Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shX648

Ilk kür only test

Önerilen İletiler

shX648    16

merhaba uzun süredir aslında ilk kez anabolik kulllanırsam yapmayı düşündüğüm bir şeyi sizlere sormak istiyorum az çok bu konularda fikir sahibiyim ama kar zarar oranı pct nin zorluğu ve kullanmam gereken koruyucular hakkında vs.. sizden bilgi almak istiyorum 

haftalık 250mg başlangıç dozu olarak testo e.

kullanmayı düşünüyorum (ilerde) 

ve bu dozu aromatize olan östrojen seviyelerini referans içine sokabildiğim veya kontrol altına alabildiğim sürece yükseltmeyi planlıyorum 500-750 mg a kadar ki 250 mg testodan alabildiğim maksimum verimi almadan doz yükseltmeyi çok düşünmüyorum

bunun haricinde ben zaten 1,5-2 seneye yakındır aynı beslenme ve antrenman sistemini uyguluyorum yani bir bozulma yok şuana kadar uzun süreli 

--------

şimdi size sormak istediğim ben 6-8 ay bi only test kullanımında ne tür takviyeler/koruyucular kullanmalıyım 

hangi kan değerlerine baktırmalıyım 

kür 8 aya uzadığında (pct dönemine yaklaşıldıkça trt doza düşmeyi planlıyorum) pct (lh/fsh döngüsünün tekrar açılması) için ekstra bir zorluk çıkarır mı

bu süreçde karaciğer ve böbrek değerlerim nekadar oynar (elbette genetiğe bağlı olduğunu biliyorum sormak istediğim dbol kullanmış kadar yukarı çıkar mı bu değerler)

kürün bana kazanımı ortalama nekadar olur bu süreçde yüksek oranda kas içine su tutucağımı biliyorum yinede ilk kür bana kaç kilo aldırır merak ediyorum 

temiz kas kütlesi artışı ve yağ yakımı için only test e. veya başka bi esterinde ne gibi bi protokol uygulanmalı gerek beslenme gerek antrenman için 

bu kürt pct ile beraber bana nekadara mâl olur

son olarak kür aknetrent tedavime zarar verir mi yada aknetrent küre zarar verirmi vücudumda öyle aman aman bi sivilcelenme yok suratımdaki yağlanma için yazılmışdı ve yüksek ihtimal de bu sene biticek bi tedavi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kensh    21
shX648, 35 dakika önce yazdı:

merhaba uzun süredir aslında ilk kez anabolik kulllanırsam yapmayı düşündüğüm bir şeyi sizlere sormak istiyorum az çok bu konularda fikir sahibiyim ama kar zarar oranı pct nin zorluğu ve kullanmam gereken koruyucular hakkında vs.. sizden bilgi almak istiyorum 

ve bu dozu aromatize olan östrojen seviyelerini referans içine sokabildiğim veya kontrol altına alabildiğim sürece yükseltmeyi planlıyorum 500-750 mg a kadar ki 250 mg testodan alabildiğim maksimum verimi almadan doz yükseltmeyi çok düşünmüyorum

bunun haricinde ben zaten 1,5-2 seneye yakındır aynı beslenme ve antrenman sistemini uyguluyorum yani bir bozulma yok şuana kadar uzun süreli 

--------

şimdi size sormak istediğim ben 6-8 ay bi only test kullanımında ne tür takviyeler/koruyucular kullanmalıyım 

kür 8 aya uzadığında (pct dönemine yaklaşıldıkça trt doza düşmeyi planlıyorum) pct (lh/fsh döngüsünün tekrar açılması) için ekstra bir zorluk çıkarır mı

bu süreçde karaciğer ve böbrek değerlerim nekadar oynar (elbette genetiğe bağlı olduğunu biliyorum sormak istediğim dbol kullanmış kadar yukarı çıkar mı bu değerler)

kürün bana kazanımı ortalama nekadar olur bu süreçde yüksek oranda kas içine su tutucağımı biliyorum yinede ilk kür bana kaç kilo aldırır merak ediyorum 

temiz kas kütlesi artışı ve yağ yakımı için only test e. veya başka bi esterinde ne gibi bi protokol uygulanmalı gerek beslenme gerek antrenman için 

son olarak kür aknetrent tedavime zarar verir mi yada aknetrent küre zarar verirmi vücudumda öyle aman aman bi sivilcelenme yok suratımdaki yağlanma için yazılmışdı ve yüksek ihtimal de bu sene biticek bi tedavi

ileride testoyu 500-750 mg ye çıkarmak yerine (ÇOK büyük dozajlar bu arada) rimo,bolde (rimo tercihim) veya peptid tarzı bir şey ekleyebilirsin saç dökülme durumu olabilir bunun için ilaçlar var diye biliyorum 

otrivelle 615 tl ve tamoksifen klomen gibi ilaçlarla 700-800 tl yi bulur hatta daha fazla ya da deneysel olacak biraz ama tek enjeksiyon 30mg triptorelin ile pct yapabilirsin (daha önce denenmedi ama ileride küre girersem bunu deneyeceğim)

karaciğer değerlerin oynamaz (eğer only testo devam edersen) dikkat etmen gerekenler Östrojen değerin

tarihinde kensh tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
shX648, 8 saat önce yazdı:

--------

Merhaba genç kardeşim.

Öncelikle Bu yaşta küre girmemeni tavsiye ederim. Telafisi mümkün olmayacak şekilde cinsel hayatın zarar görebilir. Bunu hep aklında tut.

- 250MG testosteron az değildir. Düzgün beslendiğin, düzgün antrenman yaptığın ve düzgün dinlendiğin sürece her zaman kendi üretimine göre daha çok kas sahibi olacaksın. İllaki doz artırmana gerek yok.

- Aromataz enzimi, kendi üretiminin üstüne çıktığında başlıyor zaten. Kontrol altında tutmak için sürekli antiaromataz kullanmak da kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir.

- tüm kan değerlerine baktırman lazım. Ayrıca sık sık prolaktin ve e2 testi yaptırman lazım. Bu baya bütçe demek. 

- değerler ne kadar oynar sana bunun cevabını kimse veremez. 

- Ne kadar uzun kür o kadar zor geri dönüş demek. Ne kadar yüksek doz o kadar zor geri dönüş demek.

- Kürün sana kazanımını da kimse söyleyemez ama kürden çıktıktan sonra zamana yayılacak şekilde gelen her şeyin gideceğini sana garanti ederim.

- Senin biyolojik yapına göre kendin bulacaksın beslenme ve antrenman konusunu.

- Maliyeti de kendin araştıracaksın. Kür + PCT + testler ordusu + koruyucular + ilave beslenme + sorun yaşarsan doktora gidecek paralar. Bu şekilde hesapla.

- Kür, sivilce sebebidir. Direk kendisi sebeptir. Evet zarar verir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Merhaba genç kardeşim.

Öncelikle Bu yaşta küre girmemeni tavsiye ederim. Telafisi mümkün olmayacak şekilde cinsel hayatın zarar görebilir. Bunu hep aklında tut.

- 250MG testosteron az değildir. Düzgün beslendiğin, düzgün antrenman yaptığın ve düzgün dinlendiğin sürece her zaman kendi üretimine göre daha çok kas sahibi olacaksın. İllaki doz artırmana gerek yok.

- Aromataz enzimi, kendi üretiminin üstüne çıktığında başlıyor zaten. Kontrol altında tutmak için sürekli antiaromataz kullanmak da kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir.

- tüm kan değerlerine baktırman lazım. Ayrıca sık sık prolaktin ve e2 testi yaptırman lazım. Bu baya bütçe demek. 

- değerler ne kadar oynar sana bunun cevabını kimse veremez. 

- Ne kadar uzun kür o kadar zor geri dönüş demek. Ne kadar yüksek doz o kadar zor geri dönüş demek.

- Kürün sana kazanımını da kimse söyleyemez ama kürden çıktıktan sonra zamana yayılacak şekilde gelen her şeyin gideceğini sana garanti ederim.

- Senin biyolojik yapına göre kendin bulacaksın beslenme ve antrenman konusunu.

- Maliyeti de kendin araştıracaksın. Kür + PCT + testler ordusu + koruyucular + ilave beslenme + sorun yaşarsan doktora gidecek paralar. Bu şekilde hesapla.

- Kür, sivilce sebebidir. Direk kendisi sebeptir. Evet zarar verir.

hocam peki adele olgunlaşdıkdan yani 1-2 sene sonra para da biriktirip bi küre girmek daha mı mantıklı bu konuda yoksa adele olgunluğunun ilaç çalışmasına verimine bir etkisi yok mu kendime baktığımda hala eksik bölgelerim var hala yakılması gereken bi yağ var ve tam olarak istediğim fiziğe ulaşmam için de uzun bir zaman var bu zamanı kısaltmak istiyorum içden içe bir sabırsızlık var üstümde şu sıralar en azından ilacı bırakdıkdan sonra vücudumun izin verdiği natural en iyi halime kadar mı gerilerim bunu da merak etmiyorum değil son olarak şunu da sormak istiyorum kan testlerine göre aralıklarla antiaromataz kullanmak bana ne gibi bir zarar verir düzenli olarak östrojeni aşırı dibe çekmiycek kadar

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
shX648, 15 dakika önce yazdı:

hocam peki adele olgunlaşdıkdan yani 1-2 sene sonra para da biriktirip bi küre girmek daha mı mantıklı bu konuda yoksa adele olgunluğunun ilaç çalışmasına verimine bir etkisi yok mu kendime baktığımda hala eksik bölgelerim var hala yakılması gereken bi yağ var ve tam olarak istediğim fiziğe ulaşmam için de uzun bir zaman var bu zamanı kısaltmak istiyorum içden içe bir sabırsızlık var üstümde şu sıralar en azından ilacı bırakdıkdan sonra vücudumun izin verdiği natural en iyi halime kadar mı gerilerim bunu da merak etmiyorum değil son olarak şunu da sormak istiyorum kan testlerine göre aralıklarla antiaromataz kullanmak bana ne gibi bir zarar verir düzenli olarak östrojeni aşırı dibe çekmiycek kadar

Bu konuda farklı yorumlar var. Bana göre doğal azami adele yoğunluğuna ve %10 altı yağ oranına göre küre girmek daha verimli. Mesela @Rdme göre direk testosteronla başlayıp doğal noktaya hızlıca gelmek daha verimli. Yöntemini senin seçmen lazım. Ama bütçe olarak ilaç parası X 5 gibi düşünebilirsin. Aromatazların mutluluk hormonunu algılayan reseptörler üzerinde tahribat yapabildiği yada E2 algılayan reseptörler üzerinde tahribat yapabildiği gibi çalışmalar var. SHBG ereksiyonu etkiler ve çok hassastır. E2 de ereksiyon için gerekli bir hormon. Yani bu döngüye de zarar vermek istemeyiz. Şahsen acil durumlarda aromataz, diğer durumlar için iyi planlanmış DHT anabolik de içeren bir kürü yeğlerim.

Üstelik tüm bunlar için çok gençsin. Bütçeni beslenme ve supplementlere ayır. İnan bana çok verimli olacak. Nice genç kardeşlerim var ilaçsız halde ilaçlı gibi görünen. Sen niye onlardan biri olmayasın?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

Bu konuda farklı yorumlar var. Bana göre doğal azami adele yoğunluğuna ve %10 altı yağ oranına göre küre girmek daha verimli. Mesela @Rdme göre direk testosteronla başlayıp doğal noktaya hızlıca gelmek daha verimli. Yöntemini senin seçmen lazım. Ama bütçe olarak ilaç parası X 5 gibi düşünebilirsin. Aromatazların mutluluk hormonunu algılayan reseptörler üzerinde tahribat yapabildiği yada E2 algılayan reseptörler üzerinde tahribat yapabildiği gibi çalışmalar var. SHBG ereksiyonu etkiler ve çok hassastır. E2 de ereksiyon için gerekli bir hormon. Yani bu döngüye de zarar vermek istemeyiz. Şahsen acil durumlarda aromataz, diğer durumlar için iyi planlanmış DHT anabolik de içeren bir kürü yeğlerim.

Üstelik tüm bunlar için çok gençsin. Bütçeni beslenme ve supplementlere ayır. İnan bana çok verimli olacak. Nice genç kardeşlerim var ilaçsız halde ilaçlı gibi görünen. Sen niye onlardan biri olmayasın?

açık açık söyliyim naturalliğin şart olması gerektiği gibi bi kafa yapım sanırım malesef yok hayatım da uzun bi süredir spordan ibaret ve uzun bi süre de böyle olucak en azından yaptığım sporu en iyi ve disiplinli şekilde yapmak istiyorum ayrıca dediğim gibi yolumu az da olsa kısaltmak istiyorum yaşımın bu tür bir takviye için küçük olduğunun da farkındayım bana getirebiliceği zararları da aylardır artısıyla eksisiyle hesap ettim ve mental olarak kendimi tutabildiğim yere kadar tutucam günün sonunda bu iş burak hocayla olucak olursa yinede şuanki formumu eke bırakıcam kür için uygun mu değil mi kür için değilse bir büyüğüm olarak bile yorumunuz benim için oldukça kıymetli şimdiden teşekkür ederim hocam 

IMG_20231124_013523.thumb.jpg.10185a0b742cd0bc23de23609d25579e.jpg IMG_20231124_013503.thumb.jpg.b871072ea4944bae1fd209a3727bc664.jpg IMG_20231130_165418.thumb.jpg.cae7b99995b488072bb884eb5b325ebb.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
shX648, 38 dakika önce yazdı:

açık açık söyliyim naturalliğin şart olması gerektiği gibi bi kafa yapım sanırım malesef yok hayatım da uzun bi süredir spordan ibaret ve uzun bi süre de böyle olucak en azından yaptığım sporu en iyi ve disiplinli şekilde yapmak istiyorum ayrıca dediğim gibi yolumu az da olsa kısaltmak istiyorum yaşımın bu tür bir takviye için küçük olduğunun da farkındayım bana getirebiliceği zararları da aylardır artısıyla eksisiyle hesap ettim ve mental olarak kendimi tutabildiğim yere kadar tutucam günün sonunda bu iş burak hocayla olucak olursa yinede şuanki formumu eke bırakıcam kür için uygun mu değil mi kür için değilse bir büyüğüm olarak bile yorumunuz benim için oldukça kıymetli şimdiden teşekkür ederim hocam 

yaşına yakın biri olarak bende ilaca başlamayı çok düşünüyorum ama henüz ergenliğimizi daha tamamlamadığımız için  bu yaşta başlamak ciddi sıkıntılara yol açabiliyor libido problemleri vs buda psikolojiyi etkiliyicek bence dalga 45cm bicepsten daha önemli brom.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
shX648, Bir saat önce yazdı:

yani ben hedef büyükse yaş olayına takılmaya karşıyım hobi olarak kalcağını düşünüyorsan bu sporu evet gereksiz bi risk alcaksın ama şunu söyleyeyim senin natural olarak daha çooook yolun var şimdilik gerek yok yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.