Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yamato

Ilk bulk kürümü yapmak istiyorum - tavsiyeleriniz neler olur?

Önerilen İletiler

yamato    1

2-3 senelik powerlifting+bb tecrübem var. 183 ,90-95 kg arası gidip geliyorum desteksiz 140kg benchle 2-3 tekrar atabiliyorum yağlı değilim hayatımda hiç definasyon yapmadım ilk kürümün bulk kürü olmasını istiyorum. İlerde bi yarışma hedefimin olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Sadece aynada kendimi daha iyi görmek için düşük dozajlarda kullanmayı düşünüyorum. Sizin görüşleriniz benim için çok önemli :) hocalarım saygılar iyi aksamlar.

Screenshot_20231127_013014_Gallery.jpg Screenshot_20231127_013017_Gallery.thumb.jpg.d76f980974d0fd38bf8bebbbf1d8e5fe.jpg Screenshot_20231127_013010_Gallery.jpg Screenshot_20231127_013014_Gallery.jpg Screenshot_20231127_013017_Gallery.thumb.jpg.d76f980974d0fd38bf8bebbbf1d8e5fe.jpg

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Susta    4

Dostum kesinlikle bunu çok iyi anlamanı tavsiye ederim hiç bulaşma çok daha iyi on numara tipin ve vücudun var dalga kalmaksa bi bok olmaz pct diye bi olay var ama o eski libidonu çok ararsın bunu yaşamayan anlamaz ben sustanona girdim pct bakalım nasıl geçiçek deca dick yaşıyorum pregnl kullanın diyolar trde yok olsada orginal mi bilinmiyor bu piyasadakilerin bir çoğuda boş en mantıklısı ben diyim doğal testoyla ilerlemek libidona zarar verme derim inan ben şuan buna odaklandım umarım düzelir benim durum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
yamato, 9 saat önce yazdı:

2-3 senelik powerlifting+bb tecrübem var. 183 ,90-95 kg arası gidip geliyorum desteksiz 140kg benchle 2-3 tekrar atabiliyorum yağlı değilim hayatımda hiç definasyon yapmadım ilk kürümün bulk kürü olmasını istiyorum. İlerde bi yarışma hedefimin olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Sadece aynada kendimi daha iyi görmek için düşük dozajlarda kullanmayı düşünüyorum. Sizin görüşleriniz benim için çok önemli :) hocalarım saygılar iyi aksamlar.

Zaten çok iyisin yarışma planın da yok hiç girme derim illa gireceksen peptid kürü yap güzelinden bı folli  Ace 031 ve ghrp6 bunun üzerine çıkma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Değerli kardeşim, Maşallah iyi form tutmuşsun. İyi hacim almışsın.

Küre gireceksen kesinlikle testosteronu düşük dozda tutabileceğin kürlere gir. Libido konusunda arkadaşlar haklı. Çok iyi düşün bunu. Hayatının geri kalanını uzun süre etkileyecek. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    467
yamato, 10 saat önce yazdı:

Bende arkadaşlara katılıyorum çok güzel bir vücudun var boyunda iyiymiş çok daha kısa duruyor fotoğraflarda oysa.

Sınırlarını zorlamak istiyor içindeki canavarı dışarı çıkaracaksan ille yapacağım diyorsan.

• TESTOSTERON
  • BOLDENON
  • DIANABOL VEYA OXYMETHALONE

Bu şekilde 16,20 haftalık bir başlangıç önerebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Vücut gayet güzel profesyonel olarak düşünüyorsan bu sporu hormonlar kaçınılmaz ama doğal gideceksen hiç bozma genetiğini.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
yamato, 21 saat önce yazdı:

Senin şu formuna insanlar ilaç ile ulaşmak istiyor bencede gereksiz gayet iyisin hiç girme ilaç işine .

Çünkü bataklık gibi girdin mi bir kere dahafa batıyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    5
yamato, 21 saat önce yazdı:

30 yasindayim 21 yaşından beri ilaç kullanıyorum benden çok şey götürdü maddi manevi özelikle düşmanına önermek istersen ilaç öner hayatinin dibe çöküşünü izle burda kullananlar çok.iyi anlar demek istediklerimi psikolojik olarak çevren özel hayatın çok etkileniyor koruyucularinida alsan kim ne derse desin oluyor tabi karar senin seçim senin öfke patlamaları duygusal geçişler yollarda yürürken gözlerinin dolması hüzünlenmek sinirlenmek saçma sapan şeyler yaşamayan yoktur bu lanet sporun bu kısmında bırakınca o düşüş pctde yapsan gidiyor gitmeyen diyen yalan söyler haydi al başa tekrar bi bakmışsın 10 20 senedir kullanıyorsun hep aynı döngü bizimde bağımlılığımiz bu iste bırakamıyoruz 2017 senesinde karaciğer nakli olduk babama verdim hala kullanıyorum şahsen karaciğer kendini yeniliyor ama koca proflar cerrahlar bana sen akıl hastasisin demişti Bu iş hastalık bırakılmıyor sevda ... eş dost umrunda olmaz bu işe spora hastaysan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo Enanthate+Rimobolan ben çok faydasını gördüm.

İlk kür için gayet ideal. Dozaj konusunda da temkinli olmak gerekir.

Testo 500 rimo 200 le başlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.