Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Fragment mi yohimbin mi

Önerilen İletiler

Sparta34    17

Merhaba arkadaşlar. Günlük 200-300 mcg fragment mi daha iyi yağ yakımı sağlar 10mg yohimbin mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    443
Sparta34, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Günlük 200-300 mcg fragment mi daha iyi yağ yakımı sağlar 10mg yohimbin mi

Yağ oranınız ne kadar? Görüntü form mevcut mu paylaşabilir misiniz ona göre net öneride bulunmak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Sparta34, 1 saat önce yazdı:

Formunuzu tam bilemiyorum ama iki seçeneğim olsa gözüm kapalı fragmenti seçerdim. Yohimbinle kıyaslanamaz bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
DeMoNhUnTeR, 20 dakika önce yazdı:

Fragment den daha net sonuçlar alındığını görüyoruz

Öyle diyorlar hocam ama 200-300 günlük mg acaba az mı gelir diye endişeliyim yazık olmasın sonra. Yağ oranı 14 civarı güncel Form çekmedim çekince atayım

tarihinde Sparta34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Sparta34, 15 dakika önce yazdı:

Öyle diyorlar hocam ama 200-300 günlük mg acaba az mı gelir diye endişeliyim yazık olmasın sonra. Yağ oranı 14 civarı güncel Form çekmedim çekince atayım

Belki de bu doz yetecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
sonmez, 16 dakika önce yazdı:

İkisini beraber kullanmaya ne dersin

Maddi açıdan hem anaboliklere hem fraga yettirebilirim ama yohimbin fazla gelir seçim yapmam gerekiyo gönül isterdi ki beraber kullanabileyim. 

DeMoNhUnTeR, 2 dakika önce yazdı:

Belki de bu doz yetecek

Zaten frag seçicem belliki hocam ama tabi kişiden kişiye değişir ancak bu dozlarda kullanıp verim alan var mı onu görmek istedim açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
Sparta34, 58 dakika önce yazdı:

Maddi açıdan hem anaboliklere hem fraga yettirebilirim ama yohimbin fazla gelir seçim yapmam gerekiyo gönül isterdi ki beraber kullanabileyim. 

Zaten frag seçicem belliki hocam ama tabi kişiden kişiye değişir ancak bu dozlarda kullanıp verim alan var mı onu görmek istedim açıkcası

Dostum formunu merak ettim bırakırsan daha iyi olur 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Sparta34, 4 saat önce yazdı:

Yohimbine İran’dan getirtme imkanın varsa çok uygun fiyatı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
sonmez, 3 saat önce yazdı:

Yohimbine İran’dan getirtme imkanın varsa çok uygun fiyatı

Maalesef yoksa yohimbini komple hayatıma eklerdim kesintisiz 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Maddi açıdan fragmente yetiyorsun ama yohimbe pahalı geliyor dostum fragı kaç paraya alıyorsun merak ettim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.