Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Ekonomik - marka önerisi

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Dostlar iyi forumlar.

Testo bolde dia ve diğer ilaçlar açısından ekonomik ve bu bağlamda maximal gelişimi alacağım dolu bı marka öneriniz varmıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hikmett    62

İyi forumlar iyisindir umarım
Hep söylediğim gibi olay markada bitmiyor. İyi markanında kötü markanında sahtesini yapıyorlar. Burda önemli olan ilacı satın alacağın kişi. Güvendiğin bir satıcınla konuşursun, bütçene uygun ilaç markalarını söyler sana sende tekrar başlık açarsın o şekilde yardımlaşma yaparız. Zibilyon tane marka var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Hikmett, 26 dakika önce yazdı:

İyi forumlar iyisindir umarım
Hep söylediğim gibi olay markada bitmiyor. İyi markanında kötü markanında sahtesini yapıyorlar. Burda önemli olan ilacı satın alacağın kişi. Güvendiğin bir satıcınla konuşursun, bütçene uygun ilaç markalarını söyler sana sende tekrar başlık açarsın o şekilde yardımlaşma yaparız. Zibilyon tane marka var.

Anladım hocam optimum için 4 kutu bolde 4 kutu testo 1kutu Dia 4750 TL satıcı güvendiğim birisi dolumudur sizce tahmininiz varmı teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Kapukaya, 44 dakika önce yazdı:

Anladım hocam optimum için 4 kutu bolde 4 kutu testo 1kutu Dia 4750 TL satıcı güvendiğim birisi dolumudur sizce tahmininiz varmı teşekkürler

Şu piyasada testoyu 1000 den aşağı satanlardan koşarak uzaklaş derim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
QuheyLaN, 35 dakika önce yazdı:

Anabolizan neysede testo 1000den fazla satılması suanki ekonomiue göre bile fazladır. 350 TL'ye testo kullanıyorum 125mgda bile normal referans değerinin 3 katı çıktı. Böyle diye diye piyasayı sisirmeyin beyler, paranizin bi değeri olsun

Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

Optimum yarışmacı serisi kullandim onlar bile doluysa sansliysan yüzde 50-60 dolu kardeşim fiyatı da ona göre zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    475
Kapukaya, 4 saat önce yazdı:

Dostlar iyi forumlar.

Testo bolde dia açısından ekonomik ve bu bağlamda maximal gelişimi alacağım dolu bı marka öneriniz varmıdır 

eczane primo 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

fiyat performans dek pharma önerebilirim çevrem de kullanlar var ürünün çalıştığını söylediler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
quacky, 7 saat önce yazdı:

Anabolizan neysede testo 1000den fazla satılması suanki ekonomiue göre bile fazladır. 350 TL'ye testo kullanıyorum 125mgda bile normal referans değerinin 3 katı çıktı. Böyle diye diye piyasayı sisirmeyin beyler, paranizin bi değeri olsun

Optimum yarışmacı serisi kullandim onlar bile doluysa sansliysan yüzde 50-60 dolu kardeşim fiyatı da ona göre zaten.

Hocam temin etmeyi düşündüğüm adam swiss zphc de satıyor sanırım zphc alacağım ancak merak ettiğim birşey avr bunlar aynı ürünü farklı flakonlara doldurup satması diye bı mevzu mümkün olabilir mi ayriyetten sitesinden check doğrulamaya %100 guvenmelimiyiz orjinal kendi sitesinden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Kapukaya, 3 dakika önce yazdı:

Hocam temin etmeyi düşündüğüm adam swiss zphc de satıyor sanırım zphc alacağım ancak merak ettiğim birşey avr bunlar aynı ürünü farklı flakonlara doldurup satması diye bı mevzu mümkün olabilir mi ayriyetten sitesinden check doğrulamaya %100 guvenmelimiyiz orjinal kendi sitesinden

Swiss tayfa zphcnin sahtesini üretiyor. Bu iki marka yan yanaysa ordan alışveriş yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
quacky, Şimdi yazdı:

Swiss tayfa zphcnin sahtesini üretiyor. Bu iki marka yan yanaysa ordan alışveriş yapma.

Anladım hocam öneri markanız varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
QuheyLaN, 9 saat önce yazdı:

Vanda yaşıyorum iran testo ortalama 500 lira arası bi fiyat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
TRAPEX, 55 dakika önce yazdı:

Vanda yaşıyorum iran testo ortalama 500 lira arası bi fiyat

Van da nerden alıyon hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
turhanoğlu, Bir saat önce yazdı:

Van da nerden alıyon hocam 

Kendim kullanmıyorum lakin yarışmacı bi kaç arkadaşım var onlar irandan ilk elden temin ediyorlar gelişi 500 liradan alıp 750 gibi bir fiyata piyasaya satıyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    32
TRAPEX, 20 dakika önce yazdı:

Kendim kullanmıyorum lakin yarışmacı bi kaç arkadaşım var onlar irandan ilk elden temin ediyorlar gelişi 500 liradan alıp 750 gibi bir fiyata piyasaya satıyorlar

ben de vandayım ama denk gelemiyorum iran ürününe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ALAKAR    0
Kapukaya, 30.10.2023 - 11:53 yazdı:

Dostlar iyi forumlar.

Testo bolde dia açısından ekonomik ve bu bağlamda maximal gelişimi alacağım dolu bı marka öneriniz varmıdır 

Dostum ekonomik marka adı altında 3-4 farkı ilaç komp. yapacağına kaliteli bir markadan sadece testo kullan muhtemelen daha iyi sonuç alırsın. Piyasada satılan bir çok markanın anabolizanlarının içinde ya testo var yada boş yağ vurursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ALAKAR, 1 dakika önce yazdı:

Dostum ekonomik marka adı altında 3-4 farkı ilaç komp. yapacağına kaliteli bir markadan sadece testo kullan muhtemelen daha iyi sonuç alırsın. Piyasada satılan bir çok markanın anabolizanlarının içinde ya testo var yada boş yağ vurursun.

Anladım hocam o zaman kenara az para koyup dragon alayım sagolun

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
6arrows, 14 saat önce yazdı:

ben de vandayım ama denk gelemiyorum iran ürününe

Dostum iran vanla sınır olduğu için en kolay iran ürünleri bulabileceğin yer van

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
TRAPEX, 31.10.2023 - 13:13 yazdı:

Dostum iran vanla sınır olduğu için en kolay iran ürünleri bulabileceğin yer van

İran a geçip getiren var mı bilgin var mı hocam 

Pasaport gerekiyor sanırım gitmek için 

Hadi gittin diyelim içeri sokarken sorun olur mu ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864

@Loving kendini yırtıyor adam yıllardır daha çok yeni bildirim attı herkese konu başlığı neyse altına konuşulanlar o olacak diye :) 

Ekonomik marka diye başlamış iran, van , pasaport :D 

@Loving cidden işin zor hocam kolay gelsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
forbit, 26 dakika önce yazdı:

@Loving kendini yırtıyor adam yıllardır daha çok yeni bildirim attı herkese konu başlığı neyse altına konuşulanlar o olacak diye :) 

Ekonomik marka diye başlamış iran, van , pasaport :D 

@Loving cidden işin zor hocam kolay gelsin.

Hocam o sebepten dolayı yeni başlık açtım ihlal yedim, yemin ediyom bu konu altında ekonomik sağlam marka hariç herşeyi öğrendim

• ahahaha 1
  • Alkış 1
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      Bu zamana kadar bir kere optimum bir kere dragon kullandım ancak dragon için şuanda yeterli bütçem yok bir arkadaşın pharmagen önerdi, çalıştığını söyledi. spor salonundaki bir abi ise zphc, bohojalabs ve özel seri optimum sattığını çalışma garantisi verdiğini çalışmazsa para iadesi yapacağını söyledi. sizin kendi kullanıpta memnun kaldığınız markalar neler? 
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar
      Kullanıp verim aldığınız önerebileceğiniz markalar varmıdır (ekonomik olursa daha iyi olur) teşekkürler 
    • Yazan: Kapukaya
      Doslar ssn nutrition whey protein alacağım da içeriği pakette yazanla aynı mı yoksa dümen içeriği mi var bı bilginiz varmı nasıl bir marka
    • Yazan: thxthxyy
      İyi günler saygı değer forum üyeleri UFC pharma markası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    • Yazan: omershelby60
      Hocalarım iyi günler dilerim ilk ayımda SPLAB enanthate (çok fazla kalp atışı gibi yan etkiler vb) kullanmıştım daha sonrasında aburaihan markasına geçtim.
      Şu an 3. ayımdayım hiç bir şekilde ilacı hissetmiyorum  fakat testosterone seviyem 1500ün üstünde gösteriyor.Vücudum alıştığından olabilir mi ? 

Marka çok farkeder mi tekrar SP'ye dönmelimiyim? @rastlantisal @metinav @Greblan

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.