokusunun bir kısmını orada bırakıyoruz (meme başı çökmesin diyeymiş) o yüzden doku hala biraz var küre girmesen bile tamoksifen kullanıyorum doku büyümesin diye birde kür sustanon ve primabolon olmazmı testo enanthe eczanelerde yok diye biliyorum ilaçlara kolay ulaşmak isterim bir de 8 hafta sustanon + primabolon girsem bana kaça patlar sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oxikery    7

Dostum 8 hafta bir işe yaramaz jinokomasti de kür içinde östrojenini dengede tutarsan kesin olmakla beraber tekrar yaşayacağını sanmıyorum biraz seni heyecanlı gördüm araştırmadan ya da profesyonel biri olmadan tek başına girmeni önermem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
ulquiorra_z, 2 saat önce yazdı:

8 haftada hiçbişe olmaz insanlar biryerlere varmak için yıllarca kür yapıyor, hormonları bozduğuna değmez

Kaç hafta yapmamı önerebilirsiniz hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
ulquiorra_z, 6 dakika önce yazdı:

en az 12

Anladım hocam kaç doz hangi günler vurulmam gerekiyor ve 12 haftalık kaça patlar bir bilginiz var mı? sizce önlem olarak kür sırasında tamoxifen kullanayım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72

Merhaba Sustanonu kullanacaksanız sonrasında 4 hafta enanhate kullanmanız gerekir hem pct dönemine rahat girersiniz hemde sertleşme sorununu çözmüş olursunuz. Rimobolan şuan 160₺ bandında 12 haftada 24 adet kullansan 3200₺ sadece rimobolan tutuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Tren34, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba 1.80 boyunda 73 kiloyum sustanon + primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum ama aklımda çok soru var öncelikle ben yeni jinekomasti ameliyatından çıktım bu yüzden kür esnasında veya kür sonrasında jinekomasti olma riskim var mı? varsa engellemek için tamoksifen içmem yeterli mi? ve bu kürü ne kadar süre ile yapmam gerek pct için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Ben de şuan bu kurdeyim her enjeksiyon da ağrı cekeceginiz bir kür diyebilirim en son E vitamini ile seyreltip vurmaya başladım daha az ağrı hisseder oldum enanhate kullanmanızı öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Shinso, 2 saat önce yazdı:

Ben de şuan bu kurdeyim her enjeksiyon da ağrı cekeceginiz bir kür diyebilirim en son E vitamini ile seyreltip vurmaya başladım daha az ağrı hisseder oldum enanhate kullanmanızı öneririm. 

Aci hariç veriminiz nasıl

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
oisobb123, 20 saat önce yazdı:

Aci hariç veriminiz nasıl

Verim çok iyi kısa ester ve orta ester ilaç açıldı sustanon için konuşuyorum haftada 3 bolmeniz sizin daha iyi olabilir dalgalanma yaşamamak adına ben iki vuruyorum bi dalgalanma yaşamadım genetik tamamiyle gücüm arttı gayet iyi hissediyorum kendimi reseptörlere tam bağlanınca dahada artacağına eminim yağ yakımininda çok iyi destekçi rimabolan olarak daha bir şey söyliyemem 21. Gün açılacak ilaç 14.gunumdeyim 25.gun tekrar ilaçlar tam açılınca daha net. Bir şey diyebilirim ama kısa evet orta Ester de bu kadar hissettiysemm tam bağlanınca daha iyi olur düşüncesindeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Shinso, 11 dakika önce yazdı:

Verim çok iyi kısa ester ve orta ester ilaç açıldı sustanon için konuşuyorum haftada 3 bolmeniz sizin daha iyi olabilir dalgalanma yaşamamak adına ben iki vuruyorum bi dalgalanma yaşamadım genetik tamamiyle gücüm arttı gayet iyi hissediyorum kendimi reseptörlere tam bağlanınca dahada artacağına eminim yağ yakımininda çok iyi destekçi rimabolan olarak daha bir şey söyliyemem 21. Gün açılacak ilaç 14.gunumdeyim 25.gun tekrar ilaçlar tam açılınca daha net. Bir şey diyebilirim ama kısa evet orta Ester de bu kadar hissettiysemm tam bağlanınca daha iyi olur düşüncesindeyim

Tesekkurler. Dozlarinizi soyleyebilir misiniz son olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
oisobb123, 3 dakika önce yazdı:

Tesekkurler. Dozlarinizi soyleyebilir misiniz son olarak 

250mg sustanon 200mg rimobolan 250mg testosteron ufak bi miktar değildir lütfen bu dozları bilinçli bir şekilde kullananın vücudun ürettiği mgnin 5 katı demektir büyük dozlar ile gidip büyük zararlar alabilirsiniz once başlangıç olarak bu dozda gidip vücudu tanıyıp ileriki dönemlerde arttırmak daha iyi olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Shinso, 1 dakika önce yazdı:

250mg sustanon 200mg rimobolan 250mg testosteron ufak bi miktar değildir lütfen bu dozları bilinçli bir şekilde kullananın vücudun ürettiği mgnin 5 katı demektir büyük dozlar ile gidip büyük zararlar alabilirsiniz once başlangıç olarak bu dozda gidip vücudu tanıyıp ileriki dönemlerde arttırmak daha iyi olacaktır 

Ben 375 mg ile baslamayi dusunuyordum sanirim 250 daha mantikli gibi kac hafta dusunuyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
oisobb123, 24.12.2023 - 22:42 yazdı:

Ben 375 mg ile baslamayi dusunuyordum sanirim 250 daha mantikli gibi kac hafta dusunuyorsunuz

12/15 hafta düşünüyorum sizde bu süre içinde düşünürseniz daha iyi verim alabilirsiniz emin olun 250/200mglar ile de güzel fizik insaa  edilebilir sonuç olarak, yarışmacı değiliz önce kendimizi tanıyalım sonra sınırlarımızı aşabiliriz 

Ve ilaçlar DHT türevli olacağından dolayı sivilcelenme olacaktır azda olsa önüne geçmek için, bol yeşillik tüketmenizi öneririm bende şuan daha, sivilcelenme yaşamadım yeşillik ve kırmızı meyve bolca tüketiyorum üstünüzü çıkarmaya utanmayın diye söylüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Shinso, 21 saat önce yazdı:

Ve ilaçlar DHT türevli olacağından dolayı sivilcelenme olacaktır azda olsa önüne geçmek için, bol yeşillik tüketmenizi öneririm bende şuan daha, sivilcelenme yaşamadım yeşillik ve kırmızı meyve bolca tüketiyorum üstünüzü çıkarmaya utanmayın diye söylüyorum

Rimoyuda boluyor musunuz hepsini tek seferde mi vuruyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren34    1
Shinso, 24.12.2023 - 22:22 yazdı:

Hocam sustanon için su topu olursunuz diyorlar bu doğrumu sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Genellikle jinekomasti ameliyatı, meme dokusunun kalıcı olarak çıkarılmasını veya düzeltilmesini sağlar. Ancak, bir steroid küründen sonra tekrar jinekomasti olma riski olduğunu belirtmek önemlidir.

Steroidler, bazı durumlarda hormonal dengesizliklere ve meme dokusunda büyümeye neden olabilir. Bu durum jinekomasti olarak adlandırılır. Jinekomasti ameliyatı, meme dokusunun düzeltilmesini sağlar, ancak temel hormon dengesizliği devam ederse, jinekomasti tekrar ortaya çıkabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Tren34, 2 saat önce yazdı:

Hocam sustanon için su topu olursunuz diyorlar bu doğrumu sizce?

Hayır olmadım testosteron ilaçlari yağ, yakiminada büyük ölçüde katkısı var tamamiyle ne amaçla kullanmama bağlı her kür  bulk için olacak diye bir şey yok definasyonda da olabilecek şeyler ama testo kullanıp estetik fizik için girmeye değmez kütle koyup  güzel Fizik  yapmak için daha uygun bir arac 

oisobb123, 5 saat önce yazdı:

Rimoyuda boluyor musunuz hepsini tek seferde mi vuruyorsunuz

Yok bolmuyorum tek enjeksiyona çekiyorum çektikten sonra tekrar ucu değişiyorum steril olmak zorundasınız yoksa deri altı ödem ile uğraşırsınız dikkat edin bu konularda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
necmi45    7

ilk kür olarak ben sadece testo e.250 mg alıyorum vücudumu tanıdıktan sonra tepkisini ölçük 8.haftada test alıp rimo ekleyim diyorum ne düşünüyorsunuz hocam bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
necmi45, 25 dakika önce yazdı:

ilk kür olarak ben sadece testo e.250 mg alıyorum vücudumu tanıdıktan sonra tepkisini ölçük 8.haftada test alıp rimo ekleyim diyorum ne düşünüyorsunuz hocam bu konuda

8. Haftayı bekleme rimo için şimdiden eklemelisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.