Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Mental çöküşle beraber bozulan diyet

Önerilen İletiler

AREN    206

Arkadaşlar öncelikle selam 👋🏻 

Bir mental çöküş ile karşınızdayım. Yaklaşık 7/8 aydır diyet yapıyorum. Kimi zaman ara ara bozmalar da olsa kardiyolar antrenman hep eksiksizdi. Cycle olarak 3 aydır haftalık 250ml T. Enanthate ve 20/30mg ara ara Yohimbine kullanıyordum. Bu serüven de 117kg’dan 90,95kg kadar düştüm. Bir türlü getiremediğim formlar bile modumu düşürmeye devam etti yine yılmadım. Fakat son şu 1 haftadır süre mental birikmişliğin, yaşamış olayların ve özellikle bugün babamın hastalanmasıyla beraber diyeti inanılmaz bir şekilde patlatmış durumdayım.

Her yerim davul gibi şişti ellerim ayaklarım özellikle, belime ağrılar girmeye başladı ve gece uyuyamıyorum. İnanılmaz bir şekilde yemek yemeğe saldırdım ve inanılmaz bir şekilde vücuda şeker girdi. İşte 1kg baklava’dan tutun da 20/25 tane İzmir bombasından, 4-5 hamburger’den tutun da 5-6 tane pizza’ya kadar daha saymakla bitiremediğim herşeyi 1 gün de yedim o gün de bugün. Allah’a şükür babam durumu anlattı ama ben hem diyet bozmanın psikolojisi ile şuan kendimle başbaşayım ve psikolojim bozuldu. Tartı’ya çıktım ve şuan 99.7kg olmuşum. Hakkını vermişim bayaa.

Hakkını vererek her şeye geri döneceğim ve artık aylardır getiremediğim form’u artık getirme zamanı aşırı sıkarak aşırı disiplini bir şekilde devam tekrar başlayacağım. Cycle’a devam edeceğim gibi düşünüyorum ve 3-4 ay maksimum yağ oranı düştükten sonra ufak cruise yaptıktan sonra blast’a geçip maksimum rebound halinde dönmek gibi niyetim var. Yarın bu yaşadıklarımı çalıştığım koç’la da konuşacağım ama bir de sizin fikirlerinize ve yardımınıza ihtiyacım olacağını hissediyorum.

En ufak bir düşünceniz ve söylemleriniz veya yardımlarınız benim için çok çok kıymetli. Şimdiden teşekkür ediyorum 🙏🏻

@Rdm @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi @rastlantisal @metinav @Vural2 @Semih Erarslan @Mickey @SERKO @janbertozen

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.363

Öncelikle geçmiş olsun kankam. Bence telaş yapmamalısın yediklerin çok fazla su ve ödem tutmuş, zaten koçla çalıştığın için bu durumu tolere edebileceğin bir planlama senin için yapacaktır. uzun süre uğraştığın emek verdiğin şeyi 1 günde mahvedemezsin. toparlayacağına eminim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun kankam. Bence telaş yapmamalısın yediklerin çok fazla su ve ödem tutmuş, zaten koçla çalıştığın için bu durumu tolere edebileceğin bir planlama senin için yapacaktır. uzun süre uğraştığın emek verdiğin şeyi 1 günde mahvedemezsin. toparlayacağına eminim 

Ayna’da şuan kendime nefret ede ede bakıyorum. 😡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

@Arennsenin durumunun adı yeme bozukluğu. Yemek yemeyi duygusal durum ile ilişkilendirmişsin. Öncelikle yardım alarak bu bağı koparmalısın. Hayat asla düz bir çizgi değil. Daha çok koordinat düzlemindeki sinüs eğrisi gibi. Yoksa her negatif düşüşte yine beslenmeni bozacaksın. Ayların çöpe gidecek. Bence bunun için profesyonel yardım alman daha doğru olur.

Üstelik diyet yapmana gerek yok. Beslenmeni düzeltmek kalıcı bir durum iken diyet, zorlayıcı ve geçici bir durumdur.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

117 > 90,95 < 99,7

117>99,7  hala öndesin :) Moralini bozmadan ara ara canının istediklerini yiyerek devam. Çok katı diyetler bir noktadan sonra psikolojik olarak çok zorlar. Eğer buna karşı koyamadığın anlar olursa bir sonraki gün bunu telafi ederek yoluna devam edebilirsin.

3 dilim baklava yediğin günün ertesi gün 1 saat fazladan yürümek gibi....

Başarıların daim olsun

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    226

Bozmayan insan yok kimse makine gibi yaşayamaz bu işi profesyonel yapan insanlar dahi dediğin yollara giriyor moral bozmana gerek yok diyet aralarında böyle reverse dietler daha sonraki süreçte yağ yakımını da hızlandırır kendini bu psikolojiye sokup boşuna üzülme.Sende yeme bozukluğu falan da yok uzun süre diyet yapmışsın adam gibi diyetini yapıp açlık çekmeyen anlamaz bu durumu destek falan almaya çalışıpta kendini boş yere saçma duruma düşürmeni tavsiye etmem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Ufak bi revize. Güne yeni başlıyorum tartı’ya çıktım 91,35kg. Şaka mı bu 8,4kg? 12/14 saatlik dilimde nereye gitti bu? Vücudumu bazen anlayamıyorum. Koç’la konuştuk cycle’ı bitirip dinlenmeye geçeceğimi mental açıdan toparlanıp vücuda yavaş yavaş diyet döngüsüne tekrar başlanıp şiddetli kardiyolar’a başlayacağımızı revize etti. Şuan durum yer yerim ödem dolu elim ayağım resmen fil gibi. Bir şekilde toparlanıp mental’i iyice sağlamlaştıracağım ve bugün diyet’e geri döndüm. Ne dersiniz siz bu duruma ?

otopsicikedi, 14 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim kankam, şuan aç karına 91,35kg ve ödem konusunda fil gibiyim şuan. Cycle’ı bitirip dinlenmeye ve yağ oranı düşürebildiğimiz kadar maksimum düşürüp ciddi bir kür’e başlayacağız gibi görünüyor 

rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

@Arennsenin durumunun adı yeme bozukluğu. Yemek yemeyi duygusal durum ile ilişkilendirmişsin. Öncelikle yardım alarak bu bağı koparmalısın. Hayat asla düz bir çizgi değil. Daha çok koordinat düzlemindeki sinüs eğrisi gibi. Yoksa her negatif düşüşte yine beslenmeni bozacaksın. Ayların çöpe gidecek. Bence bunun için profesyonel yardım alman daha doğru olur.

Üstelik diyet yapmana gerek yok. Beslenmeni düzeltmek kalıcı bir durum iken diyet, zorlayıcı ve geçici bir durumdur.  

Hocam şöyle ki evet bu yeme bozukluğunun olduğunu bir ara çok düşündüm, çünkü sinirimi öfkemi üzüntümü yemekten çıkaran bir insandım önce ki hayatımda, atlattım diye düşünürken o zamandan kalan bir durum nüksetti tekrar. Bunu düşüneceğim ❤️

Rdm, 4 saat önce yazdı:

117 > 90,95 < 99,7

117>99,7  hala öndesin :) Moralini bozmadan ara ara canının istediklerini yiyerek devam. Çok katı diyetler bir noktadan sonra psikolojik olarak çok zorlar. Eğer buna karşı koyamadığın anlar olursa bir sonraki gün bunu telafi ederek yoluna devam edebilirsin.

3 dilim baklava yediğin günün ertesi gün 1 saat fazladan yürümek gibi....

Başarıların daim olsun

Keşke 3 dilim baklava yeseydim 🙂 güncel kilo aç karına 91,35kg ama yine de modum düşük çünkü ödem konusunda fil gibiyim. Mecbur seve seve toparlayacağız, cycle’ı bitirip maksimum yağ oranı düşmeden cycle’ı kesip vücut hem o esnada ilaç konusunda dinlendirip sonra ciddi bir kür’le başlayıp büyümeye geçmek gibi düşüncem var.

KlasikFizik, 4 saat önce yazdı:

Bozmayan insan yok kimse makine gibi yaşayamaz bu işi profesyonel yapan insanlar dahi dediğin yollara giriyor moral bozmana gerek yok diyet aralarında böyle reverse dietler daha sonraki süreçte yağ yakımını da hızlandırır kendini bu psikolojiye sokup boşuna üzülme.Sende yeme bozukluğu falan da yok uzun süre diyet yapmışsın adam gibi diyetini yapıp açlık çekmeyen anlamaz bu durumu destek falan almaya çalışıpta kendini boş yere saçma duruma düşürmeni tavsiye etmem 

İşin garibi ben çok ciddi bir açlık çekmiyorum diyet dönemlerinde, öğünleri geç yapıyorum çok su tüketiyorum falan ama ben daha açlıktan uyuyamadığım zaman olmadı. Kademeli bir şekilde en son günlük 1400kcal’a düşmeme rağmen o zamanlar da acıkmıyordum. Sadece aynı öğünleri aynı tatları yemek her sabahın köründe kalkıp kardiyo yapmak, öğünleri hazırlamak falan çok yormuştu beni.

Revize beslenme programı

• 5 yumurta beyazı 1 sarı
  • 60gr yulaf / 6 tane rice cake
  • 20gr badem / fıstık ezmesi
  • 150gr tavuk
  • 60gr yasmin pirinç / 220gr tatlı patates 
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1.5 ölçek whey izole
  • 60gr rice cream
  • 150gr tavuk
  • 15 adet çiğ badem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.