Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiserSchoze

Danabol mü anapolon mu ?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar daha önce 2 kür yaptım ikisinde de danabol kullandım. Bu üçüncü kürüm olacak haftalık 500 testo 500 boldenon kullanacağım yanına bu sefer danabol yerine iran anapolon kullanmayı düşünüyorum. Artıları eksileri nelerdir bilmiyorum tam olarak. Kimi diyor çok iyi çok güç artışı güzel su tutumu oluyor. Kimi de uzak dur ciğerleri mahveder çok sıkıntılı bir ilaç. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? . Daha önce hiç anapolon sokmadım vücuduma merakta etmiyor değilim açıkçası. 

etkileri nelerdir birde bu küre günlük kaç tablet kullanılmalı ve ne kadar süre kullanılmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851
KaiserSchoze, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar daha önce 2 kür yaptım ikisinde de danabol kullandım. Bu üçüncü kürüm olacak haftalık 500 testo 500 boldenon kullanacağım yanına bu sefer danabol yerine iran anapolon kullanmayı düşünüyorum. Artıları eksileri nelerdir bilmiyorum tam olarak. Kimi diyor çok iyi çok güç artışı güzel su tutumu oluyor. Kimi de uzak dur ciğerleri mahveder çok sıkıntılı bir ilaç. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? . Daha önce hiç anapolon sokmadım vücuduma merakta etmiyor değilim açıkçası. 

etkileri nelerdir birde bu küre günlük kaç tablet kullanılmalı ve ne kadar süre kullanılmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 

Kesinlikle anapolon. Güç olarak çok fark var aralarında 50 mg danabol ile 50 mg anapolon arasında uçurum var güç ve su tutumu olarak. Liv52, nac600, bol su bu süreçte en büyük dostların olacaktır :) Yazılanlardan korkma bende trinabol ile başladım danabol keşfettim ağzıma sürmedim trinabolu bir daha sonra anapolonu keşfetti şimdi dianabolü kullanmıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 32 dakika önce yazdı:

Kesinlikle anapolon. Güç olarak çok fark var aralarında 50 mg danabol ile 50 mg anapolon arasında uçurum var güç ve su tutumu olarak. Liv52, nac600, bol su bu süreçte en büyük dostların olacaktır :) Yazılanlardan korkma bende trinabol ile başladım danabol keşfettim ağzıma sürmedim trinabolu bir daha sonra anapolonu keşfetti şimdi dianabolü kullanmıyorum.

İçimi rahatlattın dostum sağolasın bakalım ilk deneyimim nasıl olacak . Eczane anapolonuna pek etki etmiyor diyorlar burak hocadan iran anapolonu aldım daha iyi diyorlar nasıl etkisi olacak bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
KaiserSchoze, 2 saat önce yazdı:

İçimi rahatlattın dostum sağolasın bakalım ilk deneyimim nasıl olacak . Eczane anapolonuna pek etki etmiyor diyorlar burak hocadan iran anapolonu aldım daha iyi diyorlar nasıl etkisi olacak bakalım 

İran anapolonda da kimden aldigin onemli bak. Ben Burak hocadan almadim bir baskasindan temmuzde 800civari biseye almistim verim almadim son hafta 100mg a cikardim yine etki almadim ne su tutumu ne guc artisi. Danabolde bile dandik markalarda underdose oluyor bunda hicbisey gormemem cok garip. Alt ast bile artmadi denebilir. 21olan deger 28olmustu.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
KaiserSchoze, 6 saat önce yazdı:

anapolon

KaiserSchoze, 3 saat önce yazdı:

Burak'la çalışıyorsan zaten en doğru adamı bulmuşsun demektir. Ne derse hepsine uymaya çalış senin için en iyisini ister her zaman.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443

İran anapolon en kaliteli anapolonm piyasadaki zaten. Abdi ibrahiminkini denedim istediğim kadar performans alamadım mesela enteresan bir durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdiibrahim anapolon kullandım günde 50mg 40 gün şeklinde. 120 kg barbell row 160kg oldu. Kilom 88 den 92.5'lara zıpladı. Abdiibrahim çalışmıyor diyenler ilaçtan tam olarak ne bekliyorlar acaba :)

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
nehir_avci8322, 10 dakika önce yazdı:

Abdiibrahim anapolon kullandım günde 50mg 40 gün şeklinde. 120 kg barbell row 160kg oldu. Kilom 88 den 92.5'lara zıpladı. Abdiibrahim çalışmıyor diyenler ilaçtan tam olarak ne bekliyorlar acaba :)

Eczane ilacına çalışmıyor diyen ya tecrübesiz ya ahmaktır zaten. Kimse çalışmıyor demiyor zaten istenilen performansı vermiyor bende kullandım iran anapolonun yarısının performansını alamadım mesela sen dene öyle anlarsın denemediysen tabi. Bu arada iran anapolon derken birden fazla eczane anapolonu var iranda ben yarım yamalak performans verenine denk gelmedim daha hiç. 100 kg 8 tekrardan 150 12 tekrar 170,190 buddymale beraber 2,3 tekrar attığımı biliyorum mevzu tekrardan ziyade genel performans anapolon için zaten bu yüzden kullanılıyor.

Abdi ibrahim kaç mg kaç lira şuan eczanede biliyor musun ayrıca?

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 27 dakika önce yazdı:

Eczane ilacına çalışmıyor diyen ya tecrübesiz ya ahmaktır zaten. Kimse çalışmıyor demiyor zaten istenilen performansı vermiyor bende kullandım iran anapolonun yarısının performansını alamadım mesela sen dene öyle anlarsın denemediysen tabi. Bu arada iran anapolon derken birden fazla eczane anapolonu var iranda ben yarım yamalak performans verenine denk gelmedim daha hiç. 100 kg 8 tekrardan 150 12 tekrar 170,190 buddymale beraber 2,3 tekrar attığımı biliyorum mevzu tekrardan ziyade genel performans anapolon için zaten bu yüzden kullanılıyor.

50mg 460 tl ama bulunmuyor gibi birşey depolarda da yokmuş 20 tablet 460 tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Fiyatın ne önemi var dostum? Performans verdi mi verdi. Çalışıyor mu çalışıyor. Marka fanatikliği yapmaya gerek yok. Hele ki söz konusu eczane grubuysa. Başarılar 🙌

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
nehir_avci8322, 1 saat önce yazdı:

İlacı kullanmaya başladıktan ne kadar süre sonra etki aldınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

İlacı kullanmaya başladıktan ne kadar süre sonra etki aldınız?

4-5 gün içinde hissettim ben. Antrenman performansına hemen yansıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
nehir_avci8322, Şimdi yazdı:

4-5 gün içinde hissettim ben. Antrenman performansına hemen yansıyor. 

Kilo artışı oldu mu peki bu süre içerisinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

Kilo artışı oldu mu peki bu süre içerisinde

40 günde 4.5 kilo aldım. Daha fazla alan arkadaşlar mevcut. Temiz kalori almaya dikkat ettiğimden bana bu kadar yansıdı. Tatmin edici benim açımdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
nehir_avci8322, Şimdi yazdı:

40 günde 4.5 kilo aldım. Daha fazla alan arkadaşlar mevcut. Temiz kalori almaya dikkat ettiğimden bana bu kadar yansıdı. Tatmin edici benim açımdan.

Anladım hocam teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
nehir_avci8322, 1 saat önce yazdı:

Fiyatın ne önemi var dostum? Performans verdi mi verdi. Çalışıyor mu çalışıyor. Marka fanatikliği yapmaya gerek yok. Hele ki söz konusu eczane grubuysa. Başarılar 🙌

Ne yazık ki okuduğunu anlamıyorsun marka değil eczane ilacı ikiside ben hjangisinden verim aldıysam onu savundum senin canın niye bu kadar yandı ben anlamadım? :) Sen kendi tecrübeni paylaştın ben benimkini paylaştım nedir seni rahatsız eden? :) Mutluysan devam et ben kendi adıma enayilik yapmadığımı düşünüyorum. Ucuz olana yüksek performans aldığımı savunuyorum sende tam aksine hepsi bu.

Abdi İbrahim Anapolon 50 Mg 20 Tablet - 500 lira

Ben 50 tableti 50 mg 700 almıştım bir kaç ay öncesinde iranı.

Hem daha çok para vereceğim hem daha az performans alacağım hemde gelip burada iltifatlar düzeceğim  :D  

Söylediklerimin hepsi kendi penceremden gördüklerim senin tecrübelerine lafım yok.

Performansı pahalıya almak senin hoşuna gidiyor demek ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Ne yazık ki okuduğunu anlamıyorsun marka değil eczane ilacı ikiside ben hjangisinden verim aldıysam onu savundum senin canın niye bu kadar yandı ben anlamadım? :) Sen kendi tecrübeni paylaştın ben benimkini paylaştım nedir seni rahatsız eden? :) Mutluysan devam et ben kendi adıma enayilik yapmadığımı düşünüyorum. Ucuz olana yüksek performans aldığımı savunuyorum sende tam aksine hepsi bu.

Kardeşim, dostum, canım forum üyesi arkadaşım. Başarıların daim olsun🙏

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.