Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Emirkaan2955    37

Merhabalar arkadaşlar 22 yaşındayım uzun bir kür yaptım yarış için 1 yıl boyunca kürde kaldım 1 ay pct yaptım başarılı geçti son kürümde propianat masteron tren acetat kullandım hemorid olunca bıraktım aniden pct yaptım 3 ay geçti ama tam ereksiyon olamıyorum arada oluyor arada olmuyor gün içinde ereksiyon geliyor ama balık kıvamında kalıyor desteklerinizi bekliyorum @metinav

Screenshot_20231122_203648_e-Nabz.jpg Screenshot_20231122_203643_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    601

Total testosteron yüzünden gibi 6,7,8 seviyelerine çekebilirsen yoluna girecektir çoğu şey.

e2 ne durumda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
Emirkaan2955, 20 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar 22 yaşındayım uzun bir kür yaptım yarış için 1 yıl boyunca kürde kaldım 1 ay pct yaptım başarılı geçti son kürümde propianat masteron tren acetat kullandım hemorid olunca bıraktım aniden pct yaptım 3 ay geçti ama tam ereksiyon olamıyorum arada oluyor arada olmuyor gün içinde ereksiyon geliyor ama balık kıvamında kalıyor desteklerinizi bekliyorum

1 ovitrelle tam vuruş, 5 gün sonra sabah 1 akşam 1 klomen 10 gün boyunca, ardından sadece sabah klomenle 30 güne tamamla son klomen yutuşundan 2 hafta sonra test ver. bir pct daha yap yani. nor19 grubu ilaç kullanmışsın normal bir tedaviden daha zorlu geçmesi olası zaten problem yaşamasan garip olurdu. geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    37
GHOST, 27 dakika önce yazdı:

Total testosteron yüzünden gibi 6,7,8 seviyelerine çekebilirsen yoluna girecektir çoğu şey.

e2 ne durumda?

E2 normal seviyede

Vezuchiy, 17 dakika önce yazdı:

1 ovitrelle tam vuruş, 5 gün sonra sabah 1 akşam 1 klomen 10 gün boyunca, ardından sadece sabah klomenle 30 güne tamamla son klomen yutuşundan 2 hafta sonra test ver. bir pct daha yap yani. nor19 grubu ilaç kullanmışsın normal bir tedaviden daha zorlu geçmesi olası zaten problem yaşamasan garip olurdu. geçmiş olsun

Hocam küre girmeyi düşünüyorum tekrar pct yapayım mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Susta    4
Vezuchiy, 4 saat önce yazdı:

Dostum selam ben sustanon vee anapolon kullandım son enjeksiyon 31 ekimde yaptım 1 aralıkta kan tahlili yapıcam nor19 grubundan benimkide sertleşme problemi brnde yaşıyorum tamoksifen kullanmam gerekiyor mu klomenin yanında bu arada pct ile deneyimin ne durumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
Susta, 6 saat önce yazdı:

Dostum selam ben sustanon vee anapolon kullandım son enjeksiyon 31 ekimde yaptım 1 aralıkta kan tahlili yapıcam nor19 grubundan benimkide sertleşme problemi brnde yaşıyorum tamoksifen kullanmam gerekiyor mu klomenin yanında bu arada pct ile deneyimin ne durumda 

Sustanon neden tercih ediliyor anlamıyorum piyasaya güveniniz yoksada bu işle uğraşanlardan referans alıp çok güzel testestoronlar temin edebilirsiniz. sustanon nor19 değil ayrıca ama içerisinde 4 ester var ve bazıları gerçekten çok uzun ester 1 aralıkta vereceğin teste göre tekrar yazarsan sanada bir çözüm bulmaya gayret gösteririz hocalarımız ve arkadaşlarımızla, anapolonun östrojeni arttırmasıda cinsel isteksizlik ve libido kaybı yaşama ihtimalini arttıracaktır. girdiğin dozajları belirtirsen sevinirim ayrıca boy yaş kilo spor geçmişi rahatsızlık v.s geçmiş olsun tekrardan 

Emirkaan2955, 10 saat önce yazdı:

E2 normal seviyede

Hocam küre girmeyi düşünüyorum tekrar pct yapayım mı ?

Burada benim birşey söylemem olmaz. hedef ve yaşantı tamamen senin. devam etmek istiyorsan devam edebilirsin, ben pct yapmanı öneriyorum hormonların geri gelmeden yeni bir küre girmek riskleri arttıracaktır. hemorid yüzünden problem yaşadığını belirtmişsin yarışma işine devam etmek istiyorsan 2. pctye gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    37
Vezuchiy, 7 saat önce yazdı:

Sustanon neden tercih ediliyor anlamıyorum piyasaya güveniniz yoksada bu işle uğraşanlardan referans alıp çok güzel testestoronlar temin edebilirsiniz. sustanon nor19 değil ayrıca ama içerisinde 4 ester var ve bazıları gerçekten çok uzun ester 1 aralıkta vereceğin teste göre tekrar yazarsan sanada bir çözüm bulmaya gayret gösteririz hocalarımız ve arkadaşlarımızla, anapolonun östrojeni arttırmasıda cinsel isteksizlik ve libido kaybı yaşama ihtimalini arttıracaktır. girdiğin dozajları belirtirsen sevinirim ayrıca boy yaş kilo spor geçmişi rahatsızlık v.s geçmiş olsun tekrardan 

Burada benim birşey söylemem olmaz. hedef ve yaşantı tamamen senin. devam etmek istiyorsan devam edebilirsin, ben pct yapmanı öneriyorum hormonların geri gelmeden yeni bir küre girmek riskleri arttıracaktır. hemorid yüzünden problem yaşadığını belirtmişsin yarışma işine devam etmek istiyorsan 2. pctye gerek yok

Teşekkür ediyorum hocam bilgileriniz için

@Rdm

@rastlantisal

Hocam siz ne düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Ereksiyon ve libido zamanla düzelir, düzelmez ise tam detaylı hormon testi yaptırıp tüm değerlerine bakmak lazım.

Fakat küre gireceksen boşuna uğraşma düzelttiğin şeyi tekrar bozacaksın çünkü.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    37
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Ereksiyon ve libido zamanla düzelir, düzelmez ise tam detaylı hormon testi yaptırıp tüm değerlerine bakmak lazım.

Fakat küre gireceksen boşuna uğraşma düzelttiğin şeyi tekrar bozacaksın çünkü.

Teşekkür ediyorum hocam o zaman küre devam:)

• Beğen 1
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.