Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Balkan testo vs iran testo

Önerilen İletiler

forbit    851
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Uzun süredir İran enantat kullanıyorum bu sefer değişiklik olsun diye Balkan deneyeceğim herhangi bir fark hisseder miyim ?

Fark hissetmezsin bende balkan apse yapmıştı İran da sıfır apse olmuştu. Etki olarak aynıydı bir fark hissetmedim ben şahsen.

Balkan birazda marka değeri yüksek diye dünyada tercih ediliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 5 dakika önce yazdı:

Fark hissetmezsin bende balkan apse yapmıştı İran da sıfır apse olmuştu. Etki olarak aynıydı bir fark hissetmedim ben şahsen.

Balkan birazda marka değeri yüksek diye dünyada tercih ediliyor.

Balkan renk olarak daha şeffaf kullanılan yağ farklı sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değişiklik olsun diye niye kullanıyorsun ki ikisi de eczane ürünü bende iran kullanıyorum libido olsun, test olsun herşey olması gerektiği gibi. Bütçenizi balkan anaboliklerine ayırın iran testo daha ucuz.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
DeMoNhUnTeR, 26 dakika önce yazdı:

daha etkili olacaktır ben de balkana geçeceğim

Şunu anlam veremedim hala bazen aklıma geliyor. Hala İran kullanıyorum bundan öncesinde Pharmtech kullanmıştım. Testo’dan aldığım hissiyat Pharmtech’de daha kuvvetliydi ve İran bana hiçbir şey hissettirmiyor. Haftalık hala 250ml alıyorum 25. Hafta oldu acaba artık pick seviyelerine kadar çıktığı için doz’u mu arttırayım yoksa İran’ı değiştiriyim mi sence ? @DeMoNhUnTeR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Arenn, 10 dakika önce yazdı:

Şunu anlam veremedim hala bazen aklıma geliyor. Hala İran kullanıyorum bundan öncesinde Pharmtech kullanmıştım. Testo’dan aldığım hissiyat Pharmtech’de daha kuvvetliydi ve İran bana hiçbir şey hissettirmiyor. Haftalık hala 250ml alıyorum 25. Hafta oldu acaba artık pick seviyelerine kadar çıktığı için doz’u mu arttırayım yoksa İran’ı değiştiriyim mi sence ? @DeMoNhUnTeR

E2 seviyesindeki ufacık kıpırtılar bu dediğini yapar o yüzden e2 şikayetçi olduğun durumlarda baskılanmalı.

Çoğu kişi bunu kaçırıyor.

Konuya gelince :

NamasteGodDamnİt, 23 dakika önce yazdı:

Değişiklik olsun diye niye kullanıyorsun ki ikisi de eczane ürünü bende iran kullanıyorum libido olsun, test olsun herşey olması gerektiği gibi. Bütçenizi balkan anaboliklerine ayırın iran testo daha ucuz.

En doğru yorum bunu seçiyorum aynı fikirdeyim. :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Bay-T, 19 dakika önce yazdı:

E2 seviyesindeki ufacık kıpırtılar bu dediğini yapar o yüzden e2 şikayetçi olduğun durumlarda baskılanmalı.

Konuya gelince :

Enjeksiyon günleri 0.5mg Ai alıyorum aslında o kadar oynadığını düşünmedim de belki ufak tefek kıpırdanmalar hissettirmiyordur 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Arenn, 4 saat önce yazdı:

Tek bildiğim İran eskisi gibi değil. Elinde stokluysa dozu arttırabilirsin yoksa direk balkan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.395
Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Konuya gelince :

Bende tam bundan bahsedecektim ki üstadım sağ olsun bahsetmiş. 125mg testosteronun libidosu 500mg testosterondan çok arkadaşlar :)

Düşük dozun aromatazı da düşük oluyor yada olmuyor. Yüksek dozun aromatazı da çok güçlü oluyor. Beraberinde prolaktin de yükselebiliyor vs. 500Mg kürlere girdiğimde en güçlü libidoyu kür bitiminde PCT beklerken olan dönemde alıyorum. Bu konu birbirine çok karıştırılıyor. Çok libido demek daha yüksek doz demek değil. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Arenn, 10 saat önce yazdı:

merhaba konu dışı ama pharm-tech ne zaman kullandınız bi arkadaş da kullanıp etki alamadım demişti ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    298
uslu4335, 51 dakika önce yazdı:

merhaba konu dışı ama pharm-tech ne zaman kullandınız bi arkadaş da kullanıp etki alamadım demişti ama.

Şu pharm teche hiç kanım ısınmadı benim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
SERKO, 21 dakika önce yazdı:

Şu pharm teche hiç kanım ısınmadı benim

kimisi çok dolu diyor kimisi boş diyor bende anlamadım elimde de var ama kullansam mı karar veremedım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    298
uslu4335, Şimdi yazdı:

kimisi çok dolu diyor kimisi boş diyor bende anlamadım elimde de var ama kullansam mı karar veremedım.

Arkadaşım 15 hafta prabolan prop ve boldesini kullandı inan eski hali daha iyiydi.Bunun gibi bir çok örnek var çevremde kullanıp da tatmin olmayan ilaç max yüzde 30 dolu.Belki sende tutar etki alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
uslu4335, Bir saat önce yazdı:

İlk kutu aldığımda hissiyat yoktu, değerler güzeldi ama bana buradayım hissi gelmiyordu, sonrasında koç’la çalışmaya başlayınca ben de bi pharmtech göndereyim sana beğenmezsen hesabına parasını ben atarım dedi, iyi tamam. Aldık bu sefer ilaç gırtak dolusu resmen küçücük doz olan 250ml ilaç ben buradayım diye bangır bangır bağırmaya başladı. Son kullanımında çok memnun kaldım. Vücudum zaten östrojenik ister istemez dengesizlik oluyor ama İran testo, saf testo yani çok birşey bekletemezdim şahsen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Arenn, 59 dakika önce yazdı:

İlk kutu aldığımda hissiyat yoktu, değerler güzeldi ama bana buradayım hissi gelmiyordu, sonrasında koç’la çalışmaya başlayınca ben de bi pharmtech göndereyim sana beğenmezsen hesabına parasını ben atarım dedi, iyi tamam. Aldık bu sefer ilaç gırtak dolusu resmen küçücük doz olan 250ml ilaç ben buradayım diye bangır bangır bağırmaya başladı. Son kullanımında çok memnun kaldım. Vücudum zaten östrojenik ister istemez dengesizlik oluyor ama İran testo, saf testo yani çok birşey bekletemezdim şahsen.

Bende aynı aldığım kişiden boş çıkacağını zannetmiyorum,bende o zaman 4 hafta 250 testo e gidip teste göre artırırım veya 250 giderim en iyisi öyle olucak.

SERKO, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşım 15 hafta prabolan prop ve boldesini kullandı inan eski hali daha iyiydi.Bunun gibi bir çok örnek var çevremde kullanıp da tatmin olmayan ilaç max yüzde 30 dolu.Belki sende tutar etki alırsın 

en iyisi 4 hafta düşük doz gidip test verdikten sonra sonuca bakmak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.