Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kutluuhan

Burak hocayla nasıl zayıflarım? (referans konusu) merak edenlere.

Önerilen İletiler

kutluuhan    46

Arkadaşlar selamlar

Yıllardır spor yapan bir insan olarak kişisel sebeplerden dolayı sporu 4 sene bıraktım sonuç olarak yağ tulumu bir insan haline geldim ama alışmış kudurmuştan beterdir eski formuma ulaşmak güvenli limanım  Burak hocaya mesaj attım formumu yolladım yağ tulumu olduğumu Antreman değil acil kardiyo yapmam gerektiğini söyledi 117 kg olduğum için kardiyolara başladım Burak hoca ile fragment - gw - lgd - yohimbe başladık yağ oranını düşürüp küre girmem gerektiğini eklersem peptit eklemem gerektiğini söyledi.

Böyle yağ oranını yüzde 20 lere düşürdükten sonra Burak hocamın desteğini alıp pörtföyündeki gruplara dair ekstra olarak onun doğal su atıcı kürünü uyguladım. Sonuç olarak buraya geldik benim için abim gibi olan @Loving yıllardır bana desteğinden dolayı teşekkür ederim ölü vücudu dirilttik şu an üstüne koyuyorum daha iyi formlara ulaşacağım.

Screenshot_20231008_053507.jpg Screenshot_20231008_054934.jpg Screenshot_20231008_054723.jpg Screenshot_20231008_054805.jpg

Edit : Definasyon sonrası bulk başladık alttaki konudan detayları görebilirsiniz. :) 

• Beğen 9
  • Vayyyy!! 1
  • Ödül 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mertkaya    11
gönderildi (düzenlendi)

Güzel değişim dostum tebrikler.

tarihinde Mertkaya tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
kutluuhan, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar

Yıllardır spor yapan bir insan olarak kişisel sebeplerden dolayı sporu 4 sene bıraktım sonuç olarak yağ tulumu bir insan haline geldim ama alışmış kudurmuştan beterdir eski formuma ulaşmak güvenli limanım  Burak hocaya mesaj attım formumu yolladım yağ tulumu olduğumu Antreman değil acil kardiyo yapmam gerektiğini söyledi 117 kg olduğum için kardiyolara başladım Burak hoca ile fragment - gw - lgd - yohimbe başladık yağ oranını düşürüp küre girmem gerektiğini eklersem peptit eklemem gerektiğini söyledi.

Böyle yağ oranını yüzde 20 lere düşürdükten sonra Burak hocamın desteğini alıp pörtföyündeki gruplara dair ekstra olarak onun doğal su atıcı kürünü uyguladım. Sonuç olarak buraya geldik benim için abim gibi olan @Loving yıllardır bana desteğinden dolayı teşekkür ederim ölü vücudu dirilttik şu an üstüne koyuyorum daha iyi formlara ulaşacağım.

Sonuç iyinin çok ötesinde ama her şey bir yana emek bir yana koskoca bir emek var sizi tebrik ederim.

İçinizden ekstra bir beden daha çıkmış gibi gerçekten :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
rambo32, 4 dakika önce yazdı:

hocam %100 doğalsınız sanırım :D

Yüzde 95 diyelim yüzde 5 lik kısım da steroid peptid sarms vs küçük şeyler 😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
kutluuhan, Şimdi yazdı:

Yüzde 95 diyelim yüzde 5 lik kısım da steroid peptid sarms vs küçük şeyler 😂

hocam küçük hormonsal takviyeler her daim olacak şeyler bunlar naturelliği bozmaz:D

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2
gönderildi (düzenlendi)

ne kadar sürede oldu bu ve hangi ilaçları kullandınız tam olarak

tarihinde ardarnold tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
ardarnold, 47 dakika önce yazdı:

ne kadar sürede oldu bu ve hangi ilaçları kullandınız tam olarak

Başlangıç 4 ay Sr 9909- gw 5015 - hgh fragment- lgd 4033- s4 - yohimbe hcl - mk 2866 sonra doğal devam ettim.

11.aydan sonra yağ oranını 20 ye düşürüp testo propionat winstrol hgh fragment - yohimbe kesmeden aldım 3 ay sonra winstrol kesip bolde ekledim şu an bolde kürünün 9.haftasına girdim.

Testo kürünün 23.haftasındayım boldeye de bir 10 hafta daha devam edip boldeyi kesip 3 ay only testo p devam edip formuma göre masteron eklerim öyle 3 ay falan yine devam sonra bir tren Ace gibi bişiler ekleyeceğim plan bu şekilde.

(testo p hep sabit) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Çok emek vermişsin bravo. Sonuç ciddi şaşırtıcı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
Bay-T, 6 saat önce yazdı:

Çok emek vermişsin bravo. Sonuç ciddi şaşırtıcı.

Sağolasın abicim gerçekten istersen oluyor kısa vadeli düşünmemek gerekiyor bu işi insanların yaptığı en büyük hata bu 2 ayda 3 ayda değişmek istiyorlar sabırsız oluyorlar oysaki biraz sabredince herşey oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
kutluuhan, 08.10.2023 - 05:53 yazdı:

Arkadaşlar selamlar

Kür içi enjeksiyonlarınızı( peptid , steroid ) vb. kendiniz mi yapıyorsunuz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zoszos    0

Arkadaşlar selamlar

Değişim gerçekten müthiş, tebrikler .

@Loving hocanın referansları gerçekten iyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Arkadaşlar selamlar

Ya bu nedir çok iyi büyük emek hocam yine yapmış yapacağını başka bir insana dönüşmüşsün tebrikler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hacı Muro    0

Arkadaşlar selamlar

doğal su atıcı kürünü paylaşabilirmisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.