Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Tren enanthe ne zaman hissettirir

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Merhaba hocalarım 12 gündür tren e ve testo e vuruyorum şimdilik hiçbirşey hissetmedim uzun esterlerin 3 hafta da hissettirmeye başladığını biliyorum ama bizim salonda tren kullanan abi şimdiye hissetmen lazımdı bişeler diyo ve bi kaç yerdede okudum yabancı forum daha önce yan etkileri gördüğünü söyleyenler vardı, ateş yok agresiflik yok terleme yok öksürük yok bahsedilen hiçbirşeyle karşılaşmadım ne zaman hissederim bişeler sizce ? 

ve başka bi sporcu abim bana tren enanthe saçma tren acetate kullanılır dedi bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

@GHOST @Rdm

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shet    9
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım 12 gündür tren e ve testo e vuruyorum şimdilik hiçbirşey hissetmedim uzun esterlerin 3 hafta da hissettirmeye başladığını biliyorum ama bizim salonda tren kullanan abi şimdiye hissetmen lazımdı bişeler diyo ve bi kaç yerdede okudum yabancı forum daha önce yan etkileri gördüğünü söyleyenler vardı, ateş yok agresiflik yok terleme yok öksürük yok bahsedilen hiçbirşeyle karşılaşmadım ne zaman hissederim bişeler sizce ? 

ve başka bi sporcu abim bana tren enanthe saçma tren acetate kullanılır dedi bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

@GHOST @Rdm

Rdm hocamızın tren e. gibi bir ürüne saçma denildiğine kızacağını düşünüyorum bende cevabı beklemedeyim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
shet, Şimdi yazdı:

Rdm hocamızın tren e. gibi bir ürüne saçma denildiğine kızacağını düşünüyorum bende cevabı beklemedeyim :D

ester olarak öyle dedi acetate çok daha verimli oluyomuş bende bilmediğimden fikirlerini almak istedim hocalarımızın ne kadar doğru 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    459
ulquiorra_z, 6 dakika önce yazdı:

@GHOST @Rdm

En kızdığım şey :D O abiye selam davaya devam.

Adı üzerinden yan etki eczaneden ilaç al sonra notlarına oku içinden çıkan şu kadar kişide şunlar görülür bu kadar kişide bunlar görülür diyor her insanda kusma olmuyor bazısında isal oluyor bazısında adam ölüyor bazısında hiç bir şey olmuyor değil mi? Bu yan etki sen yan etkiye değil etkiye odaklan yan etkilere odaklanmaktan kürünü kaçırma. Forumda biri vardı 6 ay 10 ay tren kullanan bulursam onu paylaşırım. Adamın vücut mermi ama sıfır yan etki gördüğünü söylüyordu mesela bu genetikle alakal biraz sen dua et hiç yan etki görme trenden baba ilaç yok ha burada marka kalite verimlilik çok önemli tabi. 

Benim buddy deca giriyor 600 gr 800 kadar çıktı sıfır libido problemi vücut kupalık kıvama geldi işte bazı şeyler genetik şans veya şansızlık. Genel olarak tren kendini 3,4 hissettirmeye başlar 6-12 arasında tadını çıkarırsın güç, derinlik, etki olarak.

Asıl acetat saçmalıktır :) Bana göre diyeyim de tepkileri üzerime almayayım.

Kısa ester ameleliktir uzun ester candır. 2 günde 1 kere kıçına 10,15 hafta iğne girince anlarsın ne demek istediğimi.

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
ulquiorra_z, 8 saat önce yazdı:

@GHOST @Rdm

Hiç bir ilaç veya hiç bir ilacın esteri saçmalık değildir esasen. Hepsi farklı amaçlara yönelik ortaya çıkmış ve kullanılmakta önce bunu bir sindirelim :)

@GHOST arkadaşımızın da belirttiği gibi biz ortalama/farazi değerlerden etki ve yan etkilerden bahsedebiliriz, fakat bildiğimiz bir şey var ki tren kendini öyle yada böyle bir şekilde hissettirir, bazen 3. haftada bazen 6. haftada çünkü herkes farklı. Fakat illa bir değer istiyorsan tren 4. haftadan itibaren muazzam güç artışı sağlar, 8. haftalardan itibaren zaman zaman nefes darlığı yapmaya başlar. Tabi ki bunlar ortalama değerler başta da belirttiğim gibi.

• Beğen 2
  • Jest 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

ben 3.5 hafta sonra hissetmiştim bende etkisini gece terlemesi olarak hissettirdi öyle bir terleme ki sanki yatağa kovayla su döküyorlar yattığın yastık bile sırılsıklam oluyor yatağı sen düşün yani. Bir de dehşet şekilde pump oluyor bir ara ohp yapamamıştım pumptan kalkmadı bar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415

İlk enjeksiyonda ağzıma metal tadı gelmişti. 1 hafta sonra nefes darlığı ve aşırı terleme başladı. 

Tren ace.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
GHOST, 9 saat önce yazdı:

En kızdığım şey :D O abiye selam davaya devam.

Adı üzerinden yan etki eczaneden ilaç al sonra notlarına oku içinden çıkan şu kadar kişide şunlar görülür bu kadar kişide bunlar görülür diyor her insanda kusma olmuyor bazısında isal oluyor bazısında adam ölüyor bazısında hiç bir şey olmuyor değil mi? Bu yan etki sen yan etkiye değil etkiye odaklan yan etkilere odaklanmaktan kürünü kaçırma. Forumda biri vardı 6 ay 10 ay tren kullanan bulursam onu paylaşırım. Adamın vücut mermi ama sıfır yan etki gördüğünü söylüyordu mesela bu genetikle alakal biraz sen dua et hiç yan etki görme trenden baba ilaç yok ha burada marka kalite verimlilik çok önemli tabi. 

Benim buddy deca giriyor 600 gr 800 kadar çıktı sıfır libido problemi vücut kupalık kıvama geldi işte bazı şeyler genetik şans veya şansızlık. Genel olarak tren kendini 3,4 hissettirmeye başlar 6-12 arasında tadını çıkarırsın güç, derinlik, etki olarak.

Asıl acetat saçmalıktır :) Bana göre diyeyim de tepkileri üzerime almayayım.

Kısa ester ameleliktir uzun ester candır. 2 günde 1 kere kıçına 10,15 hafta iğne girince anlarsın ne demek istediğimi.

bende şuan propionat tren acetat kullanıyorum 2günde bir enjeksiyon artık vurmaya korkuyorum ağrıdan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
ulquiorra_z, 9 saat önce yazdı:

ester olarak öyle dedi acetate çok daha verimli oluyomuş bende bilmediğimden fikirlerini almak istedim hocalarımızın ne kadar doğru 

Acetat mı enant mı dersen tercihim hep enant olur en iyi formlarımı hep enantla yakaladım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

Acetat önermelerinin sebebi kandan daha erken çıkması ve bir sorun yaşadığında bundan kurtulmanın daha kolay olması. İlk tren kurunde bütün ilaclardaki mantık gibi kısa esteri varsa onu kullanıp senin vücuduna nasıl yaradığını gör sonra uzun estere geç.Kısa ester vurmaya üşenen tembellerin favorisi genelde uzun esterlerdir, vücudun kullanımı açısından kısa esterler her zaman daha verimli olur.

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zivagus    2

Noxy tren e özellikle üçüncü haftada beni mental olarak mahvetti, daha önce 200 tren kullanmıştım ilk haftalarında yine uykusuzluk, terleme gibi problemler yaşatmıştı ama bu sefer katlanılacak gibi olmadı. Kıskançlık, paranoya vb çekilemez duruma geldi şu an 100'e düşürdüm tamamen kesmeye içim el vermediği için, biraz daha bekle tren inanılmaz kuvvetli bir ilaç, herkeste tabii ki aynı sürelerde etki etmeyebilir en geç 5. haftada etkisinin zirve yapacağını düşünüyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Hangi marka kullanıyorsun 

2.haftada hasta olup yataklık eder genelde bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir tabi 

3-4.haftalarda muazzam güç artışı pump sürekli doluluk ellerde şişlik öksürük ve arada nefes darlığı hissiyatı verir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Hangi marka kullanıyorsun 

2.haftada hasta olup yataklık eder genelde bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir tabi 

3-4.haftalarda muazzam güç artışı pump sürekli doluluk ellerde şişlik öksürük ve arada nefes darlığı hissiyatı verir 

noxy labs 2.hafta bitti 3 e girdim bugün tık yok valla

kürümde anapolonda var 50mg aldım 2 hafta dopdoluyum 10 kilo aldım nerdeyse kendimi marcus rühl gibi hissediyorum fakat güç yönünden zayıf geldi bana 100 e çıkardım 2 hafta belki daha az süre 100 alıp bırakcam. Pete Rubish adında bi eski powerlifter videosunda anapolonda sweet spotun 100mg olduğundan bahsediyordu, 300-400 civarına kadar kullanıldığını söylüyordu powercılar tarafından o yüzden arttırdım, baş ağrısı yapıyodu o geçti baya ama idmanda squatta özellikle kıpkırmızı oluyorum kafam yanıyor gibi aynı xD 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
ulquiorra_z, 20.12.2023 - 00:19 yazdı:

@GHOST @Rdm

Kendimden örnek vereyim, ilk enjeksiyondan sonraki gün baş ağrısı ve tansiyonda yükselme olmuştu, 3. haftadan sonra güç ve hacim gibi etkilerini görmüştüm (500 mg test e iran aburaihan + 200 mg tren e SP marka) Büyük ihtimal sen de 4.hafta dan sonra etkilerini görmeye başlarsın. 

Tren enanthate şu açıdan sıkıntılı olabilir: Trenbolon bilindiği gibi bünyeye diğer ilaçlardan daha fazla yük bindiren bir steroid, bunun sistemde uzun süreli kalması vücut için iyi olmayabilir, ciddi bir yan etki görüldüğü zaman ilaç uzun esterli olduğu için getirdiği yan etki de bünyede belli bir süre kalıyor. Tren ace'de yarılanma ömrü kısa olduğu için yan etki görsen bile ilacı bıraktığın zaman yan etkiler de büyük oranda ortadan kalkıyor. 

Kullandığın mg ları yazmamışsın, hangi ilaçları kaç mg kullanıyorsun?

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Kendimden örnek vereyim, ilk enjeksiyondan sonraki gün baş ağrısı ve tansiyonda yükselme olmuştu, 3. haftadan sonra güç ve hacim gibi etkilerini görmüştüm (500 mg test e iran aburaihan + 200 mg tren e SP marka) Büyük ihtimal sen de 4.hafta dan sonra etkilerini görmeye başlarsın. 

Tren enanthate şu açıdan sıkıntılı olabilir: Trenbolon bilindiği gibi bünyeye diğer ilaçlardan daha fazla yük bindiren bir steroid, bunun sistemde uzun süreli kalması vücut için iyi olmayabilir, ciddi bir yan etki görüldüğü zaman ilaç uzun esterli olduğu için getirdiği yan etki de bünyede belli bir süre kalıyor. Tren ace'de yarılanma ömrü kısa olduğu için yan etki görsen bile ilacı bıraktığın zaman yan etkiler de büyük oranda ortadan kalkıyor. 

Kullandığın mg ları yazmamışsın, hangi ilaçları kaç mg kullanıyorsun?

500 iran testo 200mg noxy tren iran anapolon 2hafta 50mg aldım şuan 100 e çıkardım etkisi tatmin etmedi güç yönünden, bayada kütleli biriyim sorun olmaz diye düşündüm.

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

500 iran testo 200mg noxy tren iran anapolon 2hafta 50mg aldım şuan 100 e çıkardım etkisi tatmin etmedi güç yönünden, bayada kütleli biriyim sorun olmaz diye düşündüm.

Bende işe yarayan bir yöntem söyliyim, sende de işe yarama ihtimali var

4.haftadan sonra aldığım 500 testoyu 250 ye, 200 treni de 400 e çıkardım ve böyle devam ettim. Yaşadığım bir kaç yan etki vardı(sol göğsümde jinekomasti oluştu nur topu gibi ona engel olamadık :D saçma sapan kabuslar ve duygusallık durumu gibi), mg ları böyle ayarlayınca bu yan etkiler ortadan kalktı.

Yaşayacağın potansiyel yan etkileri söyleyeyim bari: Gece terlemesi, ter kokunun değişmesi, gecenin ortasında birden uyanma, yüksek cinsel istek (prolaktin ve e2 yi kontrol altına aldıysan tabii), eğer yatkınlık varsa birden gelen şiddetli depresif düşünceler vs. 

Şu noxy labs'ı denemek bi nasip olmadı be ya :(  Böyle tren postları atıyonuz canım çekiyo :D 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Bende işe yarayan bir yöntem söyliyim, sende de işe yarama ihtimali var

4.haftadan sonra aldığım 500 testoyu 250 ye, 200 treni de 400 e çıkardım ve böyle devam ettim. Yaşadığım bir kaç yan etki vardı(sol göğsümde jinekomasti oluştu nur topu gibi ona engel olamadık :D saçma sapan kabuslar ve duygusallık durumu gibi), mg ları böyle ayarlayınca bu yan etkiler ortadan kalktı.

Yaşayacağın potansiyel yan etkileri söyleyeyim bari: Gece terlemesi, ter kokunun değişmesi, gecenin ortasında birden uyanma, yüksek cinsel istek (prolaktin ve e2 yi kontrol altına aldıysan tabii), eğer yatkınlık varsa birden gelen şiddetli depresif düşünceler vs. 

Şu noxy labs'ı denemek bi nasip olmadı be ya :(  Böyle tren postları atıyonuz canım çekiyo :D 

:D:D sağolun hocam bilgiler için.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.