Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tayfun48

Zhpc orijinal mi ? sahte mi ?

Önerilen İletiler

tayfun48    8

Herkese selamlar.Yakın bir arkadaşım bir tedarikçiden ZHPC almış.Bu aralar çok sahtesi var diyorlar.Konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?

ssads.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    99
tayfun48, 51 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar.Yakın bir arkadaşım bir tedarikçiden ZHPC almış.Bu aralar çok sahtesi var diyorlar.Konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?

kardeşim bu ilacın orijinalide çok fazla var sahteside net bir yorum yapmak zor. bolde kullanıp b12 tahlili verip calışıp çalışmadığını anlayabilir. npp için bilgim yok. iyi forumlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
tayfun48, Bir saat önce yazdı:

Hocam aynı ilaç bende var  ürün orjin değil Türk bandında üretiliyor ben kullandığımda verim almıştım ama kimden alındığına göre değişiyor doluluk boşluk oranı 

Yani şöyle söylesem daha iyi olur swiss pharma nın bandından çıkma bir ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
tayfun48, 3 saat önce yazdı:

ürün orjinal gibi duruyor dostum kutuyu açıp şişe üzerinde  kabartmalı zphc yazısı mevcut mu acaba  ?

symbol, 2 saat önce yazdı:

Hocam aynı ilaç bende var  ürün orjin değil Türk bandında üretiliyor ben kullandığımda verim almıştım ama kimden alındığına göre değişiyor doluluk boşluk oranı 

Yani şöyle söylesem daha iyi olur swiss pharma nın bandından çıkma bir ürün 

güzel dostum bilip bilmeden yazma şuraya kimseyi yanlış yönlendirmeye hakkın yok. swiss pharmanın bir bandı yok zaten merdiven altı nasıl yapıldığı belli olmayan bir ilaç. ZPHC sp balkan standartlarına yakın bir marka ve illa ki sahtesi var sen gidip 200 tlye zphc alırsan tabi ki sahtesini alırsın ama güvenilir kişilerden alırsan orjinal overdose ilaç kullanmış olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
Valhallaxd, 14 dakika önce yazdı:

ürün orjinal gibi duruyor dostum kutuyu açıp şişe üzerinde  kabartmalı zphc yazısı mevcut mu acaba  ?

güzel dostum bilip bilmeden yazma şuraya kimseyi yanlış yönlendirmeye hakkın yok. swiss pharmanın bir bandı yok zaten merdiven altı nasıl yapıldığı belli olmayan bir ilaç. ZPHC sp balkan standartlarına yakın bir marka ve illa ki sahtesi var sen gidip 200 tlye zphc alırsan tabi ki sahtesini alırsın ama güvenilir kişilerden alırsan orjinal overdose ilaç kullanmış olursun

Eline ulaşınca detaylı resimlerini de göndereyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
tayfun48, 4 saat önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

...

Hocam bu rusça kırmızı yazanlar da fake değil mi ? Yeşil ok olanlarda hangisi fake ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaştığın zphc %100 orjinal olan zphc kardeşim birsürü kullandım.

Sahte olan zphc medicine yazıyor kutularda falan zaten direk belli ediyor kendinş kutusu flakonu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
Yusufdemir1995, 8 dakika önce yazdı:

Paylaştığın zphc %100 orjinal olan zphc kardeşim birsürü kullandım. Sahte olan zphc medicine yazıyor kutularda falan zaten direk belli ediyor kendinş kutusu flakonu :)

İkisi 85 dolarmış.

Uzun süredir alışveriş yaptığı için normal fiyatından 20$ indirim yapmış.

Sizin de gönderilerinizi gördüm %100 orijinali bile boş diyordunuz değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Zphc tam kumar arkadaşlar cidden ben olsam bu puslu ortamda hiç bulaşmazdım bu markaya.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Kutuda medicine yazmaması lazım bir kutuyu aç içinden kağıt çıkıyor prospektüsü sonra kutu içinde de zphc yazıcak bir de en kolay anlicağın şişenin üstünde kabartma olucak cam zphc yazıcak son olarakta kapağın üstünde zphc kabartma olucak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8

Arkadaşlar ürünlerin detaylı resimleri de geldi.Check de yapıldı.

Görselleri ekledim

84f4d5ec-90f9-4088-9a6b-ae1c7a328d84.jpg 01605f25-457a-40a4-a79a-dbc797e065de.jpg 439348b9-9f62-41ea-9817-e27949e6f29a.jpg b66ccb17-7c84-47c3-9d4a-83ab1813eb30.jpg cf931e75-457c-4fc2-bc5b-4dc189e073fa.jpg e6899230-2ce2-45f1-8881-a7b411bc97d3.jpg 532159bf-46ea-49b1-8b8c-7b42d9e8bbe4.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
tayfun48, 4 saat önce yazdı:

Görselleri ekledim

Dediklerimin hepsi var bende aynısını kullandım orjinal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
tayfun48, 12 saat önce yazdı:

Memnun kaldın mı ?

Benim kullandığım zaman o boldenon beni bitiriyordu boldenonda ne kadar yan etki yaşayabilirsen yaşadım bir de sp nin ki aynı şekilde ama zphc biraz daha sert geldi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
tayfun48, 20 saat önce yazdı:

Görselleri ekledim

gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dostum. küründe başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8
forbit, 10 saat önce yazdı:

Boldenon 2,5 gr ne kadara geldi?

40$

Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dostum. küründe başarılar

Arkadaşım kullanacak.Teşekkürler....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.