Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BANNED

Iştah nasıl açılır

Önerilen İletiler

BANNED    10

Son 2-3 aydır iştahım inanılmaz kapalı 200prinç bile zor yerim öyle anlatayım günlüj hayatım spor ve ev arasında geçiyor çok geç uyanıyorum öğlen 1buçuk gibi ve pis besleniyorum iştahım kapalı öğün yiyemiyorum bir hafta 0 karb yapsam iştahım açılır mı veya nası açarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

yedikçe açılır, ne kadar çok karb girerse vücuda o kadar acıkıyon

yemek yemek için acıkmayı bekleme lüksün yok veya iştahım yok yemiyim gibi, bi şekilde yiyceksin ki emin ol zamanla iştahın açılıcak

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
janbertozen, 13 dakika önce yazdı:

Yağlı mısın ?  2 hafta mini bir cut yap devamında açılır 

hayır aman aman bi yağ oranım yok diğer konumda formum var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72
tunccc, 2 saat önce yazdı:

Son 2-3 aydır iştahım inanılmaz kapalı 200prinç bile zor yerim öyle anlatayım günlüj hayatım spor ve ev arasında geçiyor çok geç uyanıyorum öğlen 1buçuk gibi ve pis besleniyorum iştahım kapalı öğün yiyemiyorum bir hafta 0 karb yapsam iştahım açılır mı veya nası açarım

Dönem dönem herkeste oluşan bir şey sürekli tavuk pilav yediğimiz için. Pirinç yerine pirinc unu Pirinç patlagi makarna tercih edebilirsin. Kalorisi düşük soslar biraz destek sağlıyor bu konuda. İlk öğünü sabah 7 gibi yersen biraz daha kolay olur. Shakeler de can kurtarıcı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Psikolojik olarak saldıysan kendini eski hırsını yakalamalısın kendine gelmelisin bu işi gerçekten yapmak istiyorsan tabi . Miğde küçüldümü büyütmesi zaman alıyor malesef .

Bir süre ağır kilo 6 8 10 tekrar aralığında çalışıp ant. sonu 10-15 dk hiit kardiyo eklemeni tavsiye ederim ve bu süreçte karbonhidrata aşırı yükleneceksin öyleki bitiremeyeceğin kadarını koyacaksın tabağına yiyebildiğin kadarını zorlayarak yiyeceksin , bu arada tabak seçimin büyük olmalı nekadar büyükse tabağın içindekiler gözüne okadar az gözükür ben mesela dikdörtgen koca servis tabaklarından kullanıyorum zaten normal tabağa zor sığıyor neyse , şimdi önce kolay sindirilecek olanı yani  karbonhidratı yedin peşine protein gelecek tavsiyem haşlanmış tavuk , tavuk köftesi tarzı sindirimi kolay proteinler ekle bu süreçte yine etinide zorla yiyeceksin yiyebildiğin kadar ama işkence bitmedi 🙂 bir kayık tabak salatayı bitirmeye çalış hızlıca yemek sonunda ve üzerine içebildiğin kadar su iç miğde fesadı geçirmemeye dikkat et bu şekilde 10 gün gidersen mükemmel sonuç alırsın miğdeni çok zorlamadan gitmek istersen acelem yok dersen ızdırap olmayacak kadarını yersin .. ama en verimli yöntem bu benim uyguladığım hızlı sonuç aldığım.

Şunlarıda ekleyeyim , sabahları iştah problemi yaşıyorsan nekadar yanlış olsada bu süreçte gece yatmadan birşeyler atıştırıp üstüne 8-9 tane ceviz yiyip yatabilirsin tok yattığın için sabah fazlasıyla aç uyanacaksın . Birde bu süreçte ara ara şekerli şeyler tüketebilirsin bir ara süt burgere fena sarmıştım ben .. nutella ekmek olur dondurma olur , bu şekilde kolay ara öğünler yapıp insülin aracılığıyla iştahı tetikleyebilirsin .

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
tunccc, 3 saat önce yazdı:

Basit sindirililen alternatifleri tercih et piramit şeklinde arttır kardiyo ekle öğünler arası 2.5 saat süre ekle sindirim açısından sorun olmaması için bende definisyonda çıkınca aynı durumu yaşıyorum hocam tıkanana kadar yiyorum açılması için 1hafta ishal vs. Gibi sıkıntılar oluyor ancak bı sure sonra rayına oturuyor şahsen yukardakileri uyguluyorum

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49

İdman sonrası kardiyo yap. 20 dakika yeterli ben kardiyodan sonra deli gibi yemek yiyebiliyorum sende dene bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406

Kardiyo dene kardiyoda işe yaramıyorsa bu zorrik şurup var İran’dan geliyor içine ne koydularsa bende öyle 2 3 ölçek denedim çok inanmadım ama deli gibi acıktırıyor belki onu deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

zorrik şurubu bende denedim deli gibi acıktırıyor 2 şişe kullandım tövbe ettim :))) 6 7 ögün yediğimi biliyorum efsane birşey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
SERKO, 3 saat önce yazdı:

zorrik şurubu bende denedim deli gibi acıktırıyor 2 şişe kullandım tövbe ettim :))) 6 7 ögün yediğimi biliyorum efsane birşey 

zorrik şurubu ne kadara aldınız bana bi satıcı 800 tl dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
tunccc, 16.09.2023 - 17:51 yazdı:

Acı birer turşu ve baharat öneririm iştahı açar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Ironmann, 11 saat önce yazdı:

Kardiyo dene kardiyoda işe yaramıyorsa bu zorrik şurup var İran’dan geliyor içine ne koydularsa bende öyle 2 3 ölçek denedim çok inanmadım ama deli gibi acıktırıyor belki onu deneyebilirsin.

link varmıdır hocam satın alayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Hocam burdan link satıcı ismi vs paylaşmak yasak 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406
tunccc, 9 saat önce yazdı:

link varmıdır hocam satın alayım.

İnstagramda filan çok çıkıyor googlea yazıncada çıkıyor bir bak istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Hocam burdan link satıcı ismi vs paylaşmak yasak 

Hocam supplement, şurup vb gibi şeylerin linkini vermek yasak değil. 

Steroid satıcısı ve steroid web sitesi gibi linkler yasak. Paylaşabilirsiniz bence sorun yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
Ironmann, 49 dakika önce yazdı:

İnstagramda filan çok çıkıyor googlea yazıncada çıkıyor bir bak istersen.

az çok bilinen birisinde buldum 800tl dedi normal bir fiyat mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

internette cok rahat bulabilirsin ben 2 ay önce almıştım şu ara 800 tl olabilir herseye zam geliyor :) 800 tl ye alabilirsin günde 3 ögün yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı içebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.