Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Shinso

Enjeksiyon sonrası ağrı

Önerilen İletiler

Shinso    35

Merhabalar sustanon kullanıyorum enjeksiyon sonrası geçmiyen bir ağrı ile karşı karşıyayım 1 haftadır ağrısını çekiyorum @rastlantisalhocam, sizler sustanon kullanmış kişisiniz rimabolon ile kombinledigim bu kürde ağrı olmaması için ne yapmam lazım birazdan enjeksiyon olacağım tekrardan. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.382
Shinso, Şimdi yazdı:

Merhabalar sustanon kullanıyorum enjeksiyon sonrası geçmiyen bir ağrı ile karşı karşıyayım 1 haftadır ağrısını çekiyorum @rastlantisalhocam, sizler sustanon kullanmış kişisiniz rimabolon ile kombinledigim bu kürde ağrı olmaması için ne yapmam lazım birazdan enjeksiyon olacağım tekrardan. 

Merhabalar. Geçmiş olsun.

Her 1ml ilaç için 0,5ml evigen eklersen sorun yaşamazsın. Bir de gerçekten yavaş enjekte etmen lazım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Her 1ml ilaç için 0,5ml evigen eklersen sorun yaşamazsın. Bir de gerçekten yavaş enjekte etmen lazım.

Hocam siyah uç ile doğru noktaya(sağ baldır dışı) düzgünce enjeksiyon yaptım dün ve hiç ağrı çekmiyorum bugün. Sanırım teknik doğruydu veyahut benim aktif olan muay thai geçmişimden dolayı his kalmamış baldırlarımda :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
lordboethiah, 5 dakika önce yazdı:

Hocam siyah uç ile doğru noktaya(sağ baldır dışı) düzgünce enjeksiyon yaptım dün ve hiç ağrı çekmiyorum bugün. Sanırım teknik doğruydu veyahut benim aktif olan muay thai geçmişimden dolayı his kalmamış baldırlarımda :D

bende hiç enkeksiyon ağrısı ödem gibi bişey yaşamadım hayatımda sanırım bünyeden bünyeye değişiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
rastlantisal, 19.12.2023 - 08:51 yazdı:

Hocam enjektöre çektiğim ilaç 1 ampul rimabolan ve 0.3ml sustanon bu değerlere göre kaç ml çekmem gerek tam anlayamadığım için tekrardan soruyorum kusura bakmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Shinso, 3 dakika önce yazdı:

Hocam enjektöre çektiğim ilaç 1 ampul rimabolan ve 0.3ml sustanon bu değerlere göre kaç ml çekmem gerek tam anlayamadığım için tekrardan soruyorum kusura bakmayın

2 ml anabolizan için 1 ml çekilmesi önerilir ona göre ayarlayabilirsin.
ağrı artarsa fastjel ile masaj yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
TheExecutioner, 7 dakika önce yazdı:

2 ml anabolizan için 1 ml çekilmesi önerilir ona göre ayarlayabilirsin.
ağrı artarsa fastjel ile masaj yapabilirsin.

Hocam şuan ağrıdan merdiven çıkamıyorum öyle söylim size 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Shinso, 8 saat önce yazdı:

sustanon ödem apse yapar normaldir.
fastjel alabilirsin eczaneden kankam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
TheExecutioner, 13 saat önce yazdı:

sustanon ödem apse yapar normaldir.
fastjel alabilirsin eczaneden kankam

İki kere Sürmeme rağmen ağrıyı kesmedi çok ilginç bir ağrı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Shinso, 3 saat önce yazdı:

İki kere Sürmeme rağmen ağrıyı kesmedi çok ilginç bir ağrı 

tek çaresi evigen direk yok ediyor ağrıyı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
metropol, 03.01.2024 - 20:36 yazdı:

tek çaresi evigen direk yok ediyor ağrıyı

Hocam evigen çektim yavaş yavaş enjekte ettim yine yok artık gerçekten kötü durumda oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zamanında yıllarca tek seferde tek kalçadan 3 ampul sustanon vurdugum zamanlar oldu ağrıdan ve ateşten mahfolurdum. Ağrı yapıyor ağır bır ılac bacagımı kıpırdatamazdım yıllarca yaşadım bir süre sonra kalcada vücutta alısıyor kafana takma 9 yıldır kullanıyorum normal şeyler bunlar alışman lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Bendede oluyor Ağrı sustanon vurduktan sonra misket gibi ödem tutuyor sağlı sollu vur değişmeli kalcadan yada e vitamini ampul al arkadaşların dediği gibi sustanon ağrısını her vuran yaşıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
Shinso, 03.01.2024 - 02:42 yazdı:

enjektöre çektiğin ilacı az sıcak suda bekletebilirsin evigen kullanabilirsin enjekteyi yavaş yap 1 haftadır geçmiyorsa sinirlere yakın bir yere vurdun belkide. dikkatli olmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 19.12.2023 - 08:51 yazdı:

Hocam omuzdan 3ml enjeksiyon yaptım, geçmeyen bir ağrım var. 4,5ml omuzdan enjeksiyon yapabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.382
Tren Sevicisi, 19 dakika önce yazdı:

Hocam omuzdan 3ml enjeksiyon yaptım, geçmeyen bir ağrım var. 4,5ml omuzdan enjeksiyon yapabilir miyim?

Tavsiye etmem. Ben 5ml bölerek yaparım. 5ml ne enjekte ediyorsun??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Tavsiye etmem. Ben 5ml bölerek yaparım. 5ml ne enjekte ediyorsun??

1ml primo 1ml maste 1ml testo p. Total 3ml siyah uçlu 5 cc enjektör. İnsülin iğnesi ile yapmak istiyorum ama 1 cc ile 3 kere gir çık yapmak istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.382
Tren Sevicisi, 14 dakika önce yazdı:

1ml primo 1ml maste 1ml testo p. Total 3ml siyah uçlu 5 cc enjektör. İnsülin iğnesi ile yapmak istiyorum ama 1 cc ile 3 kere gir çık yapmak istemiyorum.

Niye 1ml bunlar? Kısa esterdesin. Enjeksiyonu 6 güne bölsen daha iyi olur. Hem ödem ihtimalin azalır hem de istediğin enjektörle yaparsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Niye 1ml bunlar? Kısa esterdesin. Enjeksiyonu 6 güne bölsen daha iyi olur. Hem ödem ihtimalin azalır hem de istediğin enjektörle yaparsın.

Enjeksiyondan hem vücut strese girmesin hem de ben strese girmeyeyim diye o şekilde yapmayı planlamıştım. Haftada 9ml enjeksiyon yapmam lazım bide üstüne evigen eklenirse ml çok yükselecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.382
Tren Sevicisi, 1 dakika önce yazdı:

Enjeksiyondan hem vücut strese girmesin hem de ben strese girmeyeyim diye o şekilde yapmayı planlamıştım. Haftada 9ml enjeksiyon yapmam lazım bide üstüne evigen eklenirse ml çok yükselecek.

9ml'yi 3 günde değil 6 günde enjekte et diyorum bende. Yani daha çok bölerek enjekte etmen hem verimlilik hem de stabillik için daha iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

9ml'yi 3 günde değil 6 günde enjekte et diyorum bende. Yani daha çok bölerek enjekte etmen hem verimlilik hem de stabillik için daha iyi olur.

Benim kafam dozajlama konusunda karıştı, 1,5ml enjeksiyonu insülin ile 2 kere yapmam mı gerekecek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.382
Tren Sevicisi, 42 dakika önce yazdı:

Benim kafam dozajlama konusunda karıştı, 1,5ml enjeksiyonu insülin ile 2 kere yapmam mı gerekecek?

Tekrardan alalım. Sen 9ml ilacı haftanın 3 günü enjekte ediyorsun. Yani gün başına 3ml enjekte ediyorsun.

Bende sana diyorum ki gel böyle yapma. Sen haftanın 6 günü enjeksiyon yap kendine. Gün başına da 1.5ml enjekte etmiş olursun.

Üstelik kısa ester ilaç olduğu için kanda daha stabil değerlerde kalacağından hem negatif etki azalır hem de pozitif etkisi artar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Tekrardan alalım. Sen 9ml ilacı haftanın 3 günü enjekte ediyorsun. Yani gün başına 3ml enjekte ediyorsun.

Bende sana diyorum ki gel böyle yapma. Sen haftanın 6 günü enjeksiyon yap kendine. Gün başına da 1.5ml enjekte etmiş olursun.

Üstelik kısa ester ilaç olduğu için kanda daha stabil değerlerde kalacağından hem negatif etki azalır hem de pozitif etkisi artar.

Siyah uçlu 5 ml şırınga en doğru seçim mi olur sizce? Yoksa 2 kere insülin ile mi yapsam daha acısız ve ağrısız olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.382
Tren Sevicisi, 9 dakika önce yazdı:

Siyah uçlu 5 ml şırınga en doğru seçim mi olur sizce? Yoksa 2 kere insülin ile mi yapsam daha acısız ve ağrısız olur?

Kısa esterde ödemden ve ağrıdan kaçış yok. Daha az yada daha çok ağrı bunu konuşabiliriz. İkisini de dene.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.