Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anon3322

Only testo kür içi son durum

Önerilen İletiler

anon3322    2

geçmiş kötü sarms tecrübelerimden sonra değerli forum üyeleri sağolsun bozulan hormon döngümü pct sayesinde tam olmasa da geri döndürdüm. biraz daha kendimi hazır hissedince -hem vücudumun nasıl tepki vereceğini görmek istediğimden hem de testosteron hormonunun, sahte sarmsların bozduğu hormon reseptörlerini belki bi nebze uyarabilme ve eskiye nazaran doğal döngüme yararlı olabileceği söylendiğinden

haftada 250mg iran testo e. ile yaklaşık 5 buçuk hafta önce ilk kürüme 6 ekim tarihinde girdim. bu hafta pazartesi günü 5. enjeksiyonu yaptırmış oldum. 3. enjeksiyondan 2 gün sonra 22 ekim tarihinde tahlil verdim onu da konuya iliştiriyorum. 4. hafta libidoda ve sertleşmede problem olduğunu hissetmeye başlayınca (çok su tutmak ve fazlaca büyümek gibi bi beklentim de olmadığı için)

4. enjeksiyondan 2 gün sonra yarım dostinex kullandım prolaktini çakabilmek için aynı zamanda ilaçları aldığım hocamın da haberi vardı. şimdi 5. haftada güncel durumumu anlatmak gerekirse ilaçların çalışmadığı bir durum olduğunu söylemek reel olmaz sanırım çünkü 3. haftadaki tahlilim ortada ve gücümde de ciddi bir artış söz konusu. ağırlıklar geçen haftadan beri istikrarlı olarak artmaya başladı bunu söyleyebilirim. sadece şöyle bi sorum ve sorunum var bu haftayla beraber artık kilo koymaya ve sizeda aynada değişimleri fark etmeye başlarım diye düşünüyordum

Ama ne yazık ki ne aynada ne de ölçülerde bi değişiklik var. hal durum böyle olunca acaba boşuna mı doğal sistemimle oynuyorum diye de düşünmeye başladım. 250mgda vücudum olmaması gereken bir tepki vermedi. ama olması gereken görüntü değişikliğini de vermediğini hissediyorum. hocalarım bu durum normal mi yani sizeda değişim önümüzdeki haftalarda mı görülmeye başlar yoksa doz gerçekten az ama benim beklentim mi yüksek. eğer az doz derseniz

6. hafta da 250mg daha sonra karaciğer böbrek tahlili ve 7. haftadan itibaren 16. haftaya kadar yaklaşık 9 hafta 500mg testoya geçmek benim için mantıklı olur mu? @otopsicikedi @GHOST @DeMoNhUnTeR @Semih Erarslan

şimdiden yardımlarınız ve görüşleriniz için çok teşekkürler… @rastlantisal

8658B0E9-CB60-4853-9690-82C679CDC2FB.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Her zaman dediğimiz gibi ilaçlar sihirli değnekler değildir zamana bırakman gerekiyor only testo ile çok bir beklentin olmasın testo seni daha çevik dinç güçlü ve estetik yapicaktir buna nazaran beslenme antrenman uyku duzeni gibi faktörlerin önemi büyük dozajı 500 e çek 250-250 aynada değişimini goruceksin zamanla bu arada fazla ilaç fazla kas demek değildir unutma ilk kür tecrübe edinmiş olur bir sonraki küründe maximum verimi alırsın dediğim gibi beslenme gibi faktörler çok önemli başarılar 

Özet vücuda iğne soktuğun zaman 3 5 ayda podyum vücudun olmuyacak vücut yapmak zaman istikrar ve disiplin ister bunu beklentine nazaran yazıyorum 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Testosterona gereksiz yere çok anlam yüklüyorsunuz. Testosteronu kürlerde yan etkiden korunmak için kullanıyoruz. Bende 250mg testosteron küründeyim ama güvendiğim şey testosteron değil disiplinim. Hele 5 haftada fark beklemek hayalcilik olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anon3322    2
crosfredy, 8 saat önce yazdı:

Her zaman dediğimiz gibi ilaçlar sihirli değnekler değildir zamana bırakman gerekiyor only testo ile çok bir beklentin olmasın testo seni daha çevik dinç güçlü ve estetik yapicaktir buna nazaran beslenme antrenman uyku duzeni gibi faktörlerin önemi büyük dozajı 500 e çek 250-250 aynada değişimini goruceksin zamanla bu arada fazla ilaç fazla kas demek değildir unutma ilk kür tecrübe edinmiş olur bir sonraki küründe maximum verimi alırsın dediğim gibi beslenme gibi faktörler çok önemli başarılar 

Özet vücuda iğne soktuğun zaman 3 5 ayda podyum vücudun olmuyacak vücut yapmak zaman istikrar ve disiplin ister bunu beklentine nazaran yazıyorum 

anladım çok teşekkür ederim, 500e çekince yanında hem kendimi daha iyi hissedebilmem hem de değerlerimi stabil tutabilmem için kullanabileceğim vitamin vs var mı şu an omega3 kullanıyorum magnezyum da eklemeyi düşünüyorum ama onlar zaten kür harici hayat standartım haline gelecek şekilde başlayıp bırakmayacağım şeyler olacak muhtemelen sizin öneriniz var mı?

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Testosterona gereksiz yere çok anlam yüklüyorsunuz. Testosteronu kürlerde yan etkiden korunmak için kullanıyoruz. Bende 250mg testosteron küründeyim ama güvendiğim şey testosteron değil disiplinim. Hele 5 haftada fark beklemek hayalcilik olur.

hocam çok iyi anlıyorum sizi. aynı zaman da takip de ediyorum başlığınızı. zaten öyle inanılmaz anlamlar yükledim dersem yalan olur farkındaydım büyük etkiler büyük farkları sadece 5. haftada değil 16-20 kaç haftaya gidersem kür sonunda da göremeyeceğimi, belirttiğim gibi temel hedeflerim belliydi. ama diyorum ya ilk deneyimim ve gerçekten örneğin kolda 0.1lik bile bir değişim görememek biraz motivasyonumu düşürdü açıkcası. antrenman beslenme konusunda da gerçekten disiplinli hareket ettiğimi düşünüyorum sanırım dediğiniz gibi disiplin ve sabrı elden bırakmazsam sonuç tam ananolizan kullanmasam da gelmeye başlayacaktır herhalde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
anon3322, 3 dakika önce yazdı:

hocam çok iyi anlıyorum sizi. aynı zaman da takip de ediyorum başlığınızı. zaten öyle inanılmaz anlamlar yükledim dersem yalan olur farkındaydım büyük etkiler büyük farkları sadece 5. haftada değil 16-20 kaç haftaya gidersem kür sonunda da göremeyeceğimi, belirttiğim gibi temel hedeflerim belliydi. ama diyorum ya ilk deneyimim ve gerçekten örneğin kolda 0.1lik bile bir değişim görememek biraz motivasyonumu düşürdü açıkcası. antrenman beslenme konusunda da gerçekten disiplinli hareket ettiğimi düşünüyorum sanırım dediğiniz gibi disiplin ve sabrı elden bırakmazsam sonuç tam ananolizan kullanmasam da gelmeye başlayacaktır herhalde.

Kol inatçıdır. Genetiğinin tamam dediği yere geldi isen çooooooookkk daha inatçıdır. Sabırlı ol. Bazı şeyler gerçekten sabır istiyor. Sonuç muhakkak gelecektir. Youtubede 1 - 2 sene only 250mg testo ile giden insanların değişim videoları var. Referans olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anon3322    2
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Kol inatçıdır. Genetiğinin tamam dediği yere geldi isen çooooooookkk daha inatçıdır. Sabırlı ol. Bazı şeyler gerçekten sabır istiyor. Sonuç muhakkak gelecektir. Youtubede 1 - 2 sene only 250mg testo ile giden insanların değişim videoları var. Referans olur.

çok sağolun hocam tekrardan, bakacağım youtube videolarına da, ilacı 500e çektikten sonra da yine konuyu güncellemeyi düşünüyorum. dediğiniz gibi sporun inatçı ve nankör olduğunun farkındaydım ama ölçülere de çok anlam yüklememek gerekiyormuş. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.203

Kısa sürede büyük beklentiler sanki bir sorun varmış gbi gösteriyor çok uzun yıllar istikrarlı şekilde beslenmene dikkat ettiğin sağlam sert antremanlar yaptığın sabır ederek ilaçları kullandığın kestiğin uzun süre kullandığın ara ara dinlendiğin tekrar başlayıp tekrar azaldığı hissederek hissetmeyerek yaptığın ama bırakmadan devam edeceğin sağlık sorunları yaşadığın atlatıp devam ettiğin her türlü sakatlık riski taşıdığın yaşadığın

başladığın fark edip önlemini aldığın iç içe geçmiş ama tümüyle vücut inşaasının temeli olan bu süreç bu sarmal vs vs uzun upuzun bir maraton bu böyle bir şey değil yaptın neden olmadı tarzı yaklaşımın vücut geliştirmede konu dışı tek bir şeyin başımdasın vücut gelişmeye başlaması dışında bu işin inişli çıkışlı motive ve de motive olan kısmının yani psikolojinin temelini atmışsın hadi kalk tekrar et ancak böyle başarılı olacaksın sihir yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.