Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mimaroba

Natural gelişim günlüğüm

Önerilen İletiler

Mimaroba    45

Gelişimim için günlük tutmak istedim.

Aylardır bazı sebeplerden antrenman atamıyordum 2-3 haftadır düzenli antrenmanlarımı atıyorum güncel boy kilo 185/67 konu yeri yanlış biraz ama günlük tutmak için en ideal kısım burasıydı.

Çekiş Günüydü

7a9633cc-5e20-4eb9-915d-ec0522ca2cf5.jpeg 70c616bf-2ccc-4e05-b5a6-5b98fcda3f6d.jpeg

• Beğen 4
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    45
GHOST, 3 dakika önce yazdı:

Bu başlangıç mı? yoksa öncesi var mı?

Yaklaşık 6 aydır antrenman yapmıyorum hocam öncesinde spor geçmişim var bu bi nevi taze başlangıç 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    479
Mimaroba, Şimdi yazdı:

Yaklaşık 6 aydır antrenman yapmıyorum hocam öncesinde spor geçmişim var bu bi nevi taze başlangıç 😁

Hayırlı olsun :) Gelişme oldukça paylaşırsınız konuşuruz üzerine. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Hadi bakalım başarılar genç arkadaşımız. Bizde böyle başladık sonra kirledik :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Bizde böyle başladık sonra kirledik :D

Bu kısım süperdi :D Gerçekten öyle.

Arkadaşımıza gelince zamanla çok güzel yerlere geleceğinden şüphem yok.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Bulk’ a devam hızlı kilo alsam da çok temiz beslenemiyorum vücut sağlam su tutuyor hazımsızlık problemleride cabası pek salata seven biri değilim ama mecbur yemeye çalışıyoruz 😁 güncel kilo 70 çok sık güncelleme atmamaya çalışıyorum normalde push gününden fotolar ekleyecektim ama aceleye geldi çok çekim yapamadım

e35b0c24-1da2-4f86-8b52-715327e15b27.jpeg

• Beğen 2
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Yeşillik tüketmek üşendiriyor adamı green detox al sabah akşam 1 ölçek yeterli gelir 85 e kadar yolun var güzel bi kilo al bu off sezonunda önden de at bakalım bi ara form başarılar 🙌

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

70 Kilodan devam temiz beslenmeye çalışsamda arada bozuyorum huyum kurusun halen çok zayıfım 90 kiloda görüşmek dileğiyle esenlikler dilerim 

ayrıca ufak bir postür sorunum mevcut omuzlarımı çok öne düşürüyorum dikkat etmeye çalışsamda düzgün duramıyorum çoğu zaman postür konusunda tavsiyeniz var ise uygulamak isterim teşekkürler

IMG_4485.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Mimaroba, 17 saat önce yazdı:

Çıtırdan hastalık dönemi oldu güncel form bu şekil yol uzun ama sonu güzel

15 mb ne yükledin böyle dostum doğum gününü mü? :D

Şimdi indirdim izledim her şey harika gözüküyor sen ne yap ne et bu kötü göğüs anatomini düzeltmeye bak geri kalanlar güzel zamanla daha da güzrl olur.

Göğüsleri zorla sakatlanmadan yüksek kg ve süper setler ile yor 1,2 yıl içinde düzelirler tamamen.

• ahahaha 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
Bay-T, 32 dakika önce yazdı:

15 mb ne yükledin böyle dostum doğum gününü mü? :D

Şimdi indirdim izledim her şey harika gözüküyor sen ne yap ne et bu kötü göğüs anatomini düzeltmeye bak geri kalanlar güzel zamanla daha da güzrl olur.

Göğüsleri zorla sakatlanmadan yüksek kg ve süper setler ile yor 1,2 yıl içinde düzelirler tamamen.

Saolun hocam sürece güveniyorum göğüs konusunda ise haklısınız genetik olarak araları boş ama zamanla göğüsüm büyüdükçe size aldıkça daha az göze batar diye düşünüyorum inşallahta öyle olur değerli yorumunuz için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    810
Mimaroba, 5 saat önce yazdı:

Saolun hocam sürece güveniyorum göğüs konusunda ise haklısınız genetik olarak araları boş ama zamanla göğüsüm büyüdükçe size aldıkça daha az göze batar diye düşünüyorum inşallahta öyle olur değerli yorumunuz için teşekkürler

Araları boş değil komple yok gibi günde 500,600 gr et tüketmeye çalış proteini kaliteli al. Tayfun abinin dedikleri doğru süper set demiş ben drop setlerlede iyice deli etmelisin üst yan orta alt göğüsleri kalan yerler güzel hoş zamanla çok iyi olacaklar belli göğüs dışı genetiğin güzel maşallah.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Araları boş değil komple yok gibi günde 500,600 gr et tüketmeye çalış proteini kaliteli al. Tayfun abinin dedikleri doğru süper set demiş ben drop setlerlede iyice deli etmelisin üst yan orta alt göğüsleri kalan yerler güzel hoş zamanla çok iyi olacaklar belli göğüs dışı genetiğin güzel maşallah.

Olabildiğince yemeye çalışıyorum hocam ama malum yaş 20 öğrenciyiz çalışmıyoruz biraz daha middle protein yüksek karb ilerliyorum diğer türlü ekonomik bi tık zorlanıyorum. Karb yüksek olduğu için antrenmanların hakkını vermeye çalışıyorum şimdilik memnunum düzenimden inşallah daha iyi durumlar nasip olur hepimize. Göğüs açısından ise maalesef hocam kasarsam biraz daha üstte kalıyor bağlantı noktası ama yeterli kütlede olmadığım için henüz o kadar belli değil ama yapcak bişey  yok basmaya devam 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Üst göğüsü smith machine’de 45 dereceyle çalışmaya başladığımdan beri daha çok hissediyorum antrenmanlarımda genelde ilk hareketim 2 set 3-5 tekrarlık bench pressler oluyor güç amaçlı ama hedefim güçten daha çok iyi gözüken bir vücut bu nedenle bench yerine 15 derecelik açı ile smith machine i eklemeyi düşünüyorum görüşlerinizi merak ettim güncel form ekte 😁

IMG_5437.jpeg IMG_5423.jpeg

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    479
Mimaroba, 3 saat önce yazdı:

Üst göğüsü smith machine’de 45 dereceyle çalışmaya başladığımdan beri daha çok hissediyorum antrenmanlarımda genelde ilk hareketim 2 set 3-5 tekrarlık bench pressler oluyor güç amaçlı ama hedefim güçten daha çok iyi gözüken bir vücut bu nedenle bench yerine 15 derecelik açı ile smith machine i eklemeyi düşünüyorum görüşlerinizi merak ettim güncel form ekte 😁

Kol ve omuz güzel göğüslerin daha 1,2 yılı var kendine gelmek için orta ve üst göğüsü dodurmalısın yana açışları biraz kes göğüslerin şekli bozulacak yoksa.

Pressleri arttır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

klasik bir göğüs triceps gününden selamlar Disiplinim güzel off gün sayısını arttırdığımdan beri çift adele çalışmak daha verimli hale geldi setler arası dinlenme sürelerimi de takip etmeye başladım beslenmem biraz dengesiz cheatler fazla ama dengeli ilerlemeye çalışıyorum 

IMG_6163.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Güncel form w/pushday kiloma bakmıyorum son bir kaç gündür yarın tartıya çıkacağım 

IMG_6714.jpeg

• Beğen 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    810
Mimaroba, 6 dakika önce yazdı:

Güncel form w/pushday kiloma bakmıyorum son bir kaç gündür yarın tartıya çıkacağım 

Kol gayet güzel göğüsleri doldurduğun da bu iş tamam. B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    134
Mimaroba, 3 saat önce yazdı:

Göğüs bazen inatçı bir kas grubu olabiliyor pre exhaust yani önceden yorma tekniğini deneyebilirsin. Presslere başlamadan önce 3-4 set tükenişe gitmeden fly yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Güncel kilom halen 70 civarlarında ölçülerim temiz şekilde artıyor normalde geçen hafta test vermeyi sonrasında ise ilk kürüme başlamayı planlıyordum hastalık geçirmem sebebiyle bir süreliğine erteledim güç olarak iyiyim deadlift ve squat programımda yok ama güç odaklı bench press yapıyorum 80 de 5-8 arası çıkıyor biraz daha güç kazanıp hastalığımıda atlatıp ilk kürüme gireceğim güncel formum ekte göğüslerde iyi gelişim katettim @TheExecutionerhocamın önerdiği pre exhaust olayı işe yarıyor kasa daha iyi odaklanıyorum. Herkese iyi forumlar 

1afdd33e1c86471ea4b85533b16a35ba.mov

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    134
Mimaroba, 7 saat önce yazdı:

Güncel kilom halen 70 civarlarında ölçülerim temiz şekilde artıyor normalde geçen hafta test vermeyi sonrasında ise ilk kürüme başlamayı planlıyordum hastalık geçirmem sebebiyle bir süreliğine erteledim güç olarak iyiyim deadlift ve squat programımda yok ama güç odaklı bench press yapıyorum 80 de 5-8 arası çıkıyor biraz daha güç kazanıp hastalığımıda atlatıp ilk kürüme gireceğim güncel formum ekte göğüslerde iyi gelişim katettim @TheExecutionerhocamın önerdiği pre exhaust olayı işe yarıyor kasa daha iyi odaklanıyorum. Herkese iyi forumlar 

1afdd33e1c86471ea4b85533b16a35ba.mov

Faydam olduysa ne mutlu bana. Ek olarak antrenmanına hex press ekleyebilirsin aşağıya fotoğrafını bıraktım. Tepe noktada 3 sn beklemen senin faydana ve güzel hissetmene neden olacaktır. 

IMG_5332.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.