Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gregsl

Kilo alamıyorum ( ciddi )

Önerilen İletiler

Gregsl    2

Arkadaşlar herkese merhaba 

Ben hard ektomorf denilen vücuda sahibim 

Naparsam yapayım hiçbir şekilde kilo alamıyorum 

Bu sporu 1.5 2 senedir yapıyorum ve belirli bir kas kütlesi koydum 

Plaj vücudu dediğimiz vücut var ve bu sporu yapan herkes gibi bende kollarım büyük olsun istiyorum ama artık çok sıkıldım bu durumdan ve gerçekten motivasyonum kalmadi şu spora

Bir ara 4 5 ay boyunca  hayvan hibi ağır antrenman yapıp hergün 4000 5000 kalori alıyordum 

2 3 kilo alabildim sadece ve oda beslenmeyi normale döndürünce 1 haftada uçup gitti 

Su olduğunu düşünüyorum onlarin ( fazla karbonhidrati vücut suya dönüştürüyor ya)

Gerçek bir kilo artışı elde edemedim 

En iyi gördüğüm kilo 63 kilo boyum 180

50 kilo başlamıştım 

Yağ oranım hiç değişmedi sadece kas koydum ve artık kasda koyamıyorum çok uzun zamandır 

Doyum noktasına ulaştım hemen hemen

Bu saatten sonra en iyi antrenmanı bile yapsam taş çatlasa 2 3 kilo kas gelir uğraşamam onunlada 

Şöyle bi 10 kilo almak istiyorum artık 

Düşük yağ oranından kurtulmak istiyorum

Araştırdım metabolizma hızlı ilerde yavaşlayınca alırsın bilmem ne 

Arkadaşlar ben gidip 30 yaşına kadar beklemek istemiyorum 21 yaşındayım şu an

Şu an olsun istiyorum 

Gerçekten yapılacak hiçbirşey yok mu sizce ? 

Okuyan herkese çok teşekkür ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapukaya    85
Gregsl, 15 dakika önce yazdı:

Plaj vücudu dediğimiz vücut var ve bu sporu yapan herkes gibi bende kollarım büyük olsun istiyorum ama artık çok sıkıldım bu durumdan ve gerçekten motivasyonum kalmadi şu spora

Bir ara 4 5 ay boyunca  hayvan hibi ağır antrenman yapıp hergün 4000 5000 kalori alıyordum 

2 3 kilo alabildim sadece ve oda beslenmeyi normale döndürünce 1 haftada uçup gitti 

Su olduğunu düşünüyorum onlarin ( fazla karbonhidrati vücut suya dönüştürüyor ya)

50 kilo başlamıştım 

Yağ oranım hiç değişmedi sadece kas koydum ve artık kasda koyamıyorum çok uzun zamandır 

Bu saatten sonra en iyi antrenmanı bile yapsam taş çatlasa 2 3 kilo kas gelir uğraşamam onunlada 

Şu an olsun istiyorum 

Tiroid ile ilgili bir problem olabilir tsh t3,t4 ve insülin direnci,insülin vs. Testlerine baktirip sonuclari paylasabilirmisin hocalarım bunun üzerinden daha kapsamlı yardımcı olabilirler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Gregsl, 17 dakika önce yazdı:

50 kilo başlamıştım 

Şu an olsun istiyorum 

Bu süreçte doktora göründün mü? Treoid bezi, parazit baktırdın mı?

Aynı bu süreçten geçen biri vardı mahallede yıllar sonra gördüm tanıyamadım. Sorduğumda cevabı "yıllardır içimde kurt varmış ne yersem ona yariyormuş" demişti.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Gregsl, 2 saat önce yazdı:

hocam herhangi bir rahatsızlığın yoksa kusana kadar yemen lazım zarganalıktan öyle çıkılır başka yolu yok. hani kür de yapsan beslenme sorununu aşmadan ilaçlarını çalıştıramazsın. formunu atabilirsen çok iyi olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Kapukaya, 1 saat önce yazdı:

Tiroid ile ilgili bir problem olabilir tsh t3,t4 ve insülin direnci,insülin vs. Testlerine baktirip sonuclari paylasabilirmisin hocalarım bunun üzerinden daha kapsamlı yardımcı olabilirler

Haklısınız gidip bi baktırayım 

Yalnız ilaç verip düzeltseler bile ilacı bıraktıktan sonra metabolizma hızım yine ilk baştaki haline döneceği için zor iş 

Inşallah aşağıdaki arkadaşın dediği gibi parazit falan vardırda ömür boyu kurtulurum şu dertten

onur41_38, 1 saat önce yazdı:

Bu süreçte doktora göründün mü? Treoid bezi, parazit baktırdın mı?

Aynı bu süreçten geçen biri vardı mahallede yıllar sonra gördüm tanıyamadım. Sorduğumda cevabı "yıllardır içimde kurt varmış ne yersem ona yariyormuş" demişti.

Hocam inşallah bendede öyle olur ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Gregsl, Şimdi yazdı:

Yalnız ilaç verip düzeltseler bile ilacı bıraktıktan sonra metabolizma hızım yine ilk baştaki haline döneceği için zor iş 

Inşallah aşağıdaki arkadaşın dediği gibi parazit falan vardırda ömür boyu kurtulurum şu dertten

Hocam tiroid ile ilgili problemi kalıcı ilaç tedavisi yazarlarsa maalesef kullanmak zorundasınız ancak geçici birşeyse zaten tedaviden sonra düzelir genel bı kontrol yaptırın bence şüpheleri göz önünde bulunarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Dorukhan, 18 dakika önce yazdı:

hocam herhangi bir rahatsızlığın yoksa kusana kadar yemen lazım zarganalıktan öyle çıkılır başka yolu yok. hani kür de yapsan beslenme sorununu aşmadan ilaçlarını çalıştıramazsın. formunu atabilirsen çok iyi olur

Çok haklısınız ama organlarımıda boş yere çok yormak istemiyorum artık sonuçta denedim sonuç ortada 

Formum

20211105_162353.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Gregsl, 3 dakika önce yazdı:

kurt için eczaneden kontil diye bir tablet var alıp çiğne yut ama kurdun da çeşitleri var sanırım bu kontil beslenmeyi etkileyen kurdu atıyordu ama arkadaşın bahsettiği kurt hangisi bilemiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Gregsl, 7 dakika önce yazdı:

Çok haklısınız ama organlarımıda boş yere çok yormak istemiyorum artık sonuçta denedim sonuç ortada 

Formum

hocam on numara fiziğin var, gerçekten yağ oranın epey düşük metabolizma burdayım diyor.. 

ben daha amatör bir fizik bekliyordum anlattığın kadarıyla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Kapukaya, 9 dakika önce yazdı:

Hocam tiroid ile ilgili problemi kalıcı ilaç tedavisi yazarlarsa maalesef kullanmak zorundasınız ancak geçici birşeyse zaten tedaviden sonra düzelir genel bı kontrol yaptırın bence şüpheleri göz önünde bulunarak

Inşallah geçici olur ya

Kalıcı olursa sürekli ilaç kullanmak biraz korkutuyor gözümü uzun vadede zararını görmek istemiyorum

klinux, 5 dakika önce yazdı:

kurt için eczaneden kontil diye bir tablet var alıp çiğne yut ama kurdun da çeşitleri var sanırım bu kontil beslenmeyi etkileyen kurdu atıyordu ama arkadaşın bahsettiği kurt hangisi bilemiyorum 

Peki hocam diyelimki öyle 

Ben bu tableti sürekli mi kullanıcam bırakınca yine eskisi gibi mi olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Gregsl, Şimdi yazdı:

Peki hocam diyelimki öyle 

Ben bu tableti sürekli mi kullanıcam bırakınca yine eskisi gibi mi olucak

yok çiğniyorsun varsa gidiyor bir daha çiğnemene gerek yok ama dahiliyede farklı testleri olabilir dışkıya bakıyorlar mı bilmiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Dorukhan, 5 dakika önce yazdı:

hocam on numara fiziğin var, gerçekten yağ oranın epey düşük metabolizma burdayım diyor.. 

ben daha amatör bir fizik bekliyordum anlattığın kadarıyla

Çok teşekkür ederim aslında 15 16 yaşında başlamıştım ozamanlar çok hevesliydim :) baya asılırdım şimdi evde haftada 1 gün yapıyorum gram istek kalmadı bende :/

klinux, 3 dakika önce yazdı:

yok çiğniyorsun varsa gidiyor bir daha çiğnemene gerek yok ama dahiliyede farklı testleri olabilir dışkıya bakıyorlar mı bilmiyorum 

Ozaman harika

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Gregsl, 1 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim aslında 15 16 yaşında başlamıştım ozamanlar çok hevesliydim :) baya asılırdım şimdi evde haftada 1 gün yapıyorum gram istek kalmadı bende :/

bence paratizlik hastalık bir durum yok gibi duruyor. kür girmeyi düşünmüyorsan çok da kafaya takma natural olarak yapabileceğinin en iyisini yapmışsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Dorukhan, 1 dakika önce yazdı:

bence paratizlik hastalık bir durum yok gibi duruyor. kür girmeyi düşünmüyorsan çok da kafaya takma natural olarak yapabileceğinin en iyisini yapmışsın 

Çok teşekkür ederim hocam

Kür girmeyi düşünmüyorum ( bir ara giricektim sonra vazgeçtim )

Bi 10 kilo fazlalığım olsaydı hiç fena gitmezdi şu vücuda 

Baya toparlardı hacmimi 

Inşallah yapmaya çalışıcam 10 kilo olmasa bile 5 kilo olsun oda bişidir 

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Gerçekten 5000 yiyip o kilodaysan sağlık problemin olması dışında pek bir ihtimal kalmıyor. Ben de ektomorfum spora başladığımda kemiklerim sayılıyordu kilo olarak top noktada 5000 kalori yiyerek 90 kilo olmuştum. Şuanda 3500-4000 arası yiyerek 83-84 kiloyum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Herkes sağlık problemi olduğunu düşünüyor ama evet sağlıklı ama böyle enteresan vücut tipleri var maalesef mesela ben 😅 ben kürün dibine vurup 86 kiloyu gördüm. (63 kg başladım spora boy 183) kontili sakın tok karnına yutma aç karnına yut ve evden çıkma. (Acayip mide bulantısı,baş dönmesi) kür düşüncen yoksa mk677 tavsiye ederim bilinen bir yan etkisi yok ve aşırı iştah açıyor. İyi bir satıcıdan temin et. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Mhmt38, 8 dakika önce yazdı:

Herkes sağlık problemi olduğunu düşünüyor ama evet sağlıklı ama böyle enteresan vücut tipleri var maalesef mesela ben 😅 ben kürün dibine vurup 86 kiloyu gördüm. (63 kg başladım spora boy 183) kontili sakın tok karnına yutma aç karnına yut ve evden çıkma. (Acayip mide bulantısı,baş dönmesi) kür düşüncen yoksa mk677 tavsiye ederim bilinen bir yan etkisi yok ve aşırı iştah açıyor. İyi bir satıcıdan temin et. 

Hocam zaten doktor söylemeden içmem şimdilik 

Hocam iştah konusunda sıkıntı yok kalori almadada problem yok mesele kiloya dönüşmüyor:)

Bu arada ablamda benim gibi zayıf 

desperado, 36 dakika önce yazdı:

Gerçekten 5000 yiyip o kilodaysan sağlık problemin olması dışında pek bir ihtimal kalmıyor. Ben de ektomorfum spora başladığımda kemiklerim sayılıyordu kilo olarak top noktada 5000 kalori yiyerek 90 kilo olmuştum. Şuanda 3500-4000 arası yiyerek 83-84 kiloyum.

Zamanında babamda zayıfmış sonradan kilo almış 

Bende sonradan alırım ama ozamana kadar beklemek istemiyorum 

Ben zaten çok birşeyde istemiyorum 63üm 73 olsam bana yeter

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Gregsl, 12 dakika önce yazdı:

Hocam iştah konusunda sıkıntı yok kalori almadada problem yok mesele kiloya dönüşmüyor:)

73 olunca da bir süre sonra tatmin etmeyecek 83 olayım diyeceksin 😄 kendimden biliyorum bi 80-85 kg olsam yeter diyordum şimdi 100  kg olsam tamam diyorum da zor işte 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
Kado, 7 dakika önce yazdı:

73 olunca da bir süre sonra tatmin etmeyecek 83 olayım diyeceksin 😄 kendimden biliyorum bi 80-85 kg olsam yeter diyordum şimdi 100  kg olsam tamam diyorum da zor işte 

Haklısın hocam ama olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

hocam bende 180 boy 56 kilo ile başladım şuan 89 kiloyum kolllarım soguk 47 falan 

ayrıca internetten bulabileceğin zorrik diye bir şurup var (bitkisel iran ürünü oldugu söyleniyor) tavsiye ederim çok iyi kilo aldırıyor bağırsak parazitlerini de düşürüyor.Ben aldım 4 5 kilo falan aldırdı bana bir dene istersen sonuç alabilirsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Gregsl, 13 saat önce yazdı:

42kg başladım spora 50kg olsam yeter diyodum. 50kg oldum 55kg olsam bana yeter başka bişi istemem diyodum. 55kg oldum 60 olsam yeter diyodum. şuan 76kg yim 85 olsam yeter diyorum, çabalıyorum şuan olmuyor ama bir yerde olacak ve 95 olsam yeter diyeceğim. Biz spor yapanlar olarak psikolojisi bozuk ruh hastalarıyız başka bi açıklaması yok :D

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
SERKO, 3 saat önce yazdı:

hocam bende 180 boy 56 kilo ile başladım şuan 89 kiloyum kolllarım soguk 47 falan 

ayrıca internetten bulabileceğin zorrik diye bir şurup var (bitkisel iran ürünü oldugu söyleniyor) tavsiye ederim çok iyi kilo aldırıyor bağırsak parazitlerini de düşürüyor.Ben aldım 4 5 kilo falan aldırdı bana bir dene istersen sonuç alabilirsin

Ben bu şurubu Google’dan arattım bulamadım acaba satılmıyor mu artık?

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
Gregsl, 18 saat önce yazdı:

Dostum klişe gelecek ama gerçekten sabır işi kuvvet odaklı ağır sert antremanlar at ve gerçekten afedersin ayı gibi yemek ye başka yolu yok hipertrofi antremanlarından biraz uzaklaşıp 5tekrarlı kuvvet antremanlarına yönel. Sert idman ve düzgün yemek seni büyütecektir. Bende zayıf başladım uzun süre sabit kaldım 27cm kol vardı şimdi olmuş 40 beni büyüten şey 5x5 tarzı antremanlardı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Mhmt38, 12 dakika önce yazdı:

Ben bu şurubu Google’dan arattım bulamadım acaba satılmıyor mu artık?

evet var satılıyor dün sordum 700 tl dediler.İnstadan bulabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
SERKO, 7 dakika önce yazdı:

evet var satılıyor dün sordum 700 tl dediler.İnstadan bulabilirsin

Evet bende buldum galiba sayfayı mesaj attım teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.