Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

T3 kullanımı için kan değerleri

Önerilen İletiler

metinav    4.578

İşe yarar ne kelime  :) Günde 2 tablet alıp dene farkı hissedersin...Ama önermiyorum bilinçsizce böyle güçlü ilaçları kullanmayı...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Darkdefender, 12.12.2023 - 00:33 yazdı:

Yağ yakımı için tiromel kullanmayı düşünüyorum günlük 25mg bu kan değerleriyle işe yararmı ?

Ben hafta da 3 defa olacak şeklinde 2 hafta kullanıp bıraktım. Şaka’ya gelmez ama inanılmaz fayda gördüm. Ruh sağlığımdan tut, sindirimimden tut hepsine şifa gibi geldi 😂😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Ben hafta da 3 defa olacak şeklinde 2 hafta kullanıp bıraktım. Şaka’ya gelmez ama inanılmaz fayda gördüm. Ruh sağlığımdan tut, sindirimimden tut hepsine şifa gibi geldi 😂😂

Haftada 3 tek tablet mi aldınız 

metinav, Bir saat önce yazdı:

İşe yarar ne kelime  :) Günde 2 tablet alıp dene farkı hissedersin...Ama önermiyorum bilinçsizce böyle güçlü ilaçları kullanmayı...

Normal değerlerim nasıl hocam yavaşmı kilo vermekte zorluk çeken biriyim ama kolay şişiyorum 100 150karb aldığım halde kapalıyım iyice kurutup temiz büyümeyi hedefliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Darkdefender, 11 saat önce yazdı:

Haftada 3 tek tablet mi aldınız 

Normal değerlerim nasıl hocam yavaşmı kilo vermekte zorluk çeken biriyim ama kolay şişiyorum 100 150karb aldığım halde kapalıyım iyice kurutup temiz büyümeyi hedefliyorum 

Evet. Pazartesi, çarşamba ve cuma olacak şeklinde 1’er tablet ve 2 hafta boyunca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 12.12.2023 - 11:41 yazdı:

verimli işe yarıycak dozunu nasıl ayarlayacağız hocam ilk 2hafta 25mg 4 hafta 50mg 6hafta25 8ci haftayıda 12.5 kulllanıp bırakmak verimli olurmu  @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 22 saat önce yazdı:

verimli işe yarıycak dozunu nasıl ayarlayacağız hocam ilk 2hafta 25mg 4 hafta 50mg 6hafta25 8ci haftayıda 12.5 kulllanıp bırakmak verimli olurmu  @metinav

Tek tablet insanın ortalama günlük üretimine eşdeğer miktar olarak ayarlanmış...Troidi tembel veya yetersiz çalışanlar tek tablette bile farkı hissederler.Fakat metabolizması hızlı troidleri fazla çalışan kişiler tek tablette bir fark hissetmeyebilirler, onlar dozu arttırmalılar.Ama böyle insanların troid hormonu almalarını ben gereksiz ve saçma görüyorum.Bu hormona tembelleşmiş troidleri olan yada kilosu fazla metabolizması yavaş olanlar ihtiyaç duyar...Günlük 2 tablet gayet ciddi seviyede metabolizmayı hızlandırıyor...3 tablete çıkıldığında boğazda troid bezinde yutkunurken agrı acıma yapabiliyor bu fazla bence...Dediğim gibi kişi kendini ve aldığı etkiyi değerlendirmeli...Azaltarak bırakmak gerekli, vucut eksikliği kendi deposundan tamamlesin diye...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 1 saat önce yazdı:

Tek tablet insanın ortalama günlük üretimine eşdeğer miktar olarak ayarlanmış...Troidi tembel veya yetersiz çalışanlar tek tablette bile farkı hissederler.Fakat metabolizması hızlı troidleri fazla çalışan kişiler tek tablette bir fark hissetmeyebilirler, onlar dozu arttırmalılar.Ama böyle insanların troid hormonu almalarını ben gereksiz ve saçma görüyorum.Bu hormona tembelleşmiş troidleri olan yada kilosu fazla metabolizması yavaş olanlar ihtiyaç duyar...Günlük 2 tablet gayet ciddi seviyede metabolizmayı hızlandırıyor...3 tablete çıkıldığında boğazda troid bezinde yutkunurken agrı acıma yapabiliyor bu fazla bence...Dediğim gibi kişi kendini ve aldığı etkiyi değerlendirmeli...Azaltarak bırakmak gerekli, vucut eksikliği kendi deposundan tamamlesin diye...

Zor kilo veren çabuk kilo alan su tutan yapım var hocam 50dk antrenman 40 dk cardio yapıyorum 100 150arası  Karb tüketiyorum iyice kuruyup temiz büyümek amacım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 14.12.2023 - 12:49 yazdı:

Zor kilo veren çabuk kilo alan su tutan yapım var hocam 50dk antrenman 40 dk cardio yapıyorum 100 150arası  Karb tüketiyorum iyice kuruyup temiz büyümek amacım 

O zaman dene 1 ay duruma bak...Kürde değilsen kaslarını koruyacak kadar besin almalısın...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 1 saat önce yazdı:

O zaman dene 1 ay duruma bak...Kürde değilsen kaslarını koruyacak kadar besin almalısın...

10haftadır kürdeyim hocam bolde Testo var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Darkdefender, 31 dakika önce yazdı:

Dikkatli kullan ilk kullanımınsa 2 hafta kullan kes. Antrenman performansın ve pump yerle bir olur. Define olmaya çalışacaksan define olmaya odaklan sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Ben 1-2 ay kullandim kesmeden. Hem yuksek doz 70 mg  hemde Hafif tek tablet kullandim. Aslinda gunluk 1-2 tablet isimi gördü ve kilo düsdüm. Gayet Iyi oldu bence daha fazlasi gerekmiyor. Ama baya Fark hissettim ve Gün icinde Erken kalkiyom, energien Bomba gibi ve mutluyum. Yedigim yemekler hemen sindirilir gibi his veriyor cunku metabolizma hizlaniyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Mahmutaga, 13 saat önce yazdı:

Ben 1-2 ay kullandim kesmeden. Hem yuksek doz 70 mg  hemde Hafif tek tablet kullandim. Aslinda gunluk 1-2 tablet isimi gördü ve kilo düsdüm. Gayet Iyi oldu bence daha fazlasi gerekmiyor. Ama baya Fark hissettim ve Gün icinde Erken kalkiyom, energien Bomba gibi ve mutluyum. Yedigim yemekler hemen sindirilir gibi his veriyor cunku metabolizma hizlaniyor. 

5gün oldu tek tablet alıyorum bi etki değişiklik görmedim 

Arenn, 14 saat önce yazdı:

Dikkatli kullan ilk kullanımınsa 2 hafta kullan kes. Antrenman performansın ve pump yerle bir olur. Define olmaya çalışacaksan define olmaya odaklan sadece 

5gün oldu tek tablet kullandım herhangi bi etki görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 17.12.2023 - 00:16 yazdı:

O zaman sorun olmaz t3 için kullanabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 18.12.2023 - 01:01 yazdı:

O zaman sorun olmaz t3 için kullanabilirsin...

5gün 1 5gün 2tablet şeklinde 10gün kullandım hocam bırakırkende 5gün 1 5gün yarım sonra komplemi keseyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Darkdefender, 11 dakika önce yazdı:

5gün 1 5gün 2tablet şeklinde 10gün kullandım hocam bırakırkende 5gün 1 5gün yarım sonra komplemi keseyim. 

bende şuan kullanıyorum günlük 2tablet haftaya 3tablet ondan sonraki 2 sonraki 1 böyle plan yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 4 saat önce yazdı:

Aynen piramit usulü bırak yine...Vucudun eksikliği yerine koyabilsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
Mahmutaga, 12/17/2023 - 01:16 yazdı:

Başlangıç nasıl oldu ne kadar kullandınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
Darkdefender, 21.12.2023 - 17:33 yazdı:

Clenbuterolden daha mı güçlüdür acaba. Nasıl kanka bir etkisini gördün mü yağları yaktı mi kullanmaya değer mi  ben de düşünüyorum kullanmayı ne gözlemledin soru yağmuruna tuttum tiromel cahiliyim hiç deneyimlemedim@Darkdefender

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Tr3n, 3 dakika önce yazdı:

Clenbuterolden daha mı güçlüdür acaba. Nasıl kanka bir etkisini gördün mü yağları yaktı mi kullanmaya değer mi  ben de düşünüyorum kullanmayı ne gözlemledin soru yağmuruna tuttum tiromel cahiliyim hiç deneyimlemedim@Darkdefender

T3 daha güclü. Ben t3 ve clen ayni zamanda kullandigim dönem oldu. 40 mg clen ve 2 tablet t3. En Iyi kilo verdigim zamandi. Bana göre müthis kombi. Ama uzun vade tavsiye eymem. Sonra t3 tek kullanmayi gectim. Clen Yan etkiler biraz fazla gelebilir ve ikisi ayni zamanda kalbi yorabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Tr3n, 45 dakika önce yazdı:

Clen kullanmadım.20gün kullandım t3üde 5gün1tablet 10gün2tablet  5gün1tablet şeklinde cardio beslenmeyle birlikte enerjim arttı vücut ısım yükseldi daha zinde oluyor insan 

Mahmutaga, 40 dakika önce yazdı:

T3 daha güclü. Ben t3 ve clen ayni zamanda kullandigim dönem oldu. 40 mg clen ve 2 tablet t3. En Iyi kilo verdigim zamandi. Bana göre müthis kombi. Ama uzun vade tavsiye eymem. Sonra t3 tek kullanmayi gectim. Clen Yan etkiler biraz fazla gelebilir ve ikisi ayni zamanda kalbi yorabilir. 

Max ne kadar süre kullandınız t3ü 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
Darkdefender, 5 dakika önce yazdı:

Clen kullanmadım.20gün kullandım t3üde 5gün1tablet 10gün2tablet  5gün1tablet şeklinde cardio beslenmeyle birlikte enerjim arttı vücut ısım yükseldi daha zinde oluyor insan 

hocam nasıl bir etki aldınız kilo anlamında bende kullanmaya baslamayı düşünüyorum da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Darkdefender, 48 dakika önce yazdı:

Max ne kadar süre kullandınız t3ü 

2 aydir kullandigim oldu. Piramit sekilde ve birakicagim hafta yavas yavas indim 1 tablet biraktim. Sonra yavas yavas vucut kendisi toparlaniyor ve yeniden t3 hormonlarin kendi üretime baslar. Kullandigim mg Onemli iste yuksek mg cikarsab okadar süre kullanmak tavsiye etmem bence. Bana 50 mg 2 tablet gayet guzel kilo kaybi Verdi hemde Sikinti yasamadim. Fazlasi dosajlar riskli olabilir.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
Mahmutaga, Bir saat önce yazdı:

2 aydir kullandigim oldu. Piramit sekilde ve birakicagim hafta yavas yavas indim 1 tablet biraktim. Sonra yavas yavas vucut kendisi toparlaniyor ve yeniden t3 hormonlarin kendi üretime baslar. Kullandigim mg Onemli iste yuksek mg cikarsab okadar süre kullanmak tavsiye etmem bence. Bana 50 mg 2 tablet gayet guzel kilo kaybi Verdi hemde Sikinti yasamadim. Fazlasi dosajlar riskli olabilir.

Kür boyunca korucuyu olarak ne bulundurmalı kanka kullanırken tek kullanicam bende tiromeli yağ yakımı için 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.