Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cenk99x

Sizce ilk kürüme hazır mıyım?

Önerilen İletiler

cenk99x    3

21 yaşındayım 2 yıldır bu sporla ilgileniyorum

• 180 boyunda
  • 92kg yum

Rahatlıkla

• 3 plaka bench
  • 5 plaka squat
  • 6 plaka deadliftle

4 5 tekrarlı setler atabiliyorum kendimi bir tik daha ileri taşımak için kür yapmalı mıyım yoksa natural olarak hala bir şeyler kazanabilir miyim sevgili abilerim fikirlerinizi bekliyorum. :) @rastlantisal @Rdm @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

IMG-20231025-WA0033.jpg IMG-20231025-WA0031.jpg IMG-20231025-WA0032.jpg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851

İlk kür kısmına sen karar vereceksin ama yaşına ve boyuna göre harika bir fiziktesin hacim olarak.

Kür yaparsan kesinlikle şu güzelim fiziği ne olduğu belli olmayan ilaçlarla bozma sana tek tavsiyem bu olacaktır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443

Vücudu bende çok beğendim önün açık daha fazla üzerine koyamayacağına inanıyorsan doğal olarak küre girmende pek sorun yok gibi.

Ama hormonların şakası yok çok dikkatli olman lazım.

forbit, 3 dakika önce yazdı:

Kür yaparsan kesinlikle şu güzelim fiziği ne olduğu belli olmayan ilaçlarla bozma sana tek tavsiyem bu olacaktır.

Forbit güzel öneride bulunmuş bende bu önerinin paralelinde başka bir öneride bulunayım ilaç kadar bu süreci yönetecek kişide önemli

İlaçlar konusunda seni ileriye taşıyacak hata yapmanın önüne geçecek hocanı da iyi seç her gördüğüne inanma, kanma.

Konuyu takipteyim. B|

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
cenk99x, 22 dakika önce yazdı:

4 5 tekrarlı setler atabiliyorum kendimi bir tik daha ileri taşımak için kür yapmalı mıyım yoksa natural olarak hala bir şeyler kazanabilir miyim sevgili abilerim fikirlerinizi bekliyorum. :) 

Kesinlikle ve kesinlikle küre girme.

2 senelik sporla böyle bir altyapı oluşturup, bahsedilen ağırlıklara çıkman genetik olarak çok şanslı olduğunu ve sporu hakkıyla yaptığını gösteriyor.

Yaşın daha çok genç. Bu fiziğinin üstüne koya koya en az bir 5 sene daha gidebilirsin. Küre girdikten sonra fiziğinin üstüne koyup gitmen için hep tekrar küre girmen gerekecek veya ilaç kesmemen. Dünyanın en iyi pct protokolünüde yapsan kür önceki hormon hissiyatına (hissiyat diye özellikle belirtiyorum)ulaşamayacaksın. İlaç kestiğin zaman kür öncesindeki gibi gelişim sağlayamayacaksın. Psikolojik ve hormonel olarak inişler ve çıkışlar yaşayacaksın.

Yaşayabileceğin sağlık sorunlarına hiç girmiyorum bile...

Ben kesinlikle ve kesinlikle bu sporda kariyer düşünmüyorsan ilaca girmemeni, kariyer düşünüyorsan ise şuan bu yaşta bu forma 2 yılda sahip olabilmişken kesinlikle küre girmemeni öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenk99x    3
pusalik, 2 dakika önce yazdı:

Kesinlikle ve kesinlikle küre girme.

2 senelik sporla böyle bir altyapı oluşturup, bahsedilen ağırlıklara çıkman genetik olarak çok şanslı olduğunu ve sporu hakkıyla yaptığını gösteriyor.

Yaşın daha çok genç. Bu fiziğinin üstüne koya koya en az bir 5 sene daha gidebilirsin. Küre girdikten sonra fiziğinin üstüne koyup gitmen için hep tekrar küre girmen gerekecek veya ilaç kesmemen. Dünyanın en iyi pct protokolünüde yapsan kür önceki hormon hissiyatına (hissiyat diye özellikle belirtiyorum)ulaşamayacaksın. İlaç kestiğin zaman kür öncesindeki gibi gelişim sağlayamayacaksın. Psikolojik ve hormonel olarak inişler ve çıkışlar yaşayacaksın.

Yaşayabileceğin sağlık sorunlarına hiç girmiyorum bile...

Ben kesinlikle ve kesinlikle bu sporda kariyer düşünmüyorsan ilaca girmemeni, kariyer düşünüyorsan ise şuan bu yaşta bu forma 2 yılda sahip olabilmişken kesinlikle küre girmemeni öneririm.

abi beni bu fikre iten çevremdeki asalaklar sürekli natural limitten bahsedip mental bozuyorlar açikcasi 4 aydir sabit 3400 kaloriyle besleniyorum ve bu son 4 ayda squat setime 40 bench setime 20kg koydum kaloriyi biraz daha pushlayip bu formun üstüne koyabilir miyim sence?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
cenk99x, Şimdi yazdı:

abi beni bu fikre iten çevremdeki asalaklar sürekli natural limitten bahsedip mental bozuyorlar açikcasi 4 aydir sabit 3400 kaloriyle besleniyorum ve bu son 4 ayda squat setime 40 bench setime 20kg koydum kaloriyi biraz daha pushlayip bu formun üstüne koyabilir miyim sence?

naturel limit kesinlikle bizim tahmin ettiğimizden çok daha yukarda olan bir sınır.

5 sene içerisinde naturel limitine çıkman da zaten mümkün değil.Kas gelişimin yavaşlasa bile kesinlikle durmayacaktır.

Vücut geliştirme bir maraton.Bu maratonu akıllı,sabırlı ve dengeli olan kazanır.Başkalarının ne dediğine de çok takılma.

Yukarda belirttiğim gibi en az 5 sene daha üstüne koya koya gidersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
cenk99x, 1 saat önce yazdı:

Formun çok iyi ve evet üzerine daha fazla kütle koyabilirsin küre girmeden ama git gide zorlaşacak ve bir yerde tıkanacaksın.

Henüz yaşın çok genç, ileride ciddi sıkıntılar yaşamamak için en azından 1-2  sene daha gelişimini tamamlamalısın bence. Başarıların daim olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Lovingin konusu vardı küre başlamadan önce bilmeniz gerekenler psikolojisi, maddiyat vs onu okuduktan sonra kararını vermelisin.onun harici bu karar evet ise yağ oranını düşürüp küre başla ki aromatize sorunu yaşama ilaçtan tamamen yararlan

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
quacky, 2 saat önce yazdı:

Lovingin konusu vardı küre başlamadan önce bilmeniz gerekenler psikolojisi, maddiyat vs onu okuduktan sonra kararını vermelisin.onun harici bu karar evet ise yağ oranını düşürüp küre başla ki aromatize sorunu yaşama ilaçtan tamamen yararlan

O yüzden de benim salaklığım gibi %30 yağ oranlarındayken only testo’ya başlayıp sürekli arimidex kullanma zorunluluğu yaşama 😂😂😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
cenk99x, 25.10.2023 - 15:50 yazdı:

• 180 boyunda
  • 92kg yum

Rahatlıkla

• 3 plaka bench
  • 5 plaka squat
  • 6 plaka deadliftle

4 5 tekrarlı setler atabiliyorum kendimi bir tik daha ileri taşımak için kür yapmalı mıyım yoksa natural olarak hala bir şeyler kazanabilir miyim sevgili abilerim fikirlerinizi bekliyorum. :) 

Harika gitmişsin 21 yaşındasın ve mükemmel bir potansiyelin var sağlığını dikkate alarak devam et  spora yatkınlığın ve disiplinin fotoğraflara yansıyor uzun uzun anlatımlara gerek kalmamış ne yaptığının belliki farkındasın çok beğendim forumda gördüğüm en genç ve etkileyici forma sahip adam oldun böyle formlar görünce heycanlanıyorum bravo be👏

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenk99x    3
Semih Erarslan, 27.10.2023 - 16:29 yazdı:

Harika gitmişsin 21 yaşındasın ve mükemmel bir potansiyelin var sağlığını dikkate alarak devam et  spora yatkınlığın ve disiplinin fotoğraflara yansıyor uzun uzun anlatımlara gerek kalmamış ne yaptığının belliki farkındasın çok beğendim forumda gördüğüm en genç ve etkileyici forma sahip adam oldun böyle formlar görünce heycanlanıyorum bravo be👏

gerçekten çok tesekkür ederim abim yorumlarin beni çok motive etti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
4mred    2

Mükemmel bir fiziğin var kesinlikle küre girme kanka benimde genetik olarak senin fiziğine benzer ama EKTOMORF ince belli bir fiziğe sahibim 6 ay sonunda yağlanmadan herhangi bir supp veya ilaç kullanmadan 10 kg kütle kazandım 4. Ayda sarms kullanmayı düşündüm ama sağolsun forumda ki abiler gerek yok dedi. Küre başlarsan geçici bir forma sahip olacaksın ama bu şekilde doğal devam edersen ve eğer bir adada mahsur kalıp açlıkla aylarca mücadele etmezsen kaslı vücudun hayatının büyük bir kısmında seninle beraber olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenk99x    3
4mred, 16 saat önce yazdı:

Mükemmel bir fiziğin var kesinlikle küre girme kanka benimde genetik olarak senin fiziğine benzer ama EKTOMORF ince belli bir fiziğe sahibim 6 ay sonunda yağlanmadan herhangi bir supp veya ilaç kullanmadan 10 kg kütle kazandım 4. Ayda sarms kullanmayı düşündüm ama sağolsun forumda ki abiler gerek yok dedi. Küre başlarsan geçici bir forma sahip olacaksın ama bu şekilde doğal devam edersen ve eğer bir adada mahsur kalıp açlıkla aylarca mücadele etmezsen kaslı vücudun hayatının büyük bir kısmında seninle beraber olacaktır.

eyvallah kanka cok tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
cenk99x, 25.10.2023 - 15:50 yazdı:

• 180 boyunda
  • 92kg yum

Rahatlıkla

• 3 plaka bench
  • 5 plaka squat
  • 6 plaka deadliftle

4 5 tekrarlı setler atabiliyorum kendimi bir tik daha ileri taşımak için kür yapmalı mıyım yoksa natural olarak hala bir şeyler kazanabilir miyim sevgili abilerim fikirlerinizi bekliyorum. :) @rastlantisal @Rdm @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

IMG-20231025-WA0033.jpg IMG-20231025-WA0031.jpg IMG-20231025-WA0032.jpg

30 yasindayim 21 yaşından beri ilaç kullanıyorum benden çok şey götürdü maddi manevi özelikle düşmanına önermek istersen ilaç öner hayatinin dibe çöküşünü izle burda kullananlar çok.iyi anlar demek istediklerimi psikolojik olarak çevren özel hayatın çok etkileniyor koruyucularinida alsan kim ne derse desin oluyor tabi karar senin seçim senin öfke patlamaları duygusal geçişler yollarda yürürken gözlerinin dolması hüzünlenmek sinirlenmek saçma sapan şeyler yaşamayan yoktur bu lanet sporun bu kısmında bırakınca o düşüş pctde yapsan gidiyor gitmeyen diyen yalan söyler haydi al başa tekrar bi bakmışsın 10 20 senedir kullanıyorsun hep aynı döngü bizimde bağımlılığımiz bu iste bırakamıyoruz 2017 senesinde karaciğer nakli olduk babama verdim hala kullanıyorum şahsen karaciğer kendini yeniliyor ama koca proflar cerrahlar bana sen akıl hastasisin demişti Bu iş hastalık bırakılmıyor sevda ... eş dost umrunda olmaz bu işe spora hastaysan

tarihinde mertozkyaa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenk99x    3
mertozkyaa, 5 saat önce yazdı:

30 yasindayim 21 yaşından beri ilaç kullanıyorum benden çok şey götürdü maddi manevi özelikle düşmanına önermek istersen ilaç öner hayatinin dibe çöküşünü izle burda kullananlar çok.iyi anlar demek istediklerimi psikolojik olarak çevren özel hayatın çok etkileniyor koruyucularinida alsan kim ne derse desin oluyor tabi karar senin seçim senin öfke patlamaları duygusal geçişler yollarda yürürken gözlerinin dolması hüzünlenmek sinirlenmek saçma sapan şeyler yaşamayan yoktur bu lanet sporun bu kısmında bırakınca o düşüş pctde yapsan gidiyor gitmeyen diyen yalan söyler haydi al başa tekrar bi bakmışsın 10 20 senedir kullanıyorsun hep aynı döngü bizimde bağımlılığımiz bu iste bırakamıyoruz 2017 senesinde karaciğer nakli olduk babama verdim hala kullanıyorum şahsen karaciğer kendini yeniliyor ama koca proflar cerrahlar bana sen akıl hastasisin demişti Bu iş hastalık bırakılmıyor sevda ... eş dost umrunda olmaz bu işe spora hastaysan

abim hayatimin bir parçasi bu spor artik bağimlisiyim diyebilirim ilerde nasil olur bilmiyorum ama her sekilde devam

tarihinde cenk99x tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

formun gayet iyi. yaş oalrak henüz gelişim çağındasın ama formun küre girmeye hazır. tecrübeli kişilerin birebir yanında çalışacakcan bence küre girmende bir problem yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.