Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Yeni kür

Önerilen İletiler

Sparta34    17

1 10 hafta tren ace 400 mg

1 20 bolde 400mg

1 20 testo p 600 mg

amacım definasyon aslında normalde sadece testo p tren a yapıcaktım ama bolde kullanmayalı çok çok uzun zaman oldu ikinci kez bolde girmek istiyorum böyle bi kürde bolde definasyonumu yavaşlatma gibi bir durum yaşatır mı sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yusuftenk    13
Sparta34, 15 saat önce yazdı:

1 10 hafta tren ace 400 mg

1 20 bolde 400mg

1 20 testo p 600 mg

amacım definasyon aslında normalde sadece testo p tren a yapıcaktım ama bolde kullanmayalı çok çok uzun zaman oldu ikinci kez bolde girmek istiyorum böyle bi kürde bolde definasyonumu yavaşlatma gibi bir durum yaşatır mı sizce

Eğer boldenon çok fazla acıktırıyorsa seni daha önce tecrübe ettiysen sadece o konuda zorlayabilir. Onun dışında negatif etkisi olmaz. Ama bu dozajlar neyin nesi? Hangi marka ürün kullanıyorsun da bu kadar vuruyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
yusuftenk, 11 dakika önce yazdı:

Eğer boldenon çok fazla acıktırıyorsa seni daha önce tecrübe ettiysen sadece o konuda zorlayabilir. Onun dışında negatif etkisi olmaz. Ama bu dozajlar neyin nesi? Hangi marka ürün kullanıyorsun da bu kadar vuruyorsun

183 boy 104 kilo %13 yağ oranındayım 3.5 senedir kesintisiz kür yapıyorum toplamda da 8 yıldır bu sporu yapıyorum. Geçen sene 110 kilo ile yarışma formundaydım yarışmaya giricektim sakatlık yaşadım ameliyat oldum giremedim. Durum bu şekilde dozajlar konusunda yeterince açıklayıcı olmuştur

tarihinde Sparta34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.513
Sparta34, Şimdi yazdı:

183 boy 104 kilo %13 yağ oranındayım 3.5 senedir kesintisiz kür yapıyorum toplamda da 8 yıldır bu sporu yapıyorum. Geçen sene 110 kilo ile yarışma formundaydım yarışmaya giricektim sakatlık yaşadım ameliyat oldum giremedim. Durum bu şekilde 

Geçmiş olsun. formunu gerçekten merak ettim. Boldenon her ne kadar bulk ilacı diye kullanılsa da aslında bulk ilacı değildir. DHT türevi anaboliklerden bulk ilacı olmaz. Definasyon veya clear bulk dönemi için daha uygundur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Geçmiş olsun. formunu gerçekten merak ettim. Boldenon her ne kadar bulk ilacı diye kullanılsa da aslında bulk ilacı değildir. DHT türevi anaboliklerden bulk ilacı olmaz. Definasyon veya clear bulk dönemi için daha uygundur. 

Teşekkür ederim hocam bugüne kadar hep iki ürün kombin olarak kür yaptım 3 lü yapmadım bilgim yok ondan dolayı bilgi almak istedim. Form olarak kendimi beğenmiyorum o yüzden kendi galerimde bile resmim yok 110 kilo yarışma formundan ameliyat yüzünden yağlı 85lere düştükten sonra şuan hala kaybettiğim yere gelemedim bundan dolayı da kendime hiç bakmıyorum desem yeridir sadece sağlam kalmaya çalışıp eski formuma dönmeye çalışıyorum. Cevabınız için teşekkür ederim 400 mg yeterli midir sizce 600 mgları da görüyorum forumda çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.513
Sparta34, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam bugüne kadar hep iki ürün kombin olarak kür yaptım 3 lü yapmadım bilgim yok ondan dolayı bilgi almak istedim. Form olarak kendimi beğenmiyorum o yüzden kendi galerimde bile resmim yok 110 kilo yarışma formundan ameliyat yüzünden yağlı 85lere düştükten sonra şuan hala kaybettiğim yere gelemedim bundan dolayı da kendime hiç bakmıyorum desem yeridir sadece sağlam kalmaya çalışıp eski formuma dönmeye çalışıyorum. Cevabınız için teşekkür ederim 400 mg yeterli midir sizce 600 mgları da görüyorum forumda çünkü 

400MG yeterli gelecektir. 

Forum ile ilgili bir yanılgı var. Piyasadaki markaların çoğu ya boş yada düşük dozlu. Hali ile referans alınmamalı. Her zaman söylüyorum. SP/Balkan girmeden sana ne kadar doz fayda sağlıyor anlayamazsın. Merdiven altı üretimlerdeki doz üretenin insafına kalmış. Çünkü denetlenmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17

Evet hocam sp giricem boldeyi ameliyattan sonra merdiven altı ürünü bıraktım bacağımın geldiği halden sonra. Aslında anlatsam ibret alınır belki bi kısım merdiven altını kullanmayı bırakır ciddi bi süreçti. Teşekkürler tekrar hocam Sp bolde 400 mg deneyelim bakalım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34, 1 saat önce yazdı:

Evet hocam sp giricem boldeyi ameliyattan sonra merdiven altı ürünü bıraktım bacağımın geldiği halden sonra. Aslında anlatsam ibret alınır belki bi kısım merdiven altını kullanmayı bırakır ciddi bi süreçti. Teşekkürler tekrar hocam Sp bolde 400 mg deneyelim bakalım

Tren hangi marka hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.