Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ktpx

Bluesky fragment

Önerilen İletiler

ktpx    23

Bir influencerın bluesky fragmenti sattığını gördüm bu markayı ilk defa duyuyorum daha önce duymuş veya deneyimlemiş varsa nacizane bir yorum alabilir miyim acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

egerdnc    44
ktpx, 13.11.2023 - 18:19 yazdı:

Bir influencerın bluesky fragmenti sattığını gördüm bu markayı ilk defa duyuyorum daha önce duymuş veya deneyimlemiş varsa nacizane bir yorum alabilir miyim acaba 

Influencerların sattığı herhangi bir anabolizan veya sarms'a bulaşmamanı tavsiye ederim, kısa boyuyla ünlü ifbb pro sporcumuza güvenerek bir hata yaptım ve flex pharma aldım kotu bir sonucla karşılaşmadım fakat olan tamamen parama oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
egerdnc, 10 dakika önce yazdı:

Influencerların sattığı herhangi bir anabolizan veya sarms'a bulaşmamanı tavsiye ederim, kısa boyuyla ünlü ifbb pro sporcumuza güvenerek bir hata yaptım ve flex pharma aldım kotu bir sonucla karşılaşmadım fakat olan tamamen parama oldu.

Marka baya eski ondan problem etmedim kendisinin de Amerika bağlantıları olduğu için temin etmede sıkıntı yaşayacağını düşünmediğim için aldım kullanırken bizzat şahit oldum ben bakalım deneyip gireceğiz frag aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
nehir_avci8322, Bir saat önce yazdı:

Aynı adam sarmsta satıyor alınır mı sizce mk-677? Feedbackler olumlu görünüyor 

adamın sattığı yohimbine bile dolu değil peptitleri bilmiyorum ama tablet ürünlerin tamamı boş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
nehir_avci8322, 2 saat önce yazdı:

Bi al kullan bakalım bizde ona göre dönelim :D

aç goril, Bir saat önce yazdı:

adamın sattığı yohimbine bile dolu değil peptitleri bilmiyorum ama tablet ürünlerin tamamı boş.

Yohimbine için cok olumlu yorum var internet sitelerinde falanda doluluk boşluğu neye göre yorumladınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
ktpx, 57 dakika önce yazdı:

Yohimbine için cok olumlu yorum var internet sitelerinde falanda doluluk boşluğu neye göre yorumladınız ?

Forumda oxy2gen pharma diye aratırsan bulabilirsin dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
ktpx, 57 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
aç goril, 15.11.2023 - 22:07 yazdı:

Hmm Biraz geç oldu indirim var diye yohimbine aldım bakalım kullanıp test edeceğim bizzat boş cıkarsa da denedik deriz aklımızda soru kalmaz.

nehir_avci8322, 15.11.2023 - 20:31 yazdı:

Dostum  aldın mı mk yı aldıysan feedback verir Misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
egerdnc, 15.11.2023 - 16:15 yazdı:

kral nasıl etkiler aldın peki paylaşma şansın var mı ben de şu an sattığı farklı bir markanın ürününü aldım kullanmadım ama kararsızım da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
aç goril, 15.11.2023 - 20:07 yazdı:

forumda oxy2gen ile ilgili konu açılmamış gözüküyor.  ayrıca forumda birisi fragmentini kullanmıştı blue skyın calısıyor diyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Valhallaxd, 10 dakika önce yazdı:

forumda oxy2gen ile ilgili konu açılmamış gözüküyor.  ayrıca forumda birisi fragmentini kullanmıştı blue skyın calısıyor diyordu

Konuyu açan arkadaş kullanmıştı sanırım.Bende ghrp6 sını aldım yarın sabah ilk kez kullancam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
nakres27, 1 saat önce yazdı:

kral nasıl etkiler aldın peki paylaşma şansın var mı ben de şu an sattığı farklı bir markanın ürününü aldım kullanmadım ama kararsızım da 

Hocam blueskydan memnun kaldım etkilide buldum vurduktan sonra ilk günden itibaren ilacı etkin şekilde hissetim. Yani bana özel miydi yoksa ilac aldıgımı bildiğim için mi öyle geldi ama kardiyo veya yoğun tepmolu bir şey yaparken icimde ciddi anlamda ateş varmıs gibi yanma hissi geliyordu resmen yağların yandığını hissediyordum. Zaten ilk vuruştan sonraki gün 3kg ya yakın su attım direkt.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
ktpx, 12 saat önce yazdı:

Hocam blueskydan memnun kaldım etkilide buldum vurduktan sonra ilk günden itibaren ilacı etkin şekilde hissetim. Yani bana özel miydi yoksa ilac aldıgımı bildiğim için mi öyle geldi ama kardiyo veya yoğun tepmolu bir şey yaparken icimde ciddi anlamda ateş varmıs gibi yanma hissi geliyordu resmen yağların yandığını hissediyordum. Zaten ilk vuruştan sonraki gün 3kg ya yakın su attım direkt.

fragment bile olsa peptidlerin bu kadar hızlı etki ettiğini görmemiştim. 

5-HT, 12 saat önce yazdı:

Konuyu açan arkadaş kullanmıştı sanırım.Bende ghrp6 sını aldım yarın sabah ilk kez kullancam.

hocam kullandınız mı ? 

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Valhallaxd, 1 saat önce yazdı:

fragment bile olsa peptidlerin bu kadar hızlı etki ettiğini görmemiştim. 

hocam kullandınız mı ? 

merhabalar, evet kullandım.Sabah erken kalkınca çok tok uyanıyorum.Bu sabah kalktıktan sonra 125mcg aldım.Vurduktan yarım saat sonra tatlı tatlı karnım kazınmaya başladı ve açlık geldi.Güzel bir kahvaltı ettikten sonra geçti.Daha önce hiç peptid kullanmadım ama bence anlamak için daha erken.İlerleyen günlerde istersen antreman performansına ve doluluğa etkisinin olup olmadığını yazarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    474
5-HT, 1 saat önce yazdı:

merhabalar, evet kullandım.Sabah erken kalkınca çok tok uyanıyorum.Bu sabah kalktıktan sonra 125mcg aldım.Vurduktan yarım saat sonra tatlı tatlı karnım kazınmaya başladı ve açlık geldi.Güzel bir kahvaltı ettikten sonra geçti.Daha önce hiç peptid kullanmadım ama bence anlamak için daha erken.İlerleyen günlerde istersen antreman performansına ve doluluğa etkisinin olup olmadığını yazarım.

Genelde Ghrp-6 içine ünsülin basarlar bunu göz önünde bulundurarak takip edin süreci.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Diver, Bir saat önce yazdı:

Genelde Ghrp-6 içine ünsülin basarlar bunu göz önünde bulundurarak takip edin süreci.

evet burda çok okudum o tarz yorum ama şekerim düşmüş gibi değilde karnım acıkmış gibiydi.Vurduktan önce ve vurduktan sonra şeker ölçümü yapsam belli olur demi?

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
düzeltme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    474
5-HT, 13 dakika önce yazdı:

evet burda çok okudum o tarz yorum ama şekerim düşmüş gibi değilde karnım acıkmış gibiydi.Vurduktan önce ve vurduktan sonra şeker ölçümü yapsam belli olur demi?

Orjinal Ghrp-6 şekeri düşürüyor diye biliyorum(emin değilim). Etkilerine bakman daha doğru olur. Kas gelişimi ve yağ yakımı nasıl  ilerliyor ona bakmalısın. Growth hormonu salgılatan bir ürün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Orjinal Ghrp-6 şekeri düşürüyor diye biliyorum(emin değilim). Etkilerine bakman daha doğru olur. Kas gelişimi ve yağ yakımı nasıl  ilerliyor ona bakmalısın. Growth hormonu salgılatan bir ürün.

Kan şekeri düşürüyor tam olarak denemez aslında ghrp-6 ghrelin üstünden çalışıyor.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Diver, 57 dakika önce yazdı:

burak @Loving hocadan mk677 temin etmiştim.antreman performansı ve doluluk baya artmıştı.Ghrp6 da araştırdığım kadarıyla mk677 gibi ordan kıyaslama yapmaya çalışıcam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
nakres27, 19 saat önce yazdı:

Ürün boştu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
egerdnc, Şimdi yazdı:

Ürün boştu

desene ben de boşuna kullanmış olurum.

peki yan etkilerinden bahseder misin  veya artısı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
nakres27, 28.12.2023 - 15:29 yazdı:

desene ben de boşuna kullanmış olurum.

peki yan etkilerinden bahseder misin  veya artısı

Ürün boş olduğu için herhangi bir yan etki veya artı görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
egerdnc, 10 saat önce yazdı:

Ürün boş olduğu için herhangi bir yan etki veya artı görmedim

ben çöpe atayım o zaman boş yere yorulmaya gerek yok iadede almıyor zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    474
nakres27, 2 dakika önce yazdı:

ben çöpe atayım o zaman boş yere yorulmaya gerek yok iadede almıyor zaten 

İade almıyorsa kesin çöp ürün. Malının arkasında olan zaten kapış kapış satar elinde nadir stok olur. Hatta geçen birisi satıcıya değil direk satıcının yarışmacısına gönderdi. Sağlıkla piyango olmuyor malesef ya doluysa diyip vurduğunda vücuduna ne giriyor bilmiyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.