Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ktpx

Mk-677 kürüm

Önerilen İletiler

ktpx    23

Merhabalar mk-677 temin ettim. 8hafta kullanıp 2 hafta ara verip tekrar 8 hafta kullanmayı düşünüyorum süreç içinde ayda bir kan testi vereceğim ne kadar hormonlara etkisi olmadığı söylensede, duruma göre rad-140 eklemeye düşünüyorum , Kullanmamı önerdiğiniz koruyucu var mıdır başlarken onuda temin edeyim. @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ascent    6
ktpx, 27 dakika önce yazdı:

Merhabalar mk-677 temin ettim. 8hafta kullanıp 2 hafta ara verip tekrar 8 hafta kullanmayı düşünüyorum süreç içinde ayda bir kan testi vereceğim ne kadar hormonlara etkisi olmadığı söylensede, duruma göre rad-140 eklemeye düşünüyorum , Kullanmamı önerdiğiniz koruyucu var mıdır başlarken onuda temin edeyim. @rastlantisal @Rdm

Türkiye piyasasında orijinal çalışan sarms bulunması çok zor diye biliyorum salonda bir arkadaşım daha kullanmıştı sarms kan şekeri düşürüp arkadaşı kusturup bayıltıyordu dikkatli olmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
Ascent, 6 saat önce yazdı:

Türkiye piyasasında orijinal çalışan sarms bulunması çok zor diye biliyorum salonda bir arkadaşım daha kullanmıştı sarms kan şekeri düşürüp arkadaşı kusturup bayıltıyordu dikkatli olmak lazım

Orijinal bulduğumu düşünüyorum daha önce fragmentini kullandığım ve verim aldığım bir satıcıdan alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
ktpx, 10 saat önce yazdı:

selamlar, merak ettiğim bir marka.Kullandıktan sonra güncelleme geçersen sevinirim takipteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
ktpx, 12 saat önce yazdı:

dostum 1200 tl fiyat bandında bulduğun rad 140 dan uzak dur hem kendimden hem çevremden tecrübemi söylüyorum sana sistemi kapatmayan denilen bu illet bir kere kapattı mı pct çok zor geçiyor adam akıllı pct yapamıyorsun çok uzun bi süreç seni bekliyor bi kere kapanırsa. illaha birşey kullanıcam diyosan mk677 nin yanına testo ent. ekle en kılçıksızı bu sarmların içine ne koydukları belli değil. %99 zaten türkiyede merdiven altı üretiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
raretesto, 35 dakika önce yazdı:

dostum 1200 tl fiyat bandında bulduğun rad 140 dan uzak dur hem kendimden hem çevremden tecrübemi söylüyorum sana sistemi kapatmayan denilen bu illet bir kere kapattı mı pct çok zor geçiyor adam akıllı pct yapamıyorsun çok uzun bi süreç seni bekliyor bi kere kapanırsa. illaha birşey kullanıcam diyosan mk677 nin yanına testo ent. ekle en kılçıksızı bu sarmların içine ne koydukları belli değil. %99 zaten türkiyede merdiven altı üretiliyor.

Rad-140 değil mk677,  1200 civarında ama hani geri dönüşleri olan bir ürün ve etkisini de görenler var şu zamana kadar bir problem yaşayan yokmuş sistem kapatma konusunda rad-140 almadım henüz.

raretesto, 35 dakika önce yazdı:

Zamanında da 1000 tl ye fragment mi olur demişlerdi gayet de güzel çalıştı kan testlerinde de bir problem çıkmadı %16 dan 8 e çektim yağ oranını kas kütlesi kaybetmeden. Hatta üstüne bile koymuşum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
ktpx, 12 dakika önce yazdı:

Zamanında da 1000 tl ye fragment mi olur demişlerdi gayet de güzel çalıştı kan testlerinde de bir problem çıkmadı %16 dan 8 e çektim yağ oranını kas kütlesi kaybetmeden. Hatta üstüne bile koymuşum

rad140 yk11 mk2866 bunlar alınacak riskler değil dostum ben seni uyarıyorum tercih senin steroidten korkarken kaş yaparken göz çıkarabilirsin sol alttaki wp numarasında orjinal sarm satışı var fiyat açısından bi karşılaştırma referansı olabilir senin adına bi zamanlar bu sarmların çok fazla içine girdim farklı farklı markalar satın aldım izmirdeki bi laboratuvarda içerik incelettim ben sana sadece bi uyarıda bulundum tercih senin alınabilecek bir risk olduğunu düşünmüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
raretesto, 5 dakika önce yazdı:

rad140 yk11 mk2866 bunlar alınacak riskler değil dostum ben seni uyarıyorum tercih senin steroidten korkarken kaş yaparken göz çıkarabilirsin sol alttaki wp numarasında orjinal sarm satışı var fiyat açısından bi karşılaştırma referansı olabilir senin adına bi zamanlar bu sarmların çok fazla içine girdim farklı farklı markalar satın aldım izmirdeki bi laboratuvarda içerik incelettim ben sana sadece bi uyarıda bulundum tercih senin alınabilecek bir risk olduğunu düşünmüyorum 

Saygısızlık etmek istemedim hocam yanlış anladınız , rad gibi şeyler suanlık düşünmüyorum şu an sadece mk677 var ve kullananlar olumlu yorum yapıyor deneyip göreceğim deneyimlerimi kan testleri ile paylaşacağım burada. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19

merhabalar, kullanmaya başladın mı nasıl gidiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

Kür’e girmek yerine neden hala sarm’s tercih ediyorsunuz anlamış değilim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ChiarosCuro    1
ktpx, 23.12.2023 - 01:01 yazdı:

Benim kullandığım rad 140 redbox supplements diye bir marka internette de varmış ben salondan hocadan aldım kullanırken tüm takviyeleri de kullandım ama yine de alt ast değerlerinde sıkıntı yarattı ve kullanım sonrası sivilce yapti he etki olarak soracak olursan bayağı etkiliydi marka ama karaciğer koruyucular ile bile böyle sivilce yapıp hasar veriyorsa bence kullanılmaz sarms falan ben Steroidden daha az hasar bırakır sanıyordum ki Steroid kullanmadım hiç😁

ktpx, 23.12.2023 - 01:01 yazdı:

Rad 140 libidoyu düşürmedi bende ama çok toxic bir ilaç sanırım alt ast değerlerini 2 katına çıkarttı onun dışında kullanımımin 5. Gününden itibaren güç kuvvet artışı oldu ve onun dışında antrenman sırasında kaslar hemen pumplanip taş gibi oluyordu bacak çalışırken bu hissiyat çok kötü adım bile atamiyorsun omuzlarda kollarda çok erken pump geliyor beton gibi oluyor kas lifleri ve güç kuvvet verdi diye çok ağır girdiğinde sakatlanman da cabası oluyor ben bel ve omuz sakatlığı yaşadım habire 🫠

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8
ktpx, 23.12.2023 - 13:51 yazdı:

Rad-140 değil mk677,  1200 civarında ama hani geri dönüşleri olan bir ürün ve etkisini de görenler var şu zamana kadar bir problem yaşayan yokmuş sistem kapatma konusunda rad-140 almadım henüz.

Fragment'in markası ne ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
Aksiyonist, 12 saat önce yazdı:

Fragment'in markası ne ? 

Bluesky

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.