Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boldeman

Pct den sonra değerler düzelmedi

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.399

Aslında LH ve FSH açık, total testosteron ise düşük. Kür öncesine ait testleriniz var mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443

Yorgunluk sorununun %100 sebebi total testosteron değerin neredeyse ölmüş bir insanın değeri ile aynı. :) 

Orası düzelmeden depresyon, yorgunluk, halsizlik, üşengeçlik gibi sorunların geçmesi MÜMKÜN DEĞİL.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9

maalesef kür öncesi sonuçlarını bulamıyorum 

rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Aslında LH ve FSH açık, total testosteron ise düşük. Kür öncesine ait testleriniz var mı?

hocam bunu nasıl düzeltebiliriz doktor trt yapabiliriz istersen dedi ama @GHOST

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Boldeman, 2 dakika önce yazdı:

Peki free testosteron testin var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

LH 4.8 gereksiz yüksek o seviyelerde olmaması lazım. FSH iyi ama biraz daha zamanla toparlar kendini.

E2 ve prolaktinde sorun yok diyebiliriz. @GHOST dediği doğru tüm yorgunuluk gibi sıkıntıların total testosteron seviyenle ilgili.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Peki free testosteron testin var mı?

hocam 2 gün sonra çıkıcak o sonuç ama ciddi problem yaşıyorum şuan kendim testi enjekte edicem az kaldi

Bay-T, 3 dakika önce yazdı:

LH 4.8 gereksiz yüksek o seviyelerde olmaması lazım. FSH iyi ama biraz daha zamanla toparlar kendini.

E2 ve prolaktinde sorun yok diyebiliriz. @GHOST dediği doğru tüm yorgunuluk gibi sıkıntıların total testosteron seviyenle ilgili.

evet hocam total nasıl yükseltebiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Boldeman, Şimdi yazdı:

hocam 2 gün sonra çıkıcak o sonuç ama ciddi problem yaşıyorum şuan kendim testi enjekte edicem az kaldi

Hayır sabırlı olman lazım. Bu test son pct ilacı içtikten ne kadar zaman sonra yapıldı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Boldeman, 2 dakika önce yazdı:

hocam bunu nasıl düzeltebiliriz doktor trt yapabiliriz istersen dedi ama @GHOST

Trt geçici yükseltir testosteron alacaksın yalandan yükselecek testosterunu bırakınca ne olacak?

Arabaya benzin koyarsan gider benzin bitince ne olacak araba benzin üretiyor mu ki gitsin?

ANLADIN? :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Boldeman, Şimdi yazdı:

evet hocam total nasıl yükseltebiliriz 

Nasıl bir pct yaptın yazar mısın eksiksiz gün gün mg mg.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Hayır sabırlı olman lazım. Bu test son pct ilacı içtikten ne kadar zaman sonra yapıldı?

yaklaşık 3 hafta sonra hocam 

Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Nasıl bir pct yaptın yazar mısın eksiksiz gün gün mg mg.

hocam 3 kutu 15.000 ıü preglyn kullandım ve onunla beraber klomen 50 mg ve tamoksifen 1 tablet preglyn 3_4 günde bir 

GHOST, 5 dakika önce yazdı:

Trt geçici yükseltir testosteron alacaksın yalandan yükselecek testosterunu bırakınca ne olacak?

Arabaya benzin koyarsan gider benzin bitince ne olacak araba benzin üretiyor mu ki gitsin?

ANLADIN? :)

hocam anladım.ama sürekli düşük hali cok kotu umarım kimsenin başına gelmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Boldeman, Şimdi yazdı:

hocam anladım.ama sürekli düşük hali cok kotu umarım kimsenin başına gelmez

Satıcın sana ne dedi bu konu böyle sorunların olduğunu ona anlatınca? Pct nasıl vurdun pregnly günde kaç iu?

Ve Türkiyedeki şuan tüm pregnlyler sahte yani senin durumunu ayağa kaldıran klomen gibi duruyor.

Hangi ilaçları steroid hangi marka kaç mg kaç hafta kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754

Total testosteron ne demek bu konuda yazıyor okursan sorunun oradan geldiğini anlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Satıcın sana ne dedi bu konu böyle sorunların olduğunu ona anlatınca? Pct nasıl vurdun pregnly günde kaç iu?

Ve Türkiyedeki şuan tüm pregnlyler sahte yani senin durumunu ayağa kaldıran klomen gibi duruyor.

Hangi ilaçları steroid hangi marka kaç mg kaç hafta kullandın?

bulk ve cut kürleri birleşik yaptım tren bolde deca ne ararsanız var hocam

zpch markaydı preglyn orijinaldı kesin eminin

SPECTRE, 1 saat önce yazdı:

Total testosteron ne demek bu konuda yazıyor okursan sorunun oradan geldiğini anlarsın.

hocam ben bu konu hakkında bisey demiyorum acaba genetik olarak hormon bozuklugumu var diye aslında bi noktada sordum.cunku dıger yim değerler normal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Free testosteron testin gelsin daha iyi oturur yerine. Yapman gereken şey sakin olmak, yapmaman gereken şey ise panik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

Free testosteron testin gelsin daha iyi oturur yerine. Yapman gereken şey sakin olmak, yapmaman gereken şey ise panik.

inşallah hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

Öncelikle geçmiş olsun size bitkisel bir karışım söylücem yaparsanız büyük fayda görürsünüz

çakçır otu ve çobançökerten alın ve çayını yapın ve 20 gün sonra tekrar total testosteron testi yaptırın aradaki farkı görüceksiniz

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 22 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun size bitkisel bir karışım söylücem yaparsanız büyük fayda görürsünüz

çakçır otu ve çobançökerten alın ve çayını yapın ve 20 gün sonra tekrar total testosteron testi yaptırın aradaki farkı görüceksiniz

O esnada her sabah kaynatıp içen benim kürle libidoyu arşa çıkaran bir ben bırakalım buraya. Onaylanmıştır, net 🙌🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 3 dakika önce yazdı:

O esnada her sabah kaynatıp içen benim kürle libidoyu arşa çıkaran bir ben bırakalım buraya. Onaylanmıştır, net 🙌🏻

ben 3 ay bu çayı ki çok kötü bir kokusu var  + keçiboynuzu çayı+keçiboyunuzu özü +ovitrelle ve  e vitamini ile doğal testoyu 15+yaptım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, Bir saat önce yazdı:

ben 3 ay bu çayı ki çok kötü bir kokusu var  + keçiboynuzu çayı+keçiboyunuzu özü +ovitrelle ve  e vitamini ile doğal testoyu 15+yaptım 

Yapmışsındır inanıyorum çakşır otunun inanılmaz faydaları var hatta Ağrı’da yanlış hatırlamıyorsam çakşır otunun üzerine yumurta kırıp pişiriyorlardı, onu da dememek lazım 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 18 dakika önce yazdı:

Yapmışsındır inanıyorum çakşır otunun inanılmaz faydaları var hatta Ağrı’da yanlış hatırlamıyorsam çakşır otunun üzerine yumurta kırıp pişiriyorlardı, onu da dememek lazım 😁

yok hocam daha çakşır falan kokusuna duysam istifra ederim ben :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 11 dakika önce yazdı:

yok hocam daha çakşır falan kokusuna duysam istifra ederim ben :)

Yok abim o kadar da değil ya da ben çok alıştım 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
SERKO, 5 saat önce yazdı:

Ne kadar koyup demliyoruz bi gramajı ölçeği varmı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

kaynar suya her ikisinden üçer dörder dal koy göz kararı 10 dk demlensin ılıdıktan sonra yatmadan önce iç hocam 

Arenn, 16 saat önce yazdı:

Yok abim o kadar da değil ya da ben çok alıştım 😅

beni mahfetti o koku ama kapadık burnumuzu içtik :

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SERKO, 18 saat önce yazdı:

Ovitrelle ile doğal testosteronunu doğal olarak arttırmamışsın aslında.

Ovitrelle diğerlerinin yanında turbo etkisi göstermiş sanki :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.