Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitz

Testo tren rimo kur

Önerilen İletiler

Blitz    7

Merhabalar.

12 haftalik cruisedan sonra clean bluk icin bir kur devam etmek istiyorum. 1 yil kur gecmisim ve altyapim var.

pct yerine 4 aydir 250 testo e. cruise devam ettim.

1.84 90 kg

kafamdaki elimdeki ilaclara gore. 

500 iran testo enantat yurtdisi ezcaneden kendim almistim. 300 tren enantat optimum marka. 

haftada 2 enj olacak sekilde bolup baslamistim 2 enjeksiyon oldu daha  derken dun aylarca bulamadim rimobolani buldum eczaneden 40 tane kalmis aldim ama skt leri 03-2024 onun icin bunlarida kullanmak istedim. cunku elimde orj eczane mali ilac varken tren calisacak calismayacak kaygisi olmaz ama almis oldum.

ustalara sormak istedigim elimdeki ilaclarin yari omrune baktigim zaman peak degerleri kanda tutmak icin. 

haftada 2 enjeksiyon dusundum:

pazartesi : 250 testo e. + 100 tren e. +200 rimo

persembe : 250 testo e. + 100 tren e. +200 rimo

Pzt,çarş,cuma 1/2 tablet arimidex (12,5 mg)
Haftada 1 dostinex(7-8 günde 1)

tabi maks 4 haftada 1 kan degeri vererek e2 ve prolaktin kontrol ederek bu dozajlari ayarlayacagim.

degerli yorumlarinizi bekliyorum. 

WhatsApp Image 2023-12-14 at 10.02.55.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    361
Blitz, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar.

12 haftalik cruisedan sonra clean bluk icin bir kur devam etmek istiyorum. 1 yil kur gecmisim ve altyapim var.

pct yerine 4 aydir 250 testo e. cruise devam ettim.

1.84 90 kg

kafamdaki elimdeki ilaclara gore. 

500 iran testo enantat yurtdisi ezcaneden kendim almistim. 300 tren enantat optimum marka. 

haftada 2 enj olacak sekilde bolup baslamistim 2 enjeksiyon oldu daha  derken dun aylarca bulamadim rimobolani buldum eczaneden 40 tane kalmis aldim ama skt leri 03-2024 onun icin bunlarida kullanmak istedim. cunku elimde orj eczane mali ilac varken tren calisacak calismayacak kaygisi olmaz ama almis oldum.

ustalara sormak istedigim elimdeki ilaclarin yari omrune baktigim zaman peak degerleri kanda tutmak icin. 

haftada 2 enjeksiyon dusundum:

pazartesi : 250 testo e. + 100 tren e. +200 rimo

persembe : 250 testo e. + 100 tren e. +200 rimo

Pzt,çarş,cuma 1/2 tablet arimidex (12,5 mg)
Haftada 1 dostinex(7-8 günde 1)

tabi maks 4 haftada 1 kan degeri vererek e2 ve prolaktin kontrol ederek bu dozajlari ayarlayacagim.

degerli yorumlarinizi bekliyorum. 

Merhaba maşallah çok güzel yapmışsın vücudu👌🏻 Kürün güzel ama neden bu kadar sık arimidex ve dostinex kullanmak istiyorsun? Bulkta şikayet gelmedikten sonra arimidex kullanmamalısın. Prolaktinden korkuyorsan en azından 2 haftada bir tam kullanabilirsin. Eğer başlamadıysan bulku deca ile başlayıp definasyonda treni kullanabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Form güzel, plan güzel, doz güzel, kür güzel. Başarılar dilemek düşer. :)

Eğer trene gireceksen başta 10 günde 1 yarım doz dostinex ile başla. 4-6 hafta civarı dostinex kullanımının 9. gününde test yaptırır prolaktinine baktırırsın. Ona göre doz ayarlaması yaparsın. DHT olan bir kürde ayrıca arimidexe gerek duymayabilirsin. Sen gene al dolabında dursun ama ezbere kullanma. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

@rastlantisal hocam tesekkurler.

Alıntı

4-6 hafta civarı dostinex kullanımının 9. gününde test yaptırır prolaktinine baktırırsın.

derken ilk dostinex kullanimindan 9 gun sonra mi vereyim testi.

Birde amac buyumek oldugu icin e2 yi cok baskilamak yerine ust sinirlarda tutmak mi mantiklidir 45-50 civari.

hocam daha once hep alt ast e2 ve prolaktin baktirarak devam etmistim simdi bobreklere baktirmak istiyorum 3-4 haftada sreum ure kreatinin ve gfh nelere bakmak gereklidir.

su an ilac miktari vs sebebiyle 2 enj zorunlu ancak eger 5 ml gecmeseydi yarilanma sureleri acisindan haftada 1 enj yeterli olacak miydi sizce

@Divermalesef deca ile guzel anilarim yok keza boldenon ve npp ilede cok aram iyi degil. dusuk doz tren daha iyi sonuc aliyorum. aslinda komple eczaneye dondum artik. elimde az cok guvendigim bir kaynaktan tren enantat kaldigi icin ekledim yoksa. yoksa semerkantta eczaneden aldigim iran testosu ve burdan aldigim rimobolanla devam edecektim. treni 8 haftada cikarcagim.

cunku ilac orj mi degil mi ikilemi kurde beni cok etkiliyor. artik eczane devam edecegim hayatima sadece.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Blitz, 29 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocam tesekkurler.

derken ilk dostinex kullanimindan 9 gun sonra mi vereyim testi.

Birde amac buyumek oldugu icin e2 yi cok baskilamak yerine ust sinirlarda tutmak mi mantiklidir 45-50 civari.

hocam daha once hep alt ast e2 ve prolaktin baktirarak devam etmistim simdi bobreklere baktirmak istiyorum 3-4 haftada sreum ure kreatinin ve gfh nelere bakmak gereklidir.

su an ilac miktari vs sebebiyle 2 enj zorunlu ancak eger 5 ml gecmeseydi yarilanma sureleri acisindan haftada 1 enj yeterli olacak miydi sizce

@Divermalesef deca ile guzel anilarim yok keza boldenon ve npp ilede cok aram iyi degil. dusuk doz tren daha iyi sonuc aliyorum. aslinda komple eczaneye dondum artik. elimde az cok guvendigim bir kaynaktan tren enantat kaldigi icin ekledim yoksa. yoksa semerkantta eczaneden aldigim iran testosu ve burdan aldigim rimobolanla devam edecektim. treni 8 haftada cikarcagim.

cunku ilac orj mi degil mi ikilemi kurde beni cok etkiliyor. artik eczane devam edecegim hayatima sadece.

1) Evet 9 gün sonra ver ki etkisi azalmış olsun. Çünkü aklımızdaki kullanım periyodu 10 günde yarım tablet.

2) E2 konusu spesifik. Cinsel hayatını etkilemeyecek maximal değerde tutmak en iyisi. Kimisinde bu 40 kimisinde 150. Rakamlar kesinlikle abartı değil ve örnekleri var.

3) Trenbolone kullanımında muhakkak tam kan testi, böbrek testi ve karaciğer testi yaptırmak gerekir. Ayda 1 kere iyidir.

4) Haftada 1 enjeksiyon, bizim kullanım amacımızın tabiyyeti gereği çok doğru bir yaklaşım olmaz. Plazmada olabildiğince sabit dozda tutmaya çalışıyoruz.

5) Lütfen Türkçe imla kurallarına uyarak yazalım. Şu hali okuyan için yorucu oluyor.

Kolay gelsin ;)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

haklısınız teşekkürler yeni laptop amazon japonayadan aldım klavye japonca olduğu için noktalama işaretlerinin yeri çok karışık. Bunuda türkçe düzeltme programı ile düzelttim ama olmuş hali bu :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.