Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Metin O.    3

Daha once optimum mix urun kullanan oldu mu? 10 ml fiyati 750TL 

1mlsinde;

100 tren enanthate

100 drostanolone enanthate

100 testo enanthate 

var. orijinal olma imkani var mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Metin O.    3
egerdnc, 55 dakika önce yazdı:

Ultra ve Mega ikisinin de güncel üretici fiyatı 750₺

Benim satici da o fiyata satiyo orijinal gibi duruyo bakalim alip deneyecegim. Ama dozaj hakkinda cok fazla bilgi karmasasi var. @Loving hocam yuksek doz tren dusuk doz testo kullanin diyo. Bu ve baska forumlarda kimisi @Loving hocami destekliyo, kimisi de tamamen karsit bi gorus sunuyo. Siz ne diyosunuz dozaj hakkinda hangisini yapmaliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 18 dakika önce yazdı:

Benim satici da o fiyata satiyo orijinal gibi duruyo bakalim alip deneyecegim. Ama dozaj hakkinda cok fazla bilgi karmasasi var. @Loving hocam yuksek doz tren dusuk doz testo kullanin diyo. Bu ve baska forumlarda kimisi @Loving hocami destekliyo, kimisi de tamamen karsit bi gorus sunuyo. Siz ne diyosunuz dozaj hakkinda hangisini yapmaliyim.

Ben kullanma derim direkt git sağlam bir tren bul

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 8 dakika önce yazdı:

Ben kullanma derim direkt git sağlam bir tren bul

Saglam tren derken. Bu optimum bos mu hocam. Hangi markayi onerirsiniz

tarihinde Metin O. tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 2 dakika önce yazdı:

Saglam tren derken. Bu optimum bos mu hocam. Hangi markayi onerirsiniz

Yani çeşitli sebeplerden dolayı boş veya dolu demek istemiyorum ama herhangi bir yerli markayı artık kimseye önermiyorum.

en doğrusu burak hocadan almanız olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 9 dakika önce yazdı:

Yani çeşitli sebeplerden dolayı boş veya dolu demek istemiyorum ama herhangi bir yerli markayı artık kimseye önermiyorum.

en doğrusu burak hocadan almanız olacaktır.

Parasal olarak beni zorluyor mecbur daha uygun ilaclara yoneliyorum. Yoksa tabii ki burak hocadan temin ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 42 dakika önce yazdı:

Parasal olarak beni zorluyor mecbur daha uygun ilaclara yoneliyorum. Yoksa tabii ki burak hocadan temin ederim

O zaman hiç bulaşma derim çünkü üreten adamı biliyorum ve elindeki hammadde ile ilgili hiç iyi şeyler duymadım.

şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki rimobolan ve boldenonu, dianabolu ve winstrolü boştu ben kullanırken.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 29 dakika önce yazdı:

O zaman hiç bulaşma derim çünkü üreten adamı biliyorum ve elindeki hammadde ile ilgili hiç iyi şeyler duymadım.

şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki rimobolan ve boldenonu, dianabolu ve winstrolü boştu ben kullanırken.

Ben daha once bu saticinin clenbuterolunu kullandim gayet iyiydi verim aldigimi dusunuyorum. Ama aldigim marka optimum degil zhpcydi. Optimumun anavarini kullandim o da gayet verimliydi. O yuzden adama guveniyorum. Belki ayni saticidan bahsetmiyoruzdur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 4 dakika önce yazdı:

Ben daha once bu saticinin clenbuterolunu kullandim gayet iyiydi verim aldigimi dusunuyorum. Ama aldigim marka optimum degil zhpcydi. Optimumun anavarini kullandim o da gayet verimliydi. O yuzden adama guveniyorum. Belki ayni saticidan bahsetmiyoruzdur

Ben herhangi bir satıcıdan bahsetmiyorum zaten direk üreten kişiden bahsediyorum.

ZPHC.medicine(Fake) Swiss Pharma, Optimum Pharma, Magnus Pharma grubundan bahsediyorum.

Bu gruptaki ilaçlardan en iyisi magnus gibi geldi bana, en azından dianabolu optimum’a kıyasla daha güzeldi.

Fakat herhangi bir şekilde ithal ürünün yanından geçemiyor fikrimce.

Muhtemelen bu konu hakkında bir fikrin yok bu yüzden sana şöyle açıklayayım, saydıklarımın hepsi aslında yurtdışo menşeili köklü anabolik/androjenik etkilere sahip steroidler üretip satan firmalar, FAKAT ülkemizde bu adlar ile satılan ürünlerin tamamı kutusu, flakonu veya ampulu prospektüsü kopyalanmış yerli üretim ürünler.

Web siteleri benzer ancak domainleri farklı olur.

ZPHC (Hong Kong) Swiss Pharmaceuticals (İsviçre) Optimum Pharma (Cezayir diye biliyorum) Magnus (Hindistan)

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    73
egerdnc, 1 dakika önce yazdı:

Ben herhangi bir satıcıdan bahsetmiyorum zaten direk üreten kişiden bahsediyorum.

ZPHC.medicine(Fake) Swiss Pharma, Optimum Pharma, Magnus Pharma grubundan bahsediyorum.

Bu gruptaki ilaçlardan en iyisi magnus gibi geldi bana, en azından dianabolu optimum’a kıyasla daha güzeldi.

Bu tayfa magnusu yeni üretmeye başladılar bir doluluk var ama ne kadar bilinmez. Nppsi var elimde bakalım nasıl tepki verecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 23 dakika önce yazdı:

Magnusu yeni satmaya basladi diye biliyorum ayni saticidan mi bahsediyoruz. Ithal ve fiyat olarak butceyi zorlamicak hangi markalar var. medivia satan bi satici daha taniyorum. Ondan hic kullanmadim. Ne diyosunuz denenir mi daha once duydunuz mu bu markayi

ufukbelli.06, 20 dakika önce yazdı:

Bu tayfa magnusu yeni üretmeye başladılar bir doluluk var ama ne kadar bilinmez. Nppsi var elimde bakalım nasıl tepki verecek

Hocam deneyip tez zamanda haber verirseniz cok sevinirim. Ayni saticidan bahsediyoruz. Eger memnun kalirsaniz bu saticiya yonelebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 2 dakika önce yazdı:

Magnusu yeni satmaya basladi diye biliyorum ayni saticidan mi bahsediyoruz. Ithal ve fiyat olarak butceyi zorlamicak hangi markalar var. medivia satan bi satici daha taniyorum. Ondan hic kullanmadim. Ne diyosunuz denenir mi daha once duydunuz mu bu markayi

Yorumumu güncelledim tekrar okursan biraz daha yardımcı olur.

Tekrar ediyorum ben herhangi bir satıcıdan bahsetmiyorum direk saydıklarımın hepsini aynı kişiler İstanbulda üretiyor, satıcılardan bağımsız.

Uygun fiyatlı ithal diye bir şey keşke olsa fakat yok, bu tren sevdası nerden geliyor bilmiyorum ama senin yerinde olsam yerli kullanacağıma hiç kullanmam daha iyi.

1 sene kullandık da noldu ithal alan adamlar geçti bile bizi daha yeni öğreniyoruz sorunlarını.

Haftaya yurtdışına çıkıyorum, bi roidtest kiti alıp çıkan sonucu herkesle paylaşmayı düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    73
Metin O., 19 dakika önce yazdı:

Hocam deneyip tez zamanda haber verirseniz cok sevinirim. Ayni saticidan bahsediyoruz. Eger memnun kalirsaniz bu saticiya yonelebilirim

Şuan çıkardıkları ilk parti çalışıyor enova pharma gibi 5×2 flakonlarda. Diğer partiler nasıl olur bilmem. Optimumu çıkardıklarında takır takır çalışıyordu ilaç şuan çıkanlar boş yada düşük doz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
ufukbelli.06, 5 dakika önce yazdı:

Çok övüyorlar öyle dolu böyle dolu diye ama roidtest sonucunu görücez 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 10 dakika önce yazdı:

Muhtemelen bu konu hakkında bir fikrin yok bu yüzden sana şöyle açıklayayım, saydıklarımın hepsi aslında yurtdışo menşeili köklü anabolik/androjenik etkilere sahip steroidler üretip satan firmalar, FAKAT ülkemizde bu adlar ile satılan ürünlerin tamamı kutusu, flakonu veya ampulu prospektüsü kopyalanmış yerli üretim ürünler.

Web siteleri benzer ancak domainleri farklı olur.

ZPHC (Hong Kong) Swiss Pharmaceuticals (İsviçre) Optimum Pharma (Cezayir diye biliyorum) Magnus (Hindistan)

Aslinda fikrim var ama para veriyoken duzgun urun alayim diye ugrasiyorum. Parasal olarakta orta seviye urunlerde kaliyorum. Kaliteli urunler butcemi cok zorluyo o yuzden mecbur bu markalardayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    73
egerdnc, Şimdi yazdı:

Çok övüyorlar öyle dolu böyle dolu diye ama roidtest sonucunu görücez 😁

Yeni bir isimle bir parti ilaç çıkıyor ve çalışıyor sonra çıkanlar malum. 2 senedir tanıyorum yaptıkları olay hep aynı. İron, optimum, swiss şimdide magnus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ufukbelli.06, Şimdi yazdı:

Yeni bir isimle bir parti ilaç çıkıyor ve çalışıyor sonra çıkanlar malum. 2 senedir tanıyorum yaptıkları olay hep aynı. İron, optimum, swiss şimdide magnus

Suan dolu ama zamanla icerigi dusucek diyosunuz oyle mi. Dogru anladiysam elimi cabuk tutayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., 12 dakika önce yazdı:

Aslinda fikrim var ama para veriyoken duzgun urun alayim diye ugrasiyorum. Parasal olarakta orta seviye urunlerde kaliyorum. Kaliteli urunler butcemi cok zorluyo o yuzden mecbur bu markalardayim

O zaman kendine bir iyilik yap ve hiç bulaşma bu markalara.

@Rdm ve @rastlantisal dedelerim daha net bir şeyler söyler diye umuyorum 🙏🏻 

Metin O., 11 dakika önce yazdı:

Suan dolu ama zamanla icerigi dusucek diyosunuz oyle mi. Dogru anladiysam elimi cabuk tutayim

Anladığım kadarıyla sen illaha alacaksın, bence daha fazla konuşup kimsenin vaktini harcamaya gerek yok.

Umarım istediğin verimi alırsın fakat bu kadar umursamaz olacaksan bir daha konu açmadan önce iki kere düşün derim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
egerdnc, 11 dakika önce yazdı:

O zaman kendine bir iyilik yap ve hiç bulaşma bu markalara.

@Rdm ve @rastlantisal dedelerim daha net bir şeyler söyler diye umuyorum 🙏🏻 

Girmemek en iyisi tabii ki. Butcem dar dedigim 200-300 liralik icinde su olan urunleri kullanicak kadar da dusuk degil. 1000-1200 civari uygundur bu fiyata ne kadar dolu bulabilirsen artik bu fiyatin ustu beni asar

egerdnc, 10 dakika önce yazdı:

Anladığım kadarıyla sen illaha alacaksın, bence daha fazla konuşup kimsenin vaktini harcamaya gerek yok.

Umarım istediğin verimi alırsın fakat bu kadar umursamaz olacaksan bir daha konu açmadan önce iki kere düşün derim.

Hocam evet kafaya koydum alicam fakat umutsamaz degilim. Umursamaz olsam bu konuyu acip sizlerden bilgi almak istemez direkt saticidan alir kullanirdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Metin O., Şimdi yazdı:

Girmemek en iyisi tabii ki. Butcem dar dedigim 200-300 liralik icinde su olan urunleri kullanicak kadar da dusuk degil. 1000-1200 civari uygundur bu fiyata ne kadar dolu bulabilirsen artik bu fiyatin ustu beni asar

Kür geçmişin nedir bilmiyorum fakat burak hocanın da testo bolde fiyatları bunlara yakındı en son, yorumlarımdan burağın adamı bu gibi bir anlam çıkarılmasını istemem fakat gerçek ilaca en kolay ondan ulaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    73
Metin O., 5 dakika önce yazdı:

Kür geçmişin var mı peki? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ufukbelli.06, 3 dakika önce yazdı:

Kür geçmişin var mı peki? 

Daha once 3 kur yaptim. 1 kere testo bolde danabol / 1 kere testo masteron winstrol / 1 kere de anabolizansiz testo winstrol yaptim. Onun disinda kisa sureli testosuz anavar kullandim 8 hafta kadar 30-40mg arasi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.