Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hocalarım merhabalar foruma daha demin üye oldum kusur işlersem affedin. Öncelikle size 2 farklı tarihte yapmış olduğum kan testlerimi paylaştım 31 ocak da olan kan testinden hemen 1 gün sonrası ise testesteron enantahate 1ml kadar kullandım fakat hocamın bana yardım etmemesi nasıl yaparsan yap tarzı konusmalarından dolayı ilac kullanmayı kesmiştim bu test kullanmadan önce bu arada.

Enejksiyon yaptığım günlerden sonra yaklasık 5 gün sonra diye hatırlıyorum libidom ölü duruma düşmüştü sonra toparladı falan derken şu aralar orgazm olurken sanki tam verimli gecmıyor gibi hissediyorum ereksiyon da aynı şekilde bu yüzden test verdim acaba sorun düşüğe yakın prolaktinden dolayı olur mu eğer olursa bunu doğal yollarla biraz daha arttırma şansım var mıdır fsh da aynı şekilde düşüğe yakın bunlar sorun olur mu ? destek olursanız çok sevinirim. Bir daha ilaç kullanmayı düşünmüyorum bu arada. @otopsicikedi @metinav @rastlantisal

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Dostum prolaktinin normal seviyede onun dışında hormon  döngün açık bir sıkıntı yok haftada pazartesi yarın perşembe yarım arimidex al 1 hafta sonra test ver muhtmeeln çözülecektir dertlerin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
janbertozen, 18 dakika önce yazdı:

Dostum prolaktinin normal seviyede onun dışında hormon  döngün açık bir sıkıntı yok haftada pazartesi yarın perşembe yarım arimidex al 1 hafta sonra test ver muhtmeeln çözülecektir dertlerin

Bence dışarıdan hormon almayan birine arimidex önermek çok mantıklı değil. Çünkü arimidexinde bir esteri var kandan çıktıktan sonra tekrar aynı seviyelere gelicek. Ve arimidexin sıçrama özelliği var düşürdüğün yerden daha yüksek yerlere çıkabilir kestigin zaman. Ben o yüzden arkadaşa 30mg çinko takviyesinin daha doğru olacağını düşünüyorum. Arkadaşın vücudu hala testosteron üretmeye çalıştığı için Lh'ı eski haline göre yüksek salınıyor buna bağlı olarakta e2 yükseliyor. Yada şuan üretime faydası için klomen tamoxifen kullanılabilir diye düşünüyorum.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Bence dışarıdan hormon almayan birine arimidex önermek çok mantıklı değil. Çünkü arimidexinde bir esteri var kandan çıktıktan sonra tekrar aynı seviyelere gelicek. Ve arimidexin sıçrama özelliği var düşürdüğün yerden daha yüksek yerlere çıkabilir kestigin zaman. Ben o yüzden arkadaşa 30mg çinko takviyesinin daha doğru olacağını düşünüyorum.

hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim armidexin yarılanma ömrü 48 saat yazıyor sadece 1 tablet kullanıp baksam sorun daha da büyür mü düzenli kullanmadan ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
seyfi.kayhan1, Şimdi yazdı:

hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim armidexin yarılanma ömrü 48 saat yazıyor sadece 1 tablet kullanıp baksam sorun daha da büyür mü düzenli kullanmadan ?

Öncelikle kan tahlilinde baktırman gereken normal estradiol değil estradiol2 değeri olmalıydı, 31 Ocak tarihindeki tahlilde estradiol değerin biraz yüksek çıkmış yeni attığın güncel tahlillerde de düzelmiş e2 değerini bilmiyoruz ama gördüğüm kadarıyla bütün hormonların normale dönmüş zaten yani arimidex içmene gerek yok. Hormonlar düzelse dahi kürden sonra böyle sorunlar olabiliyor maalesef, bu yüzden ilaç kullanmadan 50 kere düşünün der bütün hocalarımız. Libido için bulabiliyorsan gece yatmadan 4 tablet tribestan, çakşır suyu, 100mg çinko, 650mg magnezyum, 3gr omega 3, epimedyumlu macun tüketebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 32 dakika önce yazdı:

Bence dışarıdan hormon almayan birine arimidex önermek çok mantıklı değil. Çünkü arimidexinde bir esteri var kandan çıktıktan sonra tekrar aynı seviyelere gelicek. Ve arimidexin sıçrama özelliği var düşürdüğün yerden daha yüksek yerlere çıkabilir kestigin zaman. Ben o yüzden arkadaşa 30mg çinko takviyesinin daha doğru olacağını düşünüyorum. Arkadaşın vücudu hala testosteron üretmeye çalıştığı için Lh'ı eski haline göre yüksek salınıyor buna bağlı olarakta e2 yükseliyor. Yada şuan üretime faydası için klomen tamoxifen kullanılabilir diye düşünüyorum.

hocam yanlız 31 ocak testindeki lh 13 eylüldekine kıyasla daha yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
seyfi.kayhan1, 15 dakika önce yazdı:

hocam yanlız 31 ocak testindeki lh 13 eylüldekine kıyasla daha yüksek.

Pardon ben çok yanlış bakmışım kürden önceki değerlerin daha iyi durumdasın şuan. Hiç birşey kullanmana gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Güncel kan testini yüksek e2 sanmışım bende çinko d vitamini alabilrisin hormonlarının hepsi normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Değerlerinde sorun yok normal, büyük ihtimalle psikolojik etkenler var ve onlardan etkileniyorsun...Prolaktiin yükselmesi için bol bol masturbasyon ve ilişki yaşamalısın.Buna gerek olduğunu zannetmem değerin normal...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.