Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Sıfır karb

Önerilen İletiler

Sparta34    17

Merhaba arkadaşlar. Tren ace 400 master 400 test p 400 wins 50mg ve frag 250 mcg şeklinde kürdeyim. Sıfır karba kadar düşürdüm diyeti çünkü ilerleme baya durma noktasındaydı. Düşük karb diyetlerde arada temiz yüksek karb alımı yağ yakımında işimize yarıyor peki sıfır karbda geçerli mi? Yani kesintisiz sıfır karb giderken de atıyorum 6 gün sıfır 7. Gün temiz şekilde yüksek karb almak mantıklı mı yoksa 1 ay boyunca direk sıfır karb gitmek mi mantıklı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.389
Sparta34, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Tren ace 400 master 400 test p 400 wins 50mg ve frag 250 mcg şeklinde kürdeyim. Sıfır karba kadar düşürdüm diyeti çünkü ilerleme baya durma noktasındaydı. Düşük karb diyetlerde arada temiz yüksek karb alımı yağ yakımında işimize yarıyor peki sıfır karbda geçerli mi? Yani kesintisiz sıfır karb giderken de atıyorum 6 gün sıfır 7. Gün temiz şekilde yüksek karb almak mantıklı mı yoksa 1 ay boyunca direk sıfır karb gitmek mi mantıklı?

Merhaba.

Boy, yaş, kilo, spor geçmişi, kür geçmişi, sağlık geçmişi, ilaç markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17

Hocam ilaçlar andro medicals testom nova. frag purchase peptides eco. Kür geçmişim 4 yıl. Boy 183 kilo 103 düm sıfır karb 1 haftadır bugün 101 gördüm yağ oranım %13 civarı hedef 7 8 ler sonrası da yarışma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Sparta34, Bir saat önce yazdı:

Hocam ilaçlar andro medicals testom nova. frag purchase peptides eco. Kür geçmişim 4 yıl. Boy 183 kilo 103 düm sıfır karb 1 haftadır bugün 101 gördüm yağ oranım %13 civarı hedef 7 8 ler sonrası da yarışma

Tabi ki sıfır karb gidilebilir ama yıllarca ketojenik beslendim. 0 karb seni perişan eder uzun vadede. Bence karb senin kilon için düşündüğün mantığa göre 100gr olmalı. Ki modun yerlerde sürünmesin. Ketojenik diyette bile 50gr karb eklenir öyle düşün. O da senin yarın kas ağırlığına sahip insanlar için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

en azından idmanı çıkarcak kadar karb al.

idmandan önceye denk getir 100-150gr

idman çöp olduktan sonra hiçbir anlamı yok yaptığın sporun bence.

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
ulquiorra_z, 53 dakika önce yazdı:

en azından idmanı çıkarcak kadar karb al.

idmandan önceye denk getir 100-150gr

idman çöp olduktan sonra hiçbir anlamı yok yaptığın sporun bence.

İdmanda sıkıntı yok pump güzel ağırlık hissiyat güzel tabiki ağırlıklar off kadar yüksek değil ama idman tatmin edici çıkıyor.

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tabi ki sıfır karb gidilebilir ama yıllarca ketojenik beslendim. 0 karb seni perişan eder uzun vadede. Bence karb senin kilon için düşündüğün mantığa göre 100gr olmalı. Ki modun yerlerde sürünmesin. Ketojenik diyette bile 50gr karb eklenir öyle düşün. O da senin yarın kas ağırlığına sahip insanlar için.

ketoda tamamen sıfır karb sanıyordum hocam. O zaman ant öncesine 100 gram malto ekliyim. Yükleme günlerine gerek yok mu diyoruz o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Sparta34, 41 dakika önce yazdı:

İdmanda sıkıntı yok pump güzel ağırlık hissiyat güzel tabiki ağırlıklar off kadar yüksek değil ama idman tatmin edici çıkıyor.

ketoda tamamen sıfır karb sanıyordum hocam. O zaman ant öncesine 100 gram malto ekliyim. Yükleme günlerine gerek yok mu diyoruz o zaman

Yükleme gerekli mi değil mi bunu sen anlarsın ancak. Baktın bu düzen seni hırpalıyor yükle boşalt dene. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Sparta34, 41 dakika önce yazdı:

maalesef bu böyle sürmicektir zaman geçtikçe bırak idmanı ayakta duramicak hale geleceksin

ben 0 karb yaptığım vakitler ki çok uzunda götüremedim kaç defa düşüp bayıldığımı biliyorum gözüm kararıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
ulquiorra_z, 41 dakika önce yazdı:

maalesef bu böyle sürmicektir zaman geçtikçe bırak idmanı ayakta duramicak hale geleceksin

ben 0 karb yaptığım vakitler ki çok uzunda götüremedim kaç defa düşüp bayıldığımı biliyorum gözüm kararıyordu.

O konu evet şuan 5. Gün iyiyim ama tabi spordan sonra iyice düşüp kalıyorum. 100 gram ant öncesi malto işimi görür gibi bakalım

rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Yükleme gerekli mi değil mi bunu sen anlarsın ancak. Baktın bu düzen seni hırpalıyor yükle boşalt dene. 

Hocam bu arada frag ilk deneyimim ama etkisini hissettiriyo mu tartı ve ayna dışında Herhangi bişeyi var mı ürünün orj olduna eminim zaten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34, 3 saat önce yazdı:

O konu evet şuan 5. Gün iyiyim ama tabi spordan sonra iyice düşüp kalıyorum. 100 gram ant öncesi malto işimi görür gibi bakalım

Hocam bu arada frag ilk deneyimim ama etkisini hissettiriyo mu tartı ve ayna dışında Herhangi bişeyi var mı ürünün orj olduna eminim zaten

ayna ve tartıda anlarsın etkisini

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Kürdeyken 0 karbonhidrat mantıklı değil ilaçlısın ilaç yediğin besinleri kullanıyor adeleye taşıyor kürüne yazık olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Yarışma gibi düşüncelerin varsa bir koçla çalış derim. 100 gram karb hakkını maltodekstrinden kullanman çok yanlış tüm body camiası boşuna pirinç yemiyor. Yağ yakımının sırrı aç karna yapılan kardiyolarda. Forumlarda tavsiye isteyerek yarışma formuna ulaşamazsın. Daha bunun yüklemesi su atması poz çalışması vs bir sürü olayı var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
desperado, Bir saat önce yazdı:

Yarışma gibi düşüncelerin varsa bir koçla çalış derim. 100 gram karb hakkını maltodekstrinden kullanman çok yanlış tüm body camiası boşuna pirinç yemiyor. Yağ yakımının sırrı aç karna yapılan kardiyolarda. Forumlarda tavsiye isteyerek yarışma formuna ulaşamazsın. Daha bunun yüklemesi su atması poz çalışması vs bir sürü olayı var.

Dostum yarışmaya forum tavsiyeleriyle girmiyicem :) koçsuz inebildiğim noktaya inip kendimi görmek istiyorum duruma göre zaten koçla giricem yarışmaya. Malto için neden böyle düşünüyorsun? Pirinçten farkı nedir bu durumda

Tr3n, 3 saat önce yazdı:

Kürdeyken 0 karbonhidrat mantıklı değil ilaçlısın ilaç yediğin besinleri kullanıyor adeleye taşıyor kürüne yazık olur 

Hocam normalde 100-150 gram karb vardı ama 1 aydır takıldı kaldı gitmiyor bundan dolayı sıfıra çektim frag ekledim şuan büyüme gibi bi hedefim yok inebildiğim yağa inip sonrasında bolde ve npp ile daha temiz ilerlemeye çalışıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.