Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatih06

Antreman hakkında

Önerilen İletiler

fatih06    1

Herkese merhaba hayırlı günler dilerim.

Testo ent ve Boldenone kürü yapıyorum.

Detaylarını vermiyorum sadece bilinmesi gerektiği için söyledim.

PPL olarak aylardır devam ediyordum fakat artık benim vücüduma bir etkisi olmadığını fark ettim ve ne yapacağımı bilemiyorum nasıl bir program çıkartmalıyız bunun hakkında yardım istiyorum sizden

aşağıda güncel formum görünüyor fakat ben memnun değilim istediğim gibi ilerlemiyor.

aklımdakini söylemek istiyorum. Programımı aslında hazırladım fakat yanlış yapmamak adına sormak istiyorum sadece.

• Pazartesi: Göğüs
  • Salı: ön arka kol
  • çarşamba: bacak omuz
  • perşembe: sırt
  • cuma: göğüs(göğüslerim istediğim gibi olmadığı için ekledim.)
  • cumartesi: ön arka kol(ön arka kolum istediğim gibi olmadığı için ekledim.)
  • pazar: off 

dediğim gibi yanlış olmaması için soruyorum lütfen kızmadan yargılamadan güzel bilgilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

image.png.a88d6622bbc946744d0efd7abdf8f724.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261
gönderildi (düzenlendi)

birde kardiyo ekledinmi tamam işte brom gayet güzel kendini analiz edip kendini tanıyıp olması gerektiği gibi kendine göre idman programı yazmışsın eksiklerine göre başarılar  

her zaman söylerim kişi PT ile çalışmıyor ise oturup yazıp çizip kendini tanıması eksiklerine göre idmanını ayarlaması 2 adım ileri atıcaktır kendisini 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
crosfredy, 52 dakika önce yazdı:

birde kardiyo ekledinmi tamam işte brom gayet güzel kendini analiz edip kendini tanıyıp olması gerektiği gibi kendine göre idman programı yazmışsın eksiklerine göre başarılar  

her zaman söylerim kişi PT ile çalışmıyor ise oturup yazıp çizip kendini tanıması eksiklerine göre idmanını ayarlaması 2 adım ileri atıcaktır kendisini 

Aylardır kendi vücudun büyüse gelişse bile bunu ayna karşısında anlamıyorum girdiğim küre göre gelişim durdu ölçüler ile bunu görüyorum biraz süre tanıdım kendime gelişim durdu değişen yok. Bölgesel çalışmaya yönelmeliyim diye kendimi şartlandırdım. PPL yaparken bile kasları farklı hareketler ile uyarmayı denedim beynim alıştı çünkü. Kardiyo konusuna gelecek olursak eğer nasip olursa sabahları saat 5 den 6 ya kadar açık hava kardiyosu yapıyordum gelişim durunca ona da ara vermiştim ona tekrardan devam edeceğim. Farklı eklemek istediğin birşey varsa dinlerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

antreman programı çok kişisel ama fikir olması için şunu söyleyeceğim bi insan programını yetersiz görüyor gelişmekten sorun yaşıyorsa bence programdan yaptığı hareketlerden tekrarlardan önce hakkını veriyormu yeterince ağır çalışıyormu onu sorgulamalı bunun cevabı evetse oraya gelebilir. 

örneğin. Göğüslerinden memnun değilsin şunları sorayım: Kaç tane press yapıyorsun göğüs için bench press veya dumbell pressinde attığın ağırlık set sayısı ve tekrar aralığı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
ulquiorra_z, 51 dakika önce yazdı:

antreman programı çok kişisel ama fikir olması için şunu söyleyeceğim bi insan programını yetersiz görüyor gelişmekten sorun yaşıyorsa bence programdan yaptığı hareketlerden tekrarlardan önce hakkını veriyormu yeterince ağır çalışıyormu onu sorgulamalı bunun cevabı evetse oraya gelebilir. 

örneğin. Göğüslerinden memnun değilsin şunları sorayım: Kaç tane press yapıyorsun göğüs için bench press veya dumbell pressinde attığın ağırlık set sayısı ve tekrar aralığı nedir?

• Dumbell press 35kg 6-8 tekrar
  • barbell bench press 100kg 6-8 tekrar 

eğer yeterince yandığını hissetmezsem ağırlığı düşürüp tekrar sayısı arttırıyorum örneğin 

• barbell bench 70kg 10-12 tekrar 
  • dumbell 25kg 10-12 tekrar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
fatih06, 26 dakika önce yazdı:
  • Dumbell press 35kg 6-8 tekrar
  • barbell bench press 100kg 6-8 tekrar 

eğer yeterince yandığını hissetmezsem ağırlığı düşürüp tekrar sayısı arttırıyorum örneğin 

• barbell bench 70kg 10-12 tekrar 
  • dumbell 25kg 10-12 tekrar 

gayet iyi hocam fakat size 2 tavsiyeyi vereyim eğer dinlemek ve denemek isterseniz tabi. 

1-Pump almak için kası yakmak için ağırlık düşmeyin mümkünse idmanda pump düşünmeyin bile hypertrophy de hiçbir rolü yok. 

2- Kas daha önce görmediği ağırlığı, şiddeti görünce büyür tekrar arttırmakta dahil. Yani haftadan haftaya veya 2 haftadan haftaya 1 tekrar koymaya veya 2.5 kilo daha koyma odaklanmanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
ulquiorra_z, 35 dakika önce yazdı:

gayet iyi hocam fakat size 2 tavsiyeyi vereyim eğer dinlemek ve denemek isterseniz tabi. 

1-Pump almak için kası yakmak için ağırlık düşmeyin mümkünse idmanda pump düşünmeyin bile hypertrophy de hiçbir rolü yok. 

2- Kas daha önce görmediği ağırlığı, şiddeti görünce büyür tekrar arttırmakta dahil. Yani haftadan haftaya veya 2 haftadan haftaya 1 tekrar koymaya veya 2.5 kilo daha koyma odaklanmanızı tavsiye ederim.

1 tekrar bile olsa arttırmaya çalış diyorsunuz 1 tekrarı destekli denesek olur mu peki yani arkadaş eliyle hazırda bekliyor ve duruma göre destek atıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
fatih06, 28 dakika önce yazdı:

1 tekrar bile olsa arttırmaya çalış diyorsunuz 1 tekrarı destekli denesek olur mu peki yani arkadaş eliyle hazırda bekliyor ve duruma göre destek atıyor 

hayır hocam spot sizin güvenliğiniz için orda olmalı işinize müdahele etmemeli. gücünüzü arttırma sıklığınız kişiseldir gerekiyorsa 2 haftada 1 tekrar hatta 3 haftada bir ama kendiniz basmalısınız cycle da iseniz zaten gücünüzün artıor olması gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
ulquiorra_z, 30 dakika önce yazdı:

hayır hocam spot sizin güvenliğiniz için orda olmalı işinize müdahele etmemeli. gücünüzü arttırma sıklığınız kişiseldir gerekiyorsa 2 haftada 1 tekrar hatta 3 haftada bir ama kendiniz basmalısınız cycle da iseniz zaten gücünüzün artıor olması gerekir.

Kullandığım marka etkili olabilir gücüm var elbette fakat bazen öyle çok güçlü oluyorum ki ben bile şaşırıyorum ama bazen gücüm kesik oluyor anlam veremiyorum. Kısacası güvenlik amaçlı orda olsun 1 tane bile olsa kendin bas diyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
fatih06, 2 dakika önce yazdı:

Kullandığım marka etkili olabilir gücüm var elbette fakat bazen öyle çok güçlü oluyorum ki ben bile şaşırıyorum ama bazen gücüm kesik oluyor anlam veremiyorum. Kısacası güvenlik amaçlı orda olsun 1 tane bile olsa kendin bas diyorsun

evet hocam, kavramışsınızdır anlatmaya çalıştığım mantığı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
ulquiorra_z, 6 saat önce yazdı:

evet hocam, kavramışsınızdır anlatmaya çalıştığım mantığı

Evet anladım sadece şu günlük antrenman nasıl yapılmalı o aklımı kurcalıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
gönderildi (düzenlendi)
fatih06, 5 saat önce yazdı:

Evet anladım sadece şu günlük antrenman nasıl yapılmalı o aklımı kurcalıyor 

öyle programlarda hiç tecrübem yok hocam yorum yapmiyim ona, ben hep full body ve en fazla upper lower gibi ayırmışımdır.

hep çok saçma gelmiştir bana haftada 1 kas çalışmak. iyileştiyse kas basarım ben tekrar o kasa, haftada 3 fln dönüyom bi kası

ztn kaslar alışıyor ya genelde kısıtlayan şey lanet tendonlar oluyor kas yoksa 1 gece bile basacak kadar toplar bu sıklığa adapte olduysa.

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
ulquiorra_z, 25 dakika önce yazdı:

öyle programlarda hiç tecrübem yok hocam yorum yapmiyim ona, ben hep full body ve en fazla upper lower gibi ayırmışımdır.

hep çok saçma gelmiştir bana haftada 1 kas çalışmak. iyileştiyse kas basarım ben tekrar o kasa, haftada 3 fln dönüyom bi kası

ztn kaslar alışıyor ya genelde kısıtlayan şey lanet tendonlar oluyor kas yoksa 1 gece bile basacak kadar toplar bu sıklığa adapte olduysa.

Benim kendi ppl programım hafta kası 2 kez çalıştırmak üzerine ayarlamıştım fakat şimdi değişikliğe gitmem gerekiyor yaramıyor bölgesel gitmeliyim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

yılın 365günü agır kaldıramazsın. 365 günün 365 günü progressive overload yapamazsın. mental olarak bakış açını değiştirmeni öneririm bir değişimi aniden beklemek yerine periyotlarla incelersen aslında değişimi daha net anlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.