Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serhatkadir55

Pct yapıldığı zaman güç azalması olur mu ?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, 21 yaşındayım. 6 aydır kürdeyim devam edersem ileride cinsel hayatıma verebileceği zararlardan dolayı korkuyorum devam etmek istemiyorum. Bir yandan 3 ay sonra yarışmam var bilek yarışması. Daha da güçlenmek istiyorum. Onca zaman didinip yapmaya çalıştığım formun düşmesinden ve daha da güçlenememekten korkuyorum. Gücümü yeterli bulmuyorum. Yoksa biraz daha dişimi sıkıp bırakmasam mı ? Pct yaptığım zaman antrenmanları çok iyi yaparsam güçlenmem mümkün mü ? Kürümde rimobolan var bu kadar uzun süreler kullanımı bende kelliğe yol açar mı ? Kür içeriğimin çoğunda ağır ilaç kullanmadım. Testosteron enanthate, rimobolan. Sadece 2 hafta tren hexa kullandım ağır geldi bıraktım.

@metinav @rastlantisal @DeMoNhUnTeR @Rdm 

tarihinde serhatkadir55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.416
serhatkadir55, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, 21 yaşındayım. 6 aydır kürdeyim devam edersem ileride cinsel hayatıma verebileceği zararlardan dolayı korkuyorum devam etmek istemiyorum. Bir yandan 3 ay sonra yarışmam var bilek yarışması. Daha da güçlenmek istiyorum. Onca zaman didinip yapmaya çalıştığım formun düşmesinden ve daha da güçlenememekten korkuyorum. Gücümü yeterli bulmuyorum. Yoksa biraz daha dişimi sıkıp bırakmasam mı ? Pct yaptığım zaman antrenmanları çok iyi yaparsam güçlenmem mümkün mü ? Kürümde rimobolan var bu kadar uzun süreler kullanımı bende kelliğe yol açar mı ? Kür içeriğimin çoğunda ağır ilaç kullanmadım. Testosteron enanthate, rimobolan. Sadece 2 hafta tren hexa kullandım ağır geldi bıraktım.

PCT ve sonrasında kürdeki gücünde olmayacaksın. Ona göre kendini ayarla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
serhatkadir55, Bir saat önce yazdı:

Merhaba,

Demek istediğini anladım fakat bilgilendirme amacıyla güç ile kuvvet arasındaki farkı belirtmek istedim.

Kuvvet: Kasın bir dirence karşı koyma özelliğidir.İterek veya çekerek farketmeksizin.

Güç: T zamanda yani birim zamanda yapılan işi demektir.Kısacası bir cismi veya nesneyi hareket ettirmek için gereken kuvvettir.

Güç ve kuvvet kavramı birbirine karışmaktadır.

Squat yaparken bizim kaldırdığımız maksimum ağırlık 120 kg olsun.Bu bizim maksimum kuvvetimizi gösterir.Çünkü yukarda belirttiğim gibi kuvvetin zamanla bir ilişkisi yoktur.

Aynı ağırlığı 100 kg a düşürelim.100 kg da 30 saniyede 5 tekrar yapalım.Daha sonra ağırlığı 50 kg a düşürelim ve 30 saniyede 10 tekrar yapalım.30 saniyede yapılan 10 tekrarda daha fazla güç üretmiş olacağız.Bu sebeple güç çalışmaları hızlı olacak şekilde ayarlanır.

Sizin sorunuzun bilimsel doğru cevabı güçte herhangi bir değişim olmayacağıdır.

Fakat sizin demek istediğiniz aslında kuvvet olduğu için @rastlantisal belirttiği üzere aynı kuvvette olmayacaksın kür sonu.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Bi test ver ona göre konuşalım

Tamamdır hocam sağolun ekleyeceğim en kısa sürede.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53

İlaci şimdi kessen 2aya anca kendine gelicen Pct de elden ayaktan düşüyor insan güç kaybı ne demek ben hasta gibi geziyordum yataktan kalkasım gelmiyordu 6 ay kullanmışsın zaten yarışa kadar devam et bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender, 3 saat önce yazdı:

İlaci şimdi kessen 2aya anca kendine gelicen Pct de elden ayaktan düşüyor insan güç kaybı ne demek ben hasta gibi geziyordum yataktan kalkasım gelmiyordu 6 ay kullanmışsın zaten yarışa kadar devam et bence 

Evet bende böyle yapmak istiyorum verim düşmesin diye. Tahlil yaptırayım da ona göre devam ederim yada etmem sağlık daha önemli sonuçta.😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

güç sporcusu olarak benim yanıtlamam uygun olur sanırım :D

öncelikle doğrudan bi güç kaybın oluyo ama bence bundan öte performansın yerle bir olduğu zar zor idman atacak halde olduğun için güç varsada ortaya koyamıyorsun zaten çok kötü bir durum kendinizi psikolojik olarak hazırlayın bu duruma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.