Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

21baba3434

Rimobolan kullanımıyla ilgili destek

Önerilen İletiler

21baba3434    0

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum yaklaşık 2 senedir spor yapıyorum düzenli düzensiz bazı zamanlar oldu spora aktif olarak şuan 1 aydır tekrar başlamış bulunmaktayım 

Kuzenim başlangıç kürü olarak 7-8 taneye yakın rimobolan girdi haftalık 1 olmak üzere yaklaşık olarak 4-5 kg aldı ve baya kas kütlesi ekledi ilacı kesmesine rağmen hala on numara sertlikte beslenmeye ve ağır antrenmana devam ediyor 

şimdi arkadaşlar sormak istediğim ilk soru

1. haftalık 1 kullanımla 5-6 hafta kullansam saç döker mi? Dökülmemesi için ne yapabilirim bu süreçte
  2. Beraberinde kullanmam gereken bir şey önerir misiniz 
  3. 3-6 taneden sonra kullanmayacağım pct şart mı pct için ne yapmam lazım?

@DeMoNhUnTeR @rastlantisal @Rdm @GHOST

yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539
21baba3434, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum yaklaşık 2 senedir spor yapıyorum düzenli düzensiz bazı zamanlar oldu spora aktif olarak şuan 1 aydır tekrar başlamış bulunmaktayım 

Kuzenim başlangıç kürü olarak 7-8 taneye yakın rimobolan girdi haftalık 1 olmak üzere yaklaşık olarak 4-5 kg aldı ve baya kas kütlesi ekledi ilacı kesmesine rağmen hala on numara sertlikte beslenmeye ve ağır antrenmana devam ediyor 

şimdi arkadaşlar sormak istediğim ilk soru

1. haftalık 1 kullanımla 5-6 hafta kullansam saç döker mi? Dökülmemesi için ne yapabilirim bu süreçte
  2. Beraberinde kullanmam gereken bir şey önerir misiniz 
  3. 3-6 taneden sonra kullanmayacağım pct şart mı pct için ne yapmam lazım?

@DeMoNhUnTeR @rastlantisal @Rdm @GHOST

yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

1- Bilemeyiz, genetik faktörü burada çok önemli.

2- Normalde yanına testosteron kullanman da gerekir, ama sadece rimobolan kullanıp döngüsü kapanmayan iyi kas kütlesi kazanan bir tanıdığım da var. Bu da tamamen şans. Testosteron ile birlikte kullanıp sonrasında pct yapmalısın normal şartlarda.

3- 2 sorunun cevabında yazdım, 3-5 farketmez, döngün kapanabilir ve pct yapman gerekebilir. Döngün kapanmayabilir ve pct yapman gerekmeyebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    101

Testosuz kullanabilirsin zaten testosterona hiç bulaşma .. only primo 8 hafta üstüne çıkma sen yinede , herhangibir pct gerekmez . Senede 2-3 kere bu şekilde primo kullanabilirsin . 300 mg primo gayet yeterli üzerine çıkmanada gerek yok 100mg başla ilk kürde , 2  kür 200 yaparsın sonraki kürlerinde 300 devam edersin . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21baba3434    0
boss41, 21 dakika önce yazdı:

Testosuz kullanabilirsin zaten testosterona hiç bulaşma .. only primo 8 hafta üstüne çıkma sen yinede , herhangibir pct gerekmez . Senede 2-3 kere bu şekilde primo kullanabilirsin . 300 mg primo gayet yeterli üzerine çıkmanada gerek yok 100mg başla ilk kürde , 2  kür 200 yaparsın sonraki kürlerinde 300 devam edersin . 

Hocam şöyle ben sadece 5 ampul kullanıp bırakacağım haftalık 100 olarak cinsellikle ilgili veya saç dökülmesiyle ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım ve tekrar olarak pct gerektirir mi + olarak yanında ne takviye kullanırsam iyi olur 

DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Testosteron ne kadar alacaksın

Hiç hocam sadece primo

Rdm, 35 dakika önce yazdı:

1- Bilemeyiz, genetik faktörü burada çok önemli.

2- Normalde yanına testosteron kullanman da gerekir, ama sadece rimobolan kullanıp döngüsü kapanmayan iyi kas kütlesi kazanan bir tanıdığım da var. Bu da tamamen şans. Testosteron ile birlikte kullanıp sonrasında pct yapmalısın normal şartlarda.

3- 2 sorunun cevabında yazdım, 3-5 farketmez, döngün kapanabilir ve pct yapman gerekebilir. Döngün kapanmayabilir ve pct yapman gerekmeyebilir.

Döngü kapanması ne oluyor hocam 5 tane yaptıktan sonra gidip hangi kan değerlerime bakayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    101

Yaşamazsın cinsellikle ilgili bir sorun , sadece dht türevi olduğu için genetik olarak yatkınsan saç kökleri zayıflayabilir ketoral şampuan alıcaksın eczaneden bu şampuan saç köklerindeki dhtyi dağıtır hergün bu şampuanı 4-5 dakika kafanda bekleterek yıkarsın saçlarını, bu şekilde bir önlem alabilirsin her ihtimale karşı ama zaten önlem almasan bile saç dökülmesi yaşama ihtimalin çok çok düşük :) gerekmez kardeşim pct falan minimal baskılar sistemi primoyu diğer steroidlerle karıştırmayın gönül rahatlığıyla 8 hafta 300 mg üstüne çıkmadan kullan gitsin 

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    105

Rimobolan tek başına bir işe yaramaz. 15 günden sonra androjeni baskılayacaksın testosteron seviyen düşecek kas ekleyemezsin. Su tutarsın tuttuğun su gider en başına dönersin. 100 mg da sana hiç bir fayda getirmez. Haftada en az 4 ampul vurman gerekir rimobolandan gerçekten etki almak için tabi yanında testosteron olmadan asla... 

21baba3434, 9 dakika önce yazdı:

Bilgi almak için girdim foruma

Alman gereken en net bilgi Androjenik yani testosteron olmadan kas yapımı yapamazsın. Bunu hiçbir zaman unutma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
21baba3434, 2 dakika önce yazdı:

Kral bu bilgileri edinebilmek için girdim zaten internet ortamında soramıyorum bilgi sahibi olamıyorum diye kusura bakma :) 

foruma girme demiyorum kanka foruma gir bilgi edin tabiki, küre girme şimdilik diyorum, zarar görme ihtimalin yüksek. Biraz daha kal forumda 1 ay takıl sonra gir bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21baba3434    0
ufukbelli.06, 4 dakika önce yazdı:

Rimobolan tek başına bir işe yaramaz. 15 günden sonra androjeni baskılayacaksın testosteron seviyen düşecek kas ekleyemezsin. Su tutarsın tuttuğun su gider en başına dönersin. 100 mg da sana hiç bir fayda getirmez. Haftada en az 4 ampul vurman gerekir rimobolandan gerçekten etki almak için tabi yanında testosteron olmadan asla... 

Alman gereken en net bilgi Androjenik yani testosteron olmadan kas yapımı yapamazsın. Bunu hiçbir zaman unutma

Kral hemen üstte bir arkadaş testosuz kullanabilirsin demiş sende kesinlikle testosuz olmaz demişsin haftalık 400mg ağır gelir diye düşünüyorum ilk etap için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.445
21baba3434, 2 dakika önce yazdı:

Kral hemen üstte bir arkadaş testosuz kullanabilirsin demiş sende kesinlikle testosuz olmaz demişsin haftalık 400mg ağır gelir diye düşünüyorum ilk etap için 

Su doldurmak için çeşmeye gidiyorsun iki elin olduğu halde tek kovayla neden gidiyorsun 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    105

Erkeklikten önce cılız sıska çocuklar ergenlikte daha yapılı bir görünüme bürünüyor değil mi? Ne değişiyor burada testosteron seviyesi artıyor vücut kas ekliyor sesi kalınlaşıyor vs. Senin şimdi vücutta ürettiğin testosteronu rimobolon ile baskılayacaksın aldığın proteini karbonhidratı kaslarına nasıl taşıyacaksın? Zaten 1 ampul kullanacaksın onu da 5 hafta diyorsun zaten 15 günde ilacın açılma süresi var 3 ampul sana ne fayda sağlayacak? Eee 5 hafta geçti testosteron da baskıladın birde döngünün geri gelme süreci var belki 1 hafta belki 1 ay... 

Rimobolon düşük etki düşük yan etki bir ilaç onun için 4 ampul diyorum. Ve yanında mecburen Testosteron. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

kimse sana döngünün kapanmayacağının veya baskılanmayacağının garantisini veremez 

ve tek başınada neredeyse bi işe yaramicak kazancın çok az olcak, kullanılcaksa testosteron la beraber alınmalı ve sonrasında düzgünce pct yapılmalı döngünün kapanması o kadar korkunç bişey değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    272

Haftalık 1 ampul için keza total 5 hafta alıp enjekte etmeye değmeyecek dir bunun yerine supplement al daha çok faydasını görürsün 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.