Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

PorkataL    5

Merhaba hocalarım abilerim kardeşlerim

12 hafta testo boldo kürü yaptım ve kürü kesmek zorunda kaldım bazı özel nedenlerden dolayı hedefim 25 haftaydı kür sonrası tahlilerimi atacağın klomen ve tamoksifen yeterlimidir yeterliyse eğer ne kadar süre kullanmalıyım görüş ve önerilerinizi bekliyorum 

şuan kürdeki tahlilimi ve kür sonrası tahlilimi tutorum.

Kürü keseli 26 gün oldu. @metinav @otopsicikedi @rastlantisal

IMG_9949.png IMG_9948.png IMG_9164.png IMG_9166.png IMG_9178.png IMG_9180.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.396
PorkataL, 5 saat önce yazdı:

12 hafta testo boldo kürü yaptım ve kürü kesmek zorunda kaldım bazı özel nedenlerden dolayı hedefim 25 haftaydı kür sonrası tahlilerimi atacağın klomen ve tamoksifen yeterlimidir yeterliyse eğer ne kadar süre kullanmalıyım görüş ve önerilerinizi bekliyorum 

Kürü keseli 26 gün oldu.

10 gün sabah akşam birer tablet klomen tamoxifen

20 gün 1 er tablet klomen tamoxifen kullansan senin için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Testislerde sorun yoksa klomen tamoxifen iş görecektir.Yanında ekstra olarak supplement alabilirisn destekleyici koenzim omega c vitamin milk thistle vb.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

Tahlillerden ben bir şey anlamadım iki ayrı zaman ait biri kür öncesi diğeri kürün sonundaysa veya ortasında, son durumu vermez bize...Göz kararı başlarım diyorsan en az 30-40 gün klomen+tamoksifen kullanmalısın...

Not: Boldenonun östrojeni aşağıya çektiğini bu arkadaşın da sonuçları kanıtlıyor, aynen öncekiler gibi...

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
PorkataL, 21 saat önce yazdı:

Kürü keseli 26 gün oldu.

Kocaeli şehir Hastanesi'nde Hagi bölüm, hangi doktor ve ne söyleyerek yaptırdınız testler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
onur41_38, 1 saat önce yazdı:

Kocaeli şehir Hastanesi'nde Hagi bölüm, hangi doktor ve ne söyleyerek yaptırdınız testler

Acık acık söyledim kür yapıyorum dedim dürüst olduğum için hiç bir sorun yaşamadım dahliye bölümü

Ironmann, 14 saat önce yazdı:

Testislerde sorun yoksa klomen tamoxifen iş görecektir.Yanında ekstra olarak supplement alabilirisn destekleyici koenzim omega c vitamin milk thistle vb.

Hocam özür dilerim yanlış anlamayın ama bu mesela ne gibi sorun şimdi bişi farketmiyorum belki bilmediğim için gözden kaçmış olabilir ama biraz açma şansınız varmı mesela libidomda sorun yaşamadım 

metinav, 2 saat önce yazdı:

Tahlillerden ben bir şey anlamadım iki ayrı zaman ait biri kür öncesi diğeri kürün sonundaysa veya ortasında, son durumu vermez bize...Göz kararı başlarım diyorsan en az 30-40 gün klomen+tamoksifen kullanmalısın...

Not: Boldenonun östrojeni aşağıya çektiğini bu arkadaşın da sonuçları kanıtlıyor, aynen öncekiler gibi...

Biri kür sırasında yaptırmış olduğum diğeri kür sonu :)) orda resminn altına özellikle yanıtladım ama dediğini yapıcam teşekkür ederim tavsiyen için bu arada 🙏🏻

otopsicikedi, 15 saat önce yazdı:

10 gün sabah akşam birer tablet klomen tamoxifen

20 gün 1 er tablet klomen tamoxifen kullansan senin için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Güzel görüşün ve yorumun için teşekkür ederim 🙏🏻 uygulayacağım

metinav, 2 saat önce yazdı:

Hocam boldo ne kadar çekebilir ki aşaya çekse bile testo buna izin vermez ki ister istemez testoyla beraber östrojen artar yanlışım varsa düzeltin saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
PorkataL, 21 saat önce yazdı:

Kürü keseli 26 gün oldu.

Östrojeni baskılamak için ne ve ne kadar süre ne kadar doz aldınız 

Ironmann, 15 saat önce yazdı:

Atrofiyyyi sadece proviron düzeltirmi yoksa hcg şartmı hocam. Bide testis atrofisini üroloji boyut takibi harici nasıl olcebilirz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
Kapukaya, 13 saat önce yazdı:

Östrojeni baskılamak için ne ve ne kadar süre ne kadar doz aldınız 

Atrofiyyyi sadece proviron düzeltirmi yoksa hcg şartmı hocam. Bide testis atrofisini üroloji boyut takibi harici nasıl olcebilirz

6 gün oldu 20 mg tamoxfin alıyorum

Şu hcg cok korkuyorum karından vuruyolarmış diye biliyorum birde onu insülin iğnesiylemi yapıyorlar kendimi yapabilmemiz için 5 lik uc kullanıp deriyi kaldırmadan direk düz vursak olurmu vede hcg karından deri altı enjeksiyon yapıp tecrübesi olanlar cok ilacı verirken acıma vs oluyormu ilaç yağlı mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
PorkataL, 59 dakika önce yazdı:

6 gün oldu 20 mg tamoxfin alıyorum

Şu hcg cok korkuyorum karından vuruyolarmış diye biliyorum birde onu insülin iğnesiylemi yapıyorlar kendimi yapabilmemiz için 5 lik uc kullanıp deriyi kaldırmadan direk düz vursak olurmu vede hcg karından deri altı enjeksiyon yapıp tecrübesi olanlar cok ilacı verirken acıma vs oluyormu ilaç yağlı mı

Hcg yağlı değil diye biliyorum kendine vuramayacagini düşünüyorsan bı dostuna veya en garantisi sağlık kabinine rica et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
onur41_38, 16 saat önce yazdı:

burak fariz spor hekimi. cok iyi bir hekimdir.tavsiye ederim.kendimi tanıtıp yaptıgım sporu soyleyip kontrol amaclı oldugunu belirttiğimde her zaman yardımcı oldu. tum testlerimi yaptırıyordum.onceden sopalı arastırmadaydı sımdı kocaeli sehir hastanesine gecti.sopalıdayken tum tahlillerimi ona yaptırıyordum.cok kibar anlayışlı bilgili bir hoca. direk randevu alabilirsiniz. spor hekimliğinde randevu sorunuda olmuyordu sopalıdayken sehir hastanesinde gitme fırsatı bulamadım ama ordada aynıdır.genelde lisans ıcın sporcular geliyordu.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
kakule, 53 dakika önce yazdı:

burak fariz spor hekimi. cok iyi bir hekimdir.tavsiye ederim.kendimi tanıtıp yaptıgım sporu soyleyip kontrol amaclı oldugunu belirttiğimde her zaman yardımcı oldu. tum testlerimi yaptırıyordum.onceden sopalı arastırmadaydı sımdı kocaeli sehir hastanesine gecti.sopalıdayken tum tahlillerimi ona yaptırıyordum.cok kibar anlayışlı bilgili bir hoca. direk randevu alabilirsiniz. spor hekimliğinde randevu sorunuda olmuyordu sopalıdayken sehir hastanesinde gitme fırsatı bulamadım ama ordada aynıdır.genelde lisans ıcın sporcular geliyordu.

Bende ona giderim öyleyse artık hem düzenli bir doktor görmüş olur ama şehir hastanesinde yok diye biliyorum spor sakatlanmaları şuan diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
PorkataL, 2 saat önce yazdı:

Bende ona giderim öyleyse artık hem düzenli bir doktor görmüş olur ama şehir hastanesinde yok diye biliyorum spor sakatlanmaları şuan diye

sakatlanmalarla ilgili birimi bilmiyorum. hoca sopalı araştırmadayken 3-6 ayda bir gider düzenli LH, FSH, Total testo, Free testo, Prolaktin,E2,tam kan,hormon ne var ne yok yazdırırdım :) 8-9tüp kan verirdim öyle soyleyeyim hocam. sehir hastanesine nakil olunca gidemedim işyerime uzaklığından fırsat bulamadım. spor hekimliğinde oldugu için randevusuda kolay oluyordu.ertesi gune randevu alıyordum hemen :) sehir hastanesindede şartların değişceğini sanmıyorum.cok tatlı kibar cok iyi biri güleryüzlü anlayışlı melek gibi adam desem yeridir yaşıda genç. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
kakule, 41 dakika önce yazdı:

sakatlanmalarla ilgili birimi bilmiyorum. hoca sopalı araştırmadayken 3-6 ayda bir gider düzenli LH, FSH, Total testo, Free testo, Prolaktin,E2,tam kan,hormon ne var ne yok yazdırırdım :) 8-9tüp kan verirdim öyle soyleyeyim hocam. sehir hastanesine nakil olunca gidemedim işyerime uzaklığından fırsat bulamadım. spor hekimliğinde oldugu için randevusuda kolay oluyordu.ertesi gune randevu alıyordum hemen :) sehir hastanesindede şartların değişceğini sanmıyorum.cok tatlı kibar cok iyi biri güleryüzlü anlayışlı melek gibi adam desem yeridir yaşıda genç. 

Cok sevindim bu güzel bilgiyi paylaştığın için düzenli olarak bende giderim tekrar teşekkür ederim hem sabit doktor olur hem benim vücudumu tanıma fırsatı olur bu sayede kafa karışıklığı olmaz

Kapukaya, 4 saat önce yazdı:

Hcg yağlı değil diye biliyorum kendine vuramayacagini düşünüyorsan bı dostuna veya en garantisi sağlık kabinine rica et

Rica etsemde recetesiz yapmıyolar kabinde kendime vururum ama bu deriyi kaldırma olayı varya o yüzden 5 lik ucla vursam olurmu dedim yağlı diye duymuştum yalan olmasın acıtırmı enjeksiyon sırasında ilaç bilemem 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
PorkataL, 6 dakika önce yazdı:

Rica etsemde recetesiz yapmıyolar kabinde kendime vururum ama bu deriyi kaldırma olayı varya o yüzden 5 lik ucla vursam olurmu dedim yağlı diye duymuştum yalan olmasın acıtırmı enjeksiyon sırasında ilaç bilemem 

5lik iğne ucu yok kanka 5lik enjektör var. Hcg 26 g halk arasında insülin ucuyla deri altına vurulur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
onur41_38, 11.09.2023 - 20:51 yazdı:

Bir ara derince araştırma hastanesinde spor hekimi vardı, şuan duruyor mu yerinde bilmiyorum.Bir çok steroid kürü yapan arkadaş \ kardeş ondan randevu alıp açıkça söyleyerek tüm testlerini yaptırıyorlardı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
Kapukaya, 14 saat önce yazdı:

5lik iğne ucu yok kanka 5lik enjektör var. Hcg 26 g halk arasında insülin ucuyla deri altına vurulur 

İnsülin uclarıda var ama bakmıştım direk deri altı olanda deriyi kaldırmana gerek kalmıyo işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
metinav, 7 saat önce yazdı:

Bir ara derince araştırma hastanesinde spor hekimi vardı, şuan duruyor mu yerinde bilmiyorum.Bir çok steroid kürü yapan arkadaş \ kardeş ondan randevu alıp açıkça söyleyerek tüm testlerini yaptırıyorlardı...

derince de spor hekimliği hala aktif gözüküyor randevularda. bir dahaki testi onda yaptırayım, dahiliye doktorları çok dalga geçiyor, gülüyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
onur41_38, 2 dakika önce yazdı:

derince de spor hekimliği hala aktif gözüküyor randevularda. bir dahaki testi onda yaptırayım, dahiliye doktorları çok dalga geçiyor, gülüyor.

hocam kocaelide tek bir spor hekimi var diye biliyorum. burak fariz hocaydı oda sehir hastanesine transfer oldu sopalıdan devamlı müşterisi oldugum için biliyorum. bilgin olsun :D belki ara ara sopalıya poliklinik acıyorlardır ama suan için teyit için mhrs den tekrar spor hekimliği kocaeli genel baktıgımda gene tek hoca burak hoca gozukuyor sehir hastanesinde.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.