Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Traş makinesi

Önerilen İletiler

Sparta34    17

Merhaba arkadaşlar. Kullandığım bi traş makinesi var baya sıfıra yakın kesiyor ama bıçakları dandik çabuk köreliyo ve kılları keserken takılıp deriyi kaldırıyo. Kullandığınız tavsiye edebileceğiniz sıfır yada sıfıra çok yakın kesen bi traş makinesi öneriniz var mı? Philips oneblade güzel diyolar ama onunda sık sık ucu değişmesi lazımmış uçları da baya pahalı bulamazsam son çare onu alıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    906
Sparta34, 29 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Kullandığım bi traş makinesi var baya sıfıra yakın kesiyor ama bıçakları dandik çabuk köreliyo ve kılları keserken takılıp deriyi kaldırıyo. Kullandığınız tavsiye edebileceğiniz sıfır yada sıfıra çok yakın kesen bi traş makinesi öneriniz var mı? Philips oneblade güzel diyolar ama onunda sık sık ucu değişmesi lazımmış uçları da baya pahalı bulamazsam son çare onu alıcam

Ben kullanıyorum. Oneblade i baya baya güzel. Ama onunda çeşitleri var bende parasını verip en iyisini al. Direkt 0 kesiyor ve mükemmel hızlı ağrısız acısız kesiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Sparta34, 2 saat önce yazdı:

Merhaba yaklaşık bir yıldır kullanıyorum sıfıra yakın kesiyor körelme yok şarjı tüm vücudu 3-4 traş rahat çıkarıyor. Berberlerde de aynı ürünü gördüm kötü olsa kullanmazlar diye düşünüp aldım pişman değilim. Parasının üstünde performans gösteriyor

Powertec 1818 Tıraş Makinesi
https://www.hepsiburada.com/powertec-1818-tira-makinesi-p-HBV00000ZNLKD?magaza=Kuzeypazarlama&url_src=ios-product-detail

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Ben kullanıyorum. Oneblade i baya baya güzel. Ama onunda çeşitleri var bende parasını verip en iyisini al. Direkt 0 kesiyor ve mükemmel hızlı ağrısız acısız kesiyor 

Hangisi dostum bahsettiğin link atar mısın çeşitleri var evet ama farkını anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
Sparta34, 7 saat önce yazdı:

Benim kuaförüm önermişti zamanında 700,800 liraya almıştım yıllar önce evladiyelik dedikleri bir ürün.

Alman Moser dediğin zaman akan sular durur öyle diyeyim :D 

https://www.n11.com/urun/moser-chromini-pro2-1591-0064-tiras-makinasi-20546210?magaza=hesaplidepom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
GHOST, 2 dakika önce yazdı:

Benim kuaförüm önermişti zamanında 700,800 liraya almıştım yıllar önce evladiyelik dedikleri bir ürün.

Alman Moser dediğin zaman akan sular durur öyle diyeyim :D 

https://www.n11.com/urun/moser-chromini-pro2-1591-0064-tiras-makinasi-20546210?magaza=hesaplidepom

Bende moser kullanıyorum yıllardır pil değişimi dışında hiç bir problem yaşamadım.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    906
Sparta34, 3 saat önce yazdı:

Hangisi dostum bahsettiğin link atar mısın çeşitleri var evet ama farkını anlayamadım

https://www.boyner.com.tr/philips-qp282410-oneblade-yuz-ve-vucut-sekilendirici-tras-makinesi-p-1662367

bu ürün kanka ben çok memnunum. Diğer markalardan 3-5 farklı model var ama vücut kıllarında bunun iyisi yok bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Yıllardır Philips kullanıyorum. Ağzının vücut traşı haricinde küçük olması, sarj ederken çalışmıyor olması haricinde bana sorun çıkarmadı. Bu ara bende vücut için tıraş makinesi bakıyordum. Bu başlığı ilgi ile takip ediyorum.

Aslında zahmeti olmasa en iyisi hamam otu. Ama onda da çıkarken kıl dönmesi yapabiliyor. Yani çok derinden alınması benim işime gelmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.