Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

Bolde - testo e kür fiyatı hk;

Önerilen İletiler

xendroov    22

Merhabalar.
Bolde ve testo e kürüne girmeyi planlıyorum pct dönemi sonrasında ilaçları önümüzdeki hafta almayı planlıyorum fakat eczane dışında ürün kullanmadığım için fiyat konusunda aklımda soru işaretleri oluştu.

Akrabam bana zphc marka bolde ve testo e satacak fakat fiyatları hakkında kafamda soru işareti oluştu. Merdiven altı herhangi bir ilacın fiyatını bilmediğim için size sormak istedim.

Boldeyi 1250'den veriyormuş, bana 1000 den verecek. Testoyu da 1100'den verirken bana 900'den verecek.

Fiyatları olması gerektiği gibi mi, pahalı mı?

Fiyatları normal mi ve 16 haftalık kür için bundan kaç kutu almam gerekiyor?

Not: Rimo ve sustanon dışında herhangi bir ilaç kullanmadım ve bu bahsi geçen ilaçlarda bir kutunun içerisinde kaç mg çıkıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    22

Ürünün ambalajını vesaire görmeden orijinal denmesi vesaire zor bunu forumda bir çok kez okumuştum, konusu vesaire de var benim sadece sormak istediğim şey fiyat olarak normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Gördüğüm kadarıyla zphc sahtesi çok, son parti orjnial zphclerde güvenilir değil. Tanınan pro bir satıcıdan yüklü alışveriş yapan bi yarışmacının söylediği kadarıyla orjinalleri bile düşük doz, içinden boş çıkanı olmuş satıcı arada olur öyle şeyler diyip ürünleri geri almamış. Türkiyeye gönderilen son ürünlerin de kalitesiz olduğu söyleniyordu zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Türkiyede sahtesi bir diğer deyimle boşuna denk gelmeyeceğimiz en popüler marka nedir peki? Bu konuda aydınlatabilir misiniz rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
xendroov, 1 dakika önce yazdı:

Türkiyede sahtesi bir diğer deyimle boşuna denk gelmeyeceğimiz en popüler marka nedir peki? Bu konuda aydınlatabilir misiniz rica etsem

Testo için eczane ürünü iran veya sustanon, anabolizan için balkan, sp, dragon, bodytech bu 4ü hariç Türkiyedeki piyasa şüpheli. Daha ucuza illa ki çalışan ürün var ama genel olarak merdivenaltı kendi üretimini yapan satıcıların anlayışı referanslı yarışmacıya dolu ürün vermek, yüksek doz kullanımdan başına iş açmamak için dışarıya boş veya düşük doz ürün vermek. Bu şüpheleri kafandan atmak istiyorsan üstteki 4 markanın dışına çıkmanı tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85

Hocam bildiğim kadarıyla zhpc orjinali Türkiye'de bulmak çok zor bulunsa bile bu fiyatlarda olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235

Türkiye'ye gelen zhpc'ler hammadde olarak düşük seviyede forum da kullanıp da verim almayan arkadaşlar var konusu çok açıldı araştırmalısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
xendroov, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar.
Bolde ve testo e kürüne girmeyi planlıyorum pct dönemi sonrasında ilaçları önümüzdeki hafta almayı planlıyorum fakat eczane dışında ürün kullanmadığım için fiyat konusunda aklımda soru işaretleri oluştu.

Akrabam bana zphc marka bolde ve testo e satacak fakat fiyatları hakkında kafamda soru işareti oluştu. Merdiven altı herhangi bir ilacın fiyatını bilmediğim için size sormak istedim.

Boldeyi 1250'den veriyormuş, bana 1000 den verecek. Testoyu da 1100'den verirken bana 900'den verecek.

Fiyatları olması gerektiği gibi mi, pahalı mı?

Fiyatları normal mi ve 16 haftalık kür için bundan kaç kutu almam gerekiyor?

Not: Rimo ve sustanon dışında herhangi bir ilaç kullanmadım ve bu bahsi geçen ilaçlarda bir kutunun içerisinde kaç mg çıkıyor?

12 haftalık bi kür planlarsan ortalama 2şer şişeden toplam 4 şişe yeterli.

bu fiyatların cok fazla degil bir tık üstüne baba markalardan alabilirsin.yapıyorken tam yap bence dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
squafy, 47 dakika önce yazdı:

12 haftalık bi kür planlarsan ortalama 2şer şişeden toplam 4 şişe yeterli.

bu fiyatların cok fazla degil bir tık üstüne baba markalardan alabilirsin.yapıyorken tam yap bence dostum

Yorumun için teşekkür ederim fakat bahsi geçen ilaç markalarını satan herhangi bir çevrem yok.

Biraz zphc peşinde düştüğümde şu şekil fiyat tablosu elime ulaştı.

image.thumb.png.f6bb0c30633463c2bc5281fb7d9a5493.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
xendroov, 1 saat önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim fakat bahsi geçen ilaç markalarını satan herhangi bir çevrem yok.

yukarıdaki bi arkadaşında dedigi gibi türkiyedeki cogu zphc sahte,orjinalide de tam dolu değil.

para sıkıntısı cok yok ise testonu dragon pharma boldenonu sp yapmani tavsiye ederim

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

sp ve arenis boldenon şaşmam testo iran da olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
xendroov, 2 saat önce yazdı:

Hocam şahsi fikrimi soracak olursan ucuz kür diye birşey yoktur ucuz sandığın tuvalet ürünü vardır ve sağlam ürün vardır bence risk almamak için sol alt wpden sipariş ver yada dragon bodytech gibi ürünlerde alabilirsin kullanan çevrem sağlam diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.