Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

Saizen gh

Önerilen İletiler

Tr3n    230

Genotropini kurarken insulin iğnesini takmadan c bölmesine getirdim iğne ucu takilan gri bölme balon gibi şişip patladı içindeki hava ile sonra sıvıda baloncuk oluştu bozulmuşmudur ilaç @metinav

IMG_20231125_142113_416.jpg IMG_20231125_142152_376.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Bir şey olmaz ama hemen tüketilmesi lazım hava ile etkileşim haline girdiyse.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

Bir şey olmaz ama hemen tüketilmesi lazım hava ile etkileşim haline girdiyse.

5 iu yaparsam 3 güne biter zatende bu enjeksiyondan sonra uykumu getiriyordu bu sefer uykum gelmedi kesin bozuldu çorba ettim ilacı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

5 iu yaparsam 3 güne biter zatende bu enjeksiyondan sonra uykumu getiriyordu bu sefer uykum gelmedi kesin bozuldu çorba ettim ilacı 

Vur gitsin en fazla su vurursun :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun gerçekten havayı fazla sıkıştırıyor. Ben olsam hepsini tek enjektöre çeker gün gün vururdum.Heralde bir bende uyku yapmıyor😅 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Diver, Şimdi yazdı:

Geçmiş olsun gerçekten havayı fazla sıkıştırıyor. Ben olsam hepsini tek enjektöre çeker gün gün vururdum.Heralde bir bende uyku yapmıyor😅 

Katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

Katılıyorum.

Bir kere çevirip ilacı karıştırsak 2. Çevirme işini yapmasak sıkıntı olur mu hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Enjektör damlatiriyor kalem daha iyi. Havanın iğne ucu takilan gri bolmeyi patlatacagi aklıma gelmezdi bekleme yapmadan insülin iğnesi takaydim kurtarirdim belki bir daha kuraken asla b ye getirmem iğneyi yerlestirmeden 😐

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Bir kere çevirip ilacı karıştırsak 2. Çevirme işini yapmasak sıkıntı olur mu hocam? 

Anlamadım o kısmı tam tek karışımda tamam zaten kullanıma hazır. Su ile toz tepkimeye girdikten sonra hazır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
SPECTRE, 7 saat önce yazdı:

Anlamadım o kısmı tam tek karışımda tamam zaten kullanıma hazır. Su ile toz tepkimeye girdikten sonra hazır.

Söylemeyi unuttum hocam bendeki pfizer marka olan. Önce B noktasına kadar çeviriyoruz karıştıktan sonra C noktasına kadar çeviriyoruz ya onu diyorum. C noktasına kadar çevirmesek B noktasında kalsa sorun olur mu? Fazla sıkışınca illa 1-2 damla israf oluyor insülin iğnesi ile kullanıyorum ama yinede damlıyor basınçtan

Tr3n, 7 saat önce yazdı:

Enjektör damlatiriyor kalem daha iyi. Havanın iğne ucu takilan gri bolmeyi patlatacagi aklıma gelmezdi bekleme yapmadan insülin iğnesi takaydim kurtarirdim belki bir daha kuraken asla b ye getirmem iğneyi yerlestirmeden 😐

Paranın değersiz ürünlerin ateş pahası olduğu şu zamanda böyle şeyler insanın zoruna gidiyor gerçekten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Söylemeyi unuttum hocam bendeki pfizer marka olan. Önce B noktasına kadar çeviriyoruz karıştıktan sonra C noktasına kadar çeviriyoruz ya onu diyorum. C noktasına kadar çevirmesek B noktasında kalsa sorun olur mu? Fazla sıkışınca illa 1-2 damla israf oluyor insülin iğnesi ile kullanıyorum ama yinede damlıyor basınçtan

Reçete de ilacın vurulmaya hazır olduktan sonra bir kaç damla damlatacagi yazıyor zaten, kurarken karın içinde vurursan basınç yapıyor ilk kurulumda tehlikeli olabilir dediğin gibi bende vuracaktim kurarken içeride sonra dedim sorun olur basınçdan vurmadım bir kaç damla damlatsin ilk başta sorun değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Tr3n, 7 saat önce yazdı:

Reçete de ilacın vurulmaya hazır olduktan sonra bir kaç damla damlatacagi yazıyor zaten, kurarken karın içinde vurursan basınç yapıyor ilk kurulumda tehlikeli olabilir dediğin gibi bende vuracaktim kurarken içeride sonra dedim sorun olur basınçdan vurmadım bir kaç damla damlatsin ilk başta sorun değil 

Cevap gelmiş zaten :) Sorun olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Hocam havayla temas ettiyse başka bir enjektöre çekip seri tüketim yapmak lazım. Valla içim acırdı başıma gelse geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Tek seferde 4 iu vuran var mı vücudu kevgire döndürmek istemiyorum Tek seferde uykudan uyanınca 4 iu vuruyorum sorun teşkil edermi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

Tek seferde 4 iu vuran var mı vücudu kevgire döndürmek istemiyorum Tek seferde uykudan uyanınca 4 iu vuruyorum sorun teşkil edermi

Hocam vurmasına vurursun ancak emilim olarak verim almazsın. tek seferde vücut en fazla 3iu kullanabiliyor diye hatırlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Hikmett, 2 saat önce yazdı:

Hocam vurmasına vurursun ancak emilim olarak verim almazsın. tek seferde vücut en fazla 3iu kullanabiliyor diye hatırlıyorum.

Ben de 5 iu y e kadar biliyordum kimi gündüz 2 iu gece 2 iu yapıyor 2ui yi çekince de hissetmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.