Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alaylı bey

Pfizer genotropin kullanmak?

Önerilen İletiler

MuscleBoxer    47
Tr3n, 35 dakika önce yazdı:

Dünyaca ünlü futbolcular var dostum kısa boylu en başta messi bu adamın boyunu uzatacak parası yok mu uzatma şansı olsa o uzatırdı Alexis Sanchez ya da Jordi Alba Barselona da oynuyor 170 boyu var boyunla barışık ol 40 yaşında boy mu uzar adamın ömrünün yarısı gitmiş boy uzatma ameliyatı var oda riskli 

Dostum emin ol bilimsel açıklamasını bilmiyorum bir son büyüme atağı diye bir tez var 30lu yaşlarda uzayan belirli insanlar üzerinde araştırıyorlar atiyolar bu tezi. 23 Yaşındayım 25 30 40 Nasıl boy atiyolar bilmiyorum araştıran bilen varsa yazsın hepimiz bilgilenelim çok merak konusu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Dünyaca ünlü futbolcular var dostum kısa boylu en başta messi bu adamın boyunu uzatacak parası yok mu uzatma şansı olsa o uzatırdı Alexis Sanchez ya da Jordi Alba Barselona da oynuyor 170 boyu var boyunla barışık ol 40 yaşında boy mu uzar adamın ömrünün yarısı gitmiş boy uzatma ameliyatı var oda riskli 

Messi zaten growth kullanarak 170 oldu 130 falandı boyu küçüklüğünde hastalığı vardı

alaylı bey, 17 saat önce yazdı:

Ne bakımdan sıkıntılı?

Soğuk zincir ürün ulaşım sıkıntı, Forumda alım satım yapmak yasak ve her zaman temin edemem 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alaylı bey    2
Hikmett, Bir saat önce yazdı:

Soğuk zincir ürün ulaşım sıkıntı, Forumda alım satım yapmak yasak ve her zaman temin edemem 

Anladım dostum, o zaman bir doktora gideyim derdimi anlatayım belki yazdırabilirim. Olmasa da eczaneden parasını verip alırız artık. Yan etkisi yok deniliyor değil mi ya da herhalde daha kötü olamaz...

MuscleBoxer, 2 saat önce yazdı:

Dostum emin ol bilimsel açıklamasını bilmiyorum bir son büyüme atağı diye bir tez var 30lu yaşlarda uzayan belirli insanlar üzerinde araştırıyorlar atiyolar bu tezi. 23 Yaşındayım 25 30 40 Nasıl boy atiyolar bilmiyorum araştıran bilen varsa yazsın hepimiz bilgilenelim çok merak konusu

Evet, bazı insanlar askere gidiyor geldiğinde uzamış oluyor. Ya da sporculardan mesela adam kür yapıyor orta yaşlı bir adam olmasına rağmen boyu uzayabiliyor, benim arkadaş gibi. Kendisi 40 yaşında ama kürden sonra boy attı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Testocu, 29 dakika önce yazdı:

Tam anlamadım 40 yaşında growth mu kullandı ? 

Evet inan bilmiyorum fakat bu konunun forumda aktif kalması lazım kesinlikle. Son zamanlarda bir çok genci yaşlısı cok merak ediyor bu konuyu umarım bilgili test etmiş etkisini yan etkisini ve güvenli dozunu iyi bilen biri yönlendirir herkesi kaynaklarla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alaylı bey    2
Testocu, 36 dakika önce yazdı:

Tam anlamadım 40 yaşında growth mu kullandı ? 

Küründe gh var mıydı bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Hikmett, 7 saat önce yazdı:

Messi zaten growth kullanarak 170 oldu 130 falandı boyu küçüklüğünde hastalığı vardı

Çocukken kullanmış diye biliyorum messi yanlışlım yoksa* çocukken faydası olur.

Erkeğinlik çağını geçtikten sonra ne faydası olucak herkes birşey söylüyor doğrusunu uzmanı bilir 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: Pinokyo
      Herkese selamlar.
      Yaşım 45 170 boy 70 kiloyum(10 kilosu göbek yağı 45 yıl boyunca zayıflığımdan dolayı ne şort giydim ne kısa kollu tişört. Bunu yaşamayan bilmez.
      Denemediğim şey kalmadı;
      kilo aldırıcılar amino asitler beslenme doktor vs vs. Şimdi kendime 6 aylık bir bütçe oluşturup hgh kullanmayı düşünüyorum. Genotropin 36 iu fiyatı eczanede 3bin tl şuan. Günde 4 iu olacak şekilde 6 ay kullanmayı düşünüyorum.
      Bu benim kilo almamı sağlar mı? Yanında başka takviye (steroid, sarms) kullanmalı mıyım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 
    • Yazan: zamt
      Merhaba, günlük 4 ünite genotropin vurmayı düşünüyorum ve 6-12 ay arasında kullanım yapacağım. Bu süreçte düzenli kan tahlilleri yaptırmama gerek varmı ve yaptırırsam igf1 seviyelerinemi baktırmalıyım? ne derece yüksek çıkarsa bir müdahelede bulunmalıyım ve bu müdahele ne olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.